medicina kmu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-01 19:10:10 | Nuoroda

Kažkur skaičiau, kad pernai valstybė  "atsiėmė" dalį krepšelių iš medicinos srities dėl lėšų trūkumo ir liko kažkur apie 500. Šiemet bus 685 krepšeliai, tai ir balas turėtų šiek tiek nukristi. Jei tik valdžios žmonės nesugalvos pasielgti kaip pernai...

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-04-01 22:58:04 | Nuoroda

iki to laiko tiek visko dar gali pakeist, kad neverta net prognozuoti...

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-02 11:26:33 | Nuoroda
Babi* rašė:
sun' rašė:
Babi* rašė:

balai siaubingi... jaučiu,teks kratyk kišenes :( :D

 kalbama, kad šiemet daugiau valstybė finansuos.. bet kaip iš tikrųjų, tai įdomu..

 Kam įdomu, kam baisu :|||| Tu gal mediciną studijuoji? :))

 taip, studijuoju :P

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-04-02 12:50:12 | Nuoroda
bright_night rašė:
esmeralda rašė:

bright_night,tai šaunu, kad patinka, ką darai:) manau, ir aš pagaliau pasiryšiu pokyčiams:D  Tik šiek tiek bijau dėl numirėlių pjaustinėjimo. Kažkaip šiurpokai man atrodo.

 nelabai as ten liepia pjaustyt tuos numirelius :D cia daugiau savo noru galima :) siaip nieko ten baisaus nera, priprantama ;)

 

negi ir odontologam reikia juos pjaustyt?

Žinutė parašyta: 2011-04-02 15:14:24 | Nuoroda
DeividasZ rašė:
bright_night rašė:
esmeralda rašė:

bright_night,tai šaunu, kad patinka, ką darai:) manau, ir aš pagaliau pasiryšiu pokyčiams:D  Tik šiek tiek bijau dėl numirėlių pjaustinėjimo. Kažkaip šiurpokai man atrodo.

 nelabai as ten liepia pjaustyt tuos numirelius :D cia daugiau savo noru galima :) siaip nieko ten baisaus nera, priprantama ;)

 

negi ir odontologam reikia juos pjaustyt?

 nereikia pjaustyt niekam, nei medikams, nei odontologams,jie jau būna supjaustyti :D pjausto paparastai tie, kurie lanko anatomijos būrelį.. :P

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-04-02 23:23:36 | Nuoroda

butent :) daug kas eina i ta bureli, kad gautu papildoma bala... o siaip nieko keisto kad ir odontologams tas pats, anatomija beveik niekuo nesiskiria, tik mums reikia daugiau demesio skirti kaukolei, zandikauliams ir pan :) o siaip mokomes viska ta pati :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-03 16:29:40 | Nuoroda

norėjau paklaust dėl užsienio kalbos, mokantis universitete: ar galima pasirinkt vokiečių kokią, ar būtina imt anglų? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-03 19:23:38 | Nuoroda

Galima vokieciu :) tada visus kurie ima vokieciu sumeta i viena grupe, nes ju nelabai daug buna :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-03 22:08:38 | Nuoroda

O galima pasirinkti vokiečių kalbą, jeigu mokykloje jos išvis nesimokinai? Ar čia nelabai protingas žingsnis būtų?

Žinutė parašyta: 2011-04-03 23:09:50 | Nuoroda

na nemanau,kad labai protinga, man atrodo kad ten nemokina visko nuo paciu pradziu, bent jau anglu tai tikrai ne, viska atsinesi is mokyklos, o cia jau mokais kas labiau su specialybe susije :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-04 15:42:15 | Nuoroda

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)
 

Žinutė parašyta: 2011-04-04 18:25:59 | Nuoroda
Gretab rašė:

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)
 

 A lygiu anglų, lietuvių, matematika, biologija, chemija. B-istorija ir kiti pan dalykai. Kai kurie dar ėmė fiziką b, bet nežinau ar tai būtina.

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-04-04 18:52:54 | Nuoroda
DeviantMe rašė:
Gretab rašė:

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)
 

 A lygiu anglų, lietuvių, matematika, biologija, chemija. B-istorija ir kiti pan dalykai. Kai kurie dar ėmė fiziką b, bet nežinau ar tai būtina.

 Pas mane visiskai tokie patys buvo A lygiai, o fizikos neturejau nei b lygiu, visiskai nebutina :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-04 20:29:40 | Nuoroda

Dekui lb seip viska zinojau ko tikrai reikia bet taip jau gavosi kad per daug o paskui radau kad informatika nebutina taip kad jos ir neimsiu:D

Žinutė parašyta: 2011-04-04 21:35:24 | Nuoroda

bright_night, o ar daug paskaitų per dieną turi? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-04 22:14:05 | Nuoroda
Delčia rašė:

O galima pasirinkti vokiečių kalbą, jeigu mokykloje jos išvis nesimokinai? Ar čia nelabai protingas žingsnis būtų?

 na bent jau medicinos antram kurse bus privaloma pasiimt antrą užsienio kalbą, tarp pasirenkamųjų bus ir vokiečių, todėl geriau imti tada, manau, nes mokys nuo pat pagrindų :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-04-04 23:24:04 | Nuoroda
esmeralda rašė:

bright_night, o ar daug paskaitų per dieną turi? :)

 na buna visaip, kadangi pas mus ciklai, tai nera kazkokio pastovaus tvarkarascio, siaip kiekviena diena buna ciklo praktika, paskui paskaita, bet ne visada, ir dar per savaite po karta buna anglu, lotynu ir etika, arba filosofija, na dar jei pasirenkamieji buna, tada dar prisideda truputi :) va odontologija kuo skiriasi nuo medicinos, kad medicinoj buna atskiras pasirenkamuju ciklas, ir tada vien juos mokomasi, o pas mus buna pagrindiniu ciklu metu ir pasirenkamieji vyksta :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-04 23:29:51 | Nuoroda

Dėkoju :) 

Žinutė parašyta: 2011-04-06 09:28:12 | Nuoroda

Sveiki, balandžio 20dieną 11.00 vyks LSMU Atvirų durų diena! Veterinarijos akademijoje, IV rūmuose, Tilžės g. 18. Bus pristatytos visos studijų programos, galima bus išsiaiškinti viską, kas domina, ir vėliau bus kelios ekskursijos po mūsų universitetą :) 

Maloniai laukiame!

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-06 20:58:19 | Nuoroda
bright_night rašė:

Sveiki, balandžio 20dieną 11.00 vyks LSMU Atvirų durų diena! Veterinarijos akademijoje, IV rūmuose, Tilžės g. 18. Bus pristatytos visos studijų programos, galima bus išsiaiškinti viską, kas domina, ir vėliau bus kelios ekskursijos po mūsų universitetą :) 

Maloniai laukiame!

 Butu buve smagu apsidairyti ir pasidometi :d labai gaila bet data sutampa ESJMK :(

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą