Rezultatų belaukiant!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:17:37 | Nuoroda

Pirmiausia, sveikinu visus, kurie pagaliau sulaukė egzaminų sesijos pabaigos, o tiems, kurių dar laukia koks nors egzaminas, linkiu didelės sėkmės :)

 

Taigi, tie, kurie jau nusimetė naštą nuo pečių - kokios nuotaikos belaukiant rezultatų? Kokie planai vasarai? Kuo žadate užpildyti rezultatų laukimo laikotarpį? :)

Gal kas žinot, kokiais būdais šiemet gausim rezultatus?

Ar jau pildėt prašymus stojimams?

 

Žodžiu, tema visiems ir apie viską rezultatų belaukiant - nebesinervinkim, padarėm ką galėjom, dabar belieka tik džiaugtis pagaliau prasidėjusia vasara! :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:25:54 | Nuoroda

na man tai nuotaika po egzaminu visai nebloga ;D tiesa labai labai pikta buvo po istorijos egzamino, nes jam labai daug ruosiausi ir buvau nusiteikusi " gerai pavaryti",taciau likau tiesiog sutriuskinta :D

o anglu ir lietuviu - tikrai nebuvo sudetinga.

Isvada: kai mokykloje 11 metu visiskai nesimokinau, manau paskutinius metus labai pasitempiau ir rezultatai neturetu buti vidutinski :)

Jau beveik uzpildziau LAMOS prasyma, tik kelios paskutines vietos liko :)

gaila,bet iki egzaminu rezultatu gavimo nepavyks atsipalaiduot, vis galvosiu apie rezultatus.. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:31:57 | Nuoroda

Manau, kad istorijos egzaminas daugumai nekoks pasirodė, tai gal ir rezultatai labai nekirs, jei jau visiem jis toks :D

Aš tai jau labai norėčiau atsipalaiduoti, bet ir smalsu iš tikrųjų, kiek gi ką išlaikiau, o laukti dar visai daug........ 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:52:39 | Nuoroda

Nežinau ar čia pataikiau, bet turiu klausimą. Ar kai užpildai lamabpo ta prašyma tai reikia dar kažką paspaust patvirtinimui? kaip žinot, kad jau padavei tą prašymą? I e-mail turi ateit gal koks laiškas, patvirtinimas? nes man tai nieko neatėjo. Pagelbėkit :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-06-16 19:03:16 | Nuoroda

žinau, jog visų prašymų rašymas bus nutrauktas liepos 19 dieną. tai manau kad tiesiog kas bus parašyta prašyme, tai ir nusisiųs  jiems :) bet nesu tikra dėl to :)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-16 19:12:15 | Nuoroda

Noriu dabar gerų orų, lėkt į gamtą, išsidrėbt ir pabūt su savim, draugais. :D Noriu šventę švęst :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:07:31 | Nuoroda

Čia dar reikia stengtis kažkuo užpildyt tą laukimo laikotarpį? Vasara gi, žmonės, atsipalaiduokit. Nusipelnėt gi. Ar sėdėsit ir lauksit, ar linksmai leisit vasarą, vistiek ateis tie reultatai. Aš apie juos negalvoju, o vasaroju.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:37:38 | Nuoroda

Po fizikos galės pradėt vasarot ;D

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:51:06 | Nuoroda

O aš rezultatų labiau bijau nei pačiu egzaminų ;DD

Žinutė parašyta: 2010-06-16 21:51:22 | Nuoroda

Ne tu viena :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-16 22:52:14 | Nuoroda

Rimtai išeisiu iš proto:(

Naktim sapnuoju,kad laikau egzaminą kažkokį. Rašau net suplukus, skubu, širdis kad muša, stengiuos belekaip. Rašau rašau ir staiga susivokiu,kad jau išlaikiau visus egzaminus ir jau nieko nebepakeisiu...ir tas suvokimas,kad jau viskas, jis žudantis, pabundu visa išsigandus... Niekad nemaniau,kad man taip bus, galvojau, kad visokios psichozės tik moksliukam būna ir tom gerom mergaitėm,kurios visada viską išmokę būna, o ne tokiem pochuistam kaip aš:D

Ir negaliu be mokymosi, pastebėjau. Na niekad nepersistengdavau su juo,galiu pasakyt,net ir prieš egzaminus, bet dabar... Negaliu net knygų ir sąsiuvinių išnešt iš kambario, sunku patikėt,kad jau nereikės... ką žinau, eisiu turbūt padaryt kokių vokiečių ar prancūzų k. pratimų:S bandau visaip atsitraukt nuo knygų, bet anksčiau ar vėliau grįžtu namo gi:D

Žinutė parašyta: 2010-06-16 22:55:59 | Nuoroda

aš nebesuprantu kaip yra su tais stojimais.Ar mum siulys tas 4 vietas?

Žinutė parašyta: 2010-06-16 22:59:47 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Rimtai išeisiu iš proto:(

Naktim sapnuoju,kad laikau egzaminą kažkokį. Rašau net suplukus, skubu, širdis kad muša, stengiuos belekaip. Rašau rašau ir staiga susivokiu,kad jau išlaikiau visus egzaminus ir jau nieko nebepakeisiu...ir tas suvokimas,kad jau viskas, jis žudantis, pabundu visa išsigandus... Niekad nemaniau,kad man taip bus, galvojau, kad visokios psichozės tik moksliukam būna ir tom gerom mergaitėm,kurios visada viską išmokę būna, o ne tokiem pochuistam kaip aš:D

Ir negaliu be mokymosi, pastebėjau. Na niekad nepersistengdavau su juo,galiu pasakyt,net ir prieš egzaminus, bet dabar... Negaliu net knygų ir sąsiuvinių išnešt iš kambario, sunku patikėt,kad jau nereikės... ką žinau, eisiu turbūt padaryt kokių vokiečių ar prancūzų k. pratimų:S bandau visaip atsitraukt nuo knygų, bet anksčiau ar vėliau grįžtu namo gi:D

 kazkur girdeta man lygiai tas pat

Žinutė parašyta: 2010-06-17 12:07:28 | Nuoroda
Smeterling rašė:

aš nebesuprantu kaip yra su tais stojimais.Ar mum siulys tas 4 vietas?

 kaip supratau nebe... o apie 4vietas siulomas neberandu straipsnio delfyje..

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:10:03 | Nuoroda

Sveikučiai, Siūlys dvi vietas. Vieną į VF, o kitą į VNF :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-17 18:07:39 | Nuoroda
Bedievis rašė:
Smeterling rašė:

aš nebesuprantu kaip yra su tais stojimais.Ar mum siulys tas 4 vietas?

 kaip supratau nebe... o apie 4vietas siulomas neberandu straipsnio delfyje..

 matyt blogai ieškojai...

O kas čia? www.delfi.lt/archive/article.php?id=28547345

 

 

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-17 18:39:49 | Nuoroda

Geras... Kiekviena diena man po naujiena... Tai rimtai cia?? PAsiulys net 4 vietas ,is kuriu galesiu issirnkt  viena?    Maniau , kad tik du pasiulys, tipo vf ir vnf... nu gerai butu jei tiesa sakytu tas straipsnis :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-17 18:43:46 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

Geras... Kiekviena diena man po naujiena... Tai rimtai cia?? PAsiulys net 4 vietas ,is kuriu galesiu issirnkt  viena?    Maniau , kad tik du pasiulys, tipo vf ir vnf... nu gerai butu jei tiesa sakytu tas straipsnis :DD

 Blem aš tai nesuprantu kaikurių žmonių... Kodėl jūs nesidomite visais šitais dalykais? :/ juk jau seniai tai yra aišku, kad siūlys 4vietas... ehh

Saulute, iš dalies esi teisi, jeigu balai bus nepakankamai aukšti, gali būt, kad sulauksi 2 arba tik  1 pasiūlymo... viskas priklauso nuo balų.

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-17 20:33:25 | Nuoroda

oo mat tikrai blogai ieškojau...

nu bet lamoi išvis nieko apie ai neužsimenama

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-17 20:35:36 | Nuoroda
RikArdO rašė:
Saulute6 rašė:

Geras... Kiekviena diena man po naujiena... Tai rimtai cia?? PAsiulys net 4 vietas ,is kuriu galesiu issirnkt  viena?    Maniau , kad tik du pasiulys, tipo vf ir vnf... nu gerai butu jei tiesa sakytu tas straipsnis :DD

 Blem aš tai nesuprantu kaikurių žmonių... Kodėl jūs nesidomite visais šitais dalykais? :/ juk jau seniai tai yra aišku, kad siūlys 4vietas... ehh

Saulute, iš dalies esi teisi, jeigu balai bus nepakankamai aukšti, gali būt, kad sulauksi 2 arba tik  1 pasiūlymo... viskas priklauso nuo balų.

 As domiuosi, bet vis tiek nesuprantu. Net jei per stebukla ir istociau i pirma parasyta spec., man vis tiek siulytu ir zemiau esancias? Paaiskinkit, aciu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą