Rezultatų belaukiant!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-17 21:31:37 | Nuoroda
živilė rašė:
RikArdO rašė:
Saulute6 rašė:

Geras... Kiekviena diena man po naujiena... Tai rimtai cia?? PAsiulys net 4 vietas ,is kuriu galesiu issirnkt  viena?    Maniau , kad tik du pasiulys, tipo vf ir vnf... nu gerai butu jei tiesa sakytu tas straipsnis :DD

 Blem aš tai nesuprantu kaikurių žmonių... Kodėl jūs nesidomite visais šitais dalykais? :/ juk jau seniai tai yra aišku, kad siūlys 4vietas... ehh

Saulute, iš dalies esi teisi, jeigu balai bus nepakankamai aukšti, gali būt, kad sulauksi 2 arba tik  1 pasiūlymo... viskas priklauso nuo balų.

 As domiuosi, bet vis tiek nesuprantu. Net jei per stebukla ir istociau i pirma parasyta spec., man vis tiek siulytu ir zemiau esancias? Paaiskinkit, aciu

 Šitų dalykų net Stepukas nesupranta. Kai buvo mokykloj, nesugebėjo mum į šį kl atsakyt. Maždaug buvo "reik tartis su specais, kurie programuoja tą programą, kuri atrinks" :)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-17 21:50:05 | Nuoroda

Ir dar neaisku. Radau auksciau parasyta, kad bus siuloma du variantai: vf ir vnf. Cia abu tos pacios specialybes? Tai kame logika? Ar atsiras tokiu, kurie nores moketi, kai gali ir nemoketi?

Ai nezinau, man sena tvarka labiau patiko...

Žinutė parašyta: 2010-06-18 01:35:31 | Nuoroda

 Jūs tik išlošiat dėl šito :) Logika paprasta : jei įstojai į pirmu numeriu pažymėtą specialybę, tau pasiūlys ir žemiau esančias - galbūt žymėjai pirmu antru numeriu labai norimas specialybes ir nežinojai kurią pasirinkti. Pasirinkai vieną ir gailiesi - dabar galėsi apsispręst. VF ir VNF siūlo dėl to, kad dauguma žmonių parašo pirmu numeriu geidžiamiausią VF, antru numeriu geidžiamiausia VNF, trečiu mažiau geidžiamą VF ir taip toliau. Jei įstojate į aukščiausiai esančią VNF, dabar jums pasiūlys ir žemiau esančias nemokamas studijas - o gal apsigalvojot ir negalit mokėt tų pinigų ? Žodžiu, koks skirtumas - pasirinkimo laisvė visada geras dalykas. Praeitamečiai abiturientai jums pavydi ;)

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-18 10:15:32 | Nuoroda

man labiausiai idomu dabar kaip rezultatus suzinosim. negi reikes trenktis i mokykla, kad rezultatus gauti. seniau gerai budavo, nusiunti zinute ir gauni atsakyma kiek procentu surinkai. kazi, parasius laiska nec'ui ar paskambinus, jie suteiktu tokia info?

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:28:01 | Nuoroda

Šiais metais nebėra tos paslaugos "sms". Teks keliaut į mokyklą :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 14:03:21 | Nuoroda

Mano nuomone geriau būtu sms būdu sužinoti,nei eiti į mokyklą :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 14:14:27 | Nuoroda

 Mano nuomone geriau www.lamabpo.lt pasižiūrėti .

  • Fizika / VBE 97
  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-06-18 15:45:58 | Nuoroda

...vis dar kažkokia vidinė įtampa, jauduliukas...
Arba kankina košmarai, kad niekur neįstojau. 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:14:38 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

...vis dar kažkokia vidinė įtampa, jauduliukas...
Arba kankina košmarai, kad niekur neįstojau. 

 taip ir aš jaučiuosi

Žinutė parašyta: 2010-06-18 18:07:20 | Nuoroda

Tiems, kam dar kyla klausimų dėl bendrojo priėmimo, siūlau pasiskaityti jo tvarkos aprašą: http://www.lamabpo.lt/BP2010_tvarkos_aprasas.pdf 

 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-18 20:44:51 | Nuoroda

Šiaip jaudulio nejaučiu, nors  egzaminą sapnuoju :D pagal sapnus iš lietuvių gavai 45 proc iš matematikos 92,8 (ir daug daug skaičių po kableliu) :D nežinau,iš kur tokios mintys kylą. Prašymą jau užpildžiau,žinau kur noriu.. Šiaip smalsu kiek gavau,kaip pasisekė, bet stengiuos mažiau apie tai galvoti, juk atostogos :) mieliau kokią knygą paskaitau ar filmą pažiūriu :) o rezultatai juk greitau bus ;] mažiau nei mėnuo liko...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-18 21:12:54 | Nuoroda

jei visas rasysiu i vf, tai man irgi 4 vietas pasiulys?

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-18 21:15:59 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

jei visas rasysiu i vf, tai man irgi 4 vietas pasiulys?

 del tu 4 vietu,jau nebeaisku ar isvis siulys...niekur neberadau info apie sita...

Žinutė parašyta: 2010-06-18 21:36:04 | Nuoroda

Manau, kad 4 variantus (1 vf universitete, 1 vf kolegijoje, 1 vnf universitete ir 1 vnf kolegijoje) gali pasiūlyti maximum, jei žmogaus balai labai aukšti ir su tokiais balais jis gali laisvai įstoti bet kur. O jei pažymiai prasti, tai gali ir nieko nepasiūlyti, teks laukti sekančio etapo, žiūrėti, ar liko kur nors laisvų vietų.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-19 15:59:55 | Nuoroda

dabar gal galit ir man pagelbet;) girdejau kalbant kad prasyme galima rasyt ne daugiau kaip 3 pasirinktus stojimu variantus.ta prasme po 3 i univera vf ir vnf, ir taip pat po 3 i kolegija vf ir vnf.tai nesuprantu ar negalima rasyt daugiau variantu, tarkim jei as nenoriu i kolegijas, o mokamai irgi ne,  tai mano prasyme bus tik 3 variantai???  

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:22:01 | Nuoroda
Jjustulyte rašė:

dabar gal galit ir man pagelbet;) girdejau kalbant kad prasyme galima rasyt ne daugiau kaip 3 pasirinktus stojimu variantus.ta prasme po 3 i univera vf ir vnf, ir taip pat po 3 i kolegija vf ir vnf.tai nesuprantu ar negalima rasyt daugiau variantu, tarkim jei as nenoriu i kolegijas, o mokamai irgi ne,  tai mano prasyme bus tik 3 variantai???  

 manau tikrai  kažką pergirdėjai :D gali parašyti iki 12 specialybių, kur tik nori stoti ir nėra jokio skirtumo ar tu į universitetą, ar į kolegiją. :)

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:58:10 | Nuoroda

Tai aišku, jei kiekvienai specialybei rašysi 1 vf nl, 1 vnf nl, 1 vf i, 1 vnf i, tai jau gausis 4 variantai ir tik trys specialybės tada tilps. Betgi nebūtina taip rašyt, rašai kaip nori.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:11:12 | Nuoroda

Ištęstinių studijų formos valstybė nefinansuoja.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:29:38 | Nuoroda
witiulka rašė:

Ištęstinių studijų formos valstybė nefinansuoja.

 Is LAMABPO:

Klausimas:

Ar galima pretenduoti į valstybės finansuojamą studijų vietą, jei noriu studijuoti neakivaizdžiai ar vakarais?

Atsakymas:

Taip, tikrai galima. Tokiu atveju patartina rinktis ištęstinę studijų formą.

Žinutė parašyta: 2010-06-20 08:59:01 | Nuoroda

Nuo to laiko, kai atsirado krepšeliai, finansuoja ir ištęstines.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą