LMTA vaidyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-13 14:28:31 | Nuoroda

Sveiki. Gal yra besiruošiančių stoti į vaidybą ar jau besimokančių ten? Pasidalinkite svo įspūdžiais, nuomonėmis.... Bet kuo.... ;) Ką ruošiate stojamiesiems?

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 16:27:54 | Nuoroda

Aš stosiu. ;) Stengiuosi paruošt viską, ko reikalauja. O kažin egzamino patalpoj bus tik komisija ar ir visi stojantieji? ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 17:14:49 | Nuoroda

Nežinau. Jaučiu visi. Bent per konsultaciją, kai ant scenos lipom, tai visi buvo.......

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 17:54:12 | Nuoroda

Į teatrą stosi? ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:54:57 | Nuoroda

Nežinau. Labai norėčiau išbandyti savo jėgas šioje srityje, bet niekaip nespėsiu programos paruošti. Matai, prisiėmiau egzaminų daug (5) tai dabar nieko nespėju. Paskutinis egzaminas birželio 16-tą, o 17-tą jau reikia Vilniuj būti, konsultacijoj..... Tai... Programos praktiškai nieko neturiu ir nėra, kada ruošti, tad... Kogero nuplauks šitos mano iliuzijos.... ;) O tu galvoji apie kino ar teatro vaidybą? (Aš apie kiną mąsčiau)

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-13 21:10:08 | Nuoroda

Aš tai į teatrą stosiu, šiaip šokį dar tik vakar susistačiau, etiudus irgi panašiai, o kūrinių ištraukų tai turiu visokių. ;) Na, žiūrėk, kaip suspėsi, nors šiaip reikėtų ateit pasiruošus, bent jau į teatrą tai bus nemaža atrankėlė. ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-15 12:39:46 | Nuoroda

Tai aš ir nežinau, eiti-neiti.... Man dar atstumas nemažas, tai išvis.... O dabar dar ir ruošimuisi nėra laiko... Ryt egzaminas biologijos......... Ech... Nežinau, kaip bus.... Visai nepasiruošus eiti net neapsimoka. O dėl tų atrankų, tai kiek aš supratau pirmas turas bus bendrai ir į teatrą ir į kiną stojantiems.... Bet kad reikalavimai kiek kiti...... Tai irgi įdomiai....

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:24:09 | Nuoroda

Labai idomu kaip jums sekesi? :) Jei nesunku gal galetumete papasakoti kol ivykiai dar sviezus? 

Žinutė parašyta: 2010-06-17 23:40:54 | Nuoroda

Apie kokius tu cia ivykius? ;D Stojamieji tik ryt, jei ka, prasideda. Ir as, deja, nusprendziau nedalyvauti.............

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą