medicina kmu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 12:37:58 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
linasnn rašė:

O gal gali kas pasakyt iš jau studijuojančių ar būna kokie ciklai, susiję su informatika? Ir jei taip, tai ar labai sunkūs (įmanoma išgyvent nesimokinus nuo 10 kl. IT)?

 Kaip tik dabar man vadinamasis "infomatikos" Ciklas. ten su exeliu kažką pažaist ir viskas. Informatikos nesimokinau ir aš. Bet vat matematikos uždaviniai neblogi tokie. Bet jeigu mokeis matkę tai ir mokėsi čia.  Ne tas ciklas čia, kur žmonės neišlaikytų. Daugiausiai žmonių bėdų turi su anatomija ir histologija, na dar chemija.  Bet priklauso dar kuriam sraute esi, nes dėstytojų išankstinė nuomonė dar yra :D

 Tai sakai, kad jau geriau matkę papildomai mokintis nei informatiką nuo 11 klasės?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 19:52:09 | Nuoroda

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:38:38 | Nuoroda
Edita0130 rašė:

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

 Labas ;] Na ne visai "rinktis" - reikia vėl stoti ir jei įstosi ten, kur nori - tavo laimė. O dėl genetikos daktarų, tai pirmą kartą girdžiu, jog jie su dirbtiniais apvaisinimais dirbtų :D

Žinutė parašyta: 2011-06-11 11:25:18 | Nuoroda

O kas tavo nuomone su jais dirba? :D ir ka tada dirba genetikos gydytojas? :) snekejau su VU destytoju yra du variantai jei as noriu genetika tai rinktis paprasta genetika ir dirbti labaratorijoj arba rinktis medicina ir dirbti su zmonem :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 13:40:27 | Nuoroda
Edita0130 rašė:

O kas tavo nuomone su jais dirba? :D ir ka tada dirba genetikos gydytojas? :) snekejau su VU destytoju yra du variantai jei as noriu genetika tai rinktis paprasta genetika ir dirbti labaratorijoj arba rinktis medicina ir dirbti su zmonem :)

 Kiek man yra žinoma, LR dirbtinį (pagalbinį) apvaisinimą atlieka gydytojai akušeriai-ginekologai, nebent dabar kas nors pasikeitė. O gydytojai genetikai diagnozuoja paveldimas ligas, užsiima (kiek tai įmanoma) jų gydymu, atlieka šeimos genetinę analizę, prognozuoja tam tikrų ligų paveldimumą ir pan.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 14:11:47 | Nuoroda
Edita0130 rašė:

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

 Per daug serialo klono persižiūrėjai, matosi kad labai nedaug žinai apie savo tą norima specialybę, pirma tu viską išsiaiškink pažink tą specialybę, ir tada norėk į ją.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:42:04 | Nuoroda
Angelina rašė:
Edita0130 rašė:

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

 Per daug serialo klono persižiūrėjai, matosi kad labai nedaug žinai apie savo tą norima specialybę, pirma tu viską išsiaiškink pažink tą specialybę, ir tada norėk į ją.

 Tam mes čia ir susirinkom, kad padėtume aiškintis vieni kitiems ;]

Žinutė parašyta: 2011-06-11 17:49:09 | Nuoroda
Salvis rašė:
Angelina rašė:
Edita0130 rašė:

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

 Per daug serialo klono persižiūrėjai, matosi kad labai nedaug žinai apie savo tą norima specialybę, pirma tu viską išsiaiškink pažink tą specialybę, ir tada norėk į ją.

 Tam mes čia ir susirinkom, kad padėtume aiškintis vieni kitiems ;]

 Taip paaiškinti galima, bet nuspresti už kitą žmogų ne, tad norėdamas į tam tikrą specialybę, jau reikia žinoti apie ją bent elementarius dalykus. Ką mes galime padaryt tai tik patarti.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:35:09 | Nuoroda
linasnn rašė:
Vytaaas rašė:
linasnn rašė:

O gal gali kas pasakyt iš jau studijuojančių ar būna kokie ciklai, susiję su informatika? Ir jei taip, tai ar labai sunkūs (įmanoma išgyvent nesimokinus nuo 10 kl. IT)?

 Kaip tik dabar man vadinamasis "infomatikos" Ciklas. ten su exeliu kažką pažaist ir viskas. Informatikos nesimokinau ir aš. Bet vat matematikos uždaviniai neblogi tokie. Bet jeigu mokeis matkę tai ir mokėsi čia.  Ne tas ciklas čia, kur žmonės neišlaikytų. Daugiausiai žmonių bėdų turi su anatomija ir histologija, na dar chemija.  Bet priklauso dar kuriam sraute esi, nes dėstytojų išankstinė nuomonė dar yra :D

 Tai sakai, kad jau geriau matkę papildomai mokintis nei informatiką nuo 11 klasės?

 Nieko čia papildomai nereikia :)  Jeigu paskiri kažkiek tai laiko mokslam ir bėdų nėra. jeigu stoji, kad stoti, tuomet ne čia reikėtų stot :) Juk dauguma stodami į mediciną žino kur stoja.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 12:02:45 | Nuoroda
Angelina rašė:
Salvis rašė:
Angelina rašė:
Edita0130 rašė:

Sveiki, po kiek laiko medicinoj jau galima rinktis gryna specialybe? :) tarkim as noriu buti genetikos daktare, su apvaisinimais dirbtiniais ir t.t. ir pvz ar tokia sritis isvis yra kmu? :)

 Per daug serialo klono persižiūrėjai, matosi kad labai nedaug žinai apie savo tą norima specialybę, pirma tu viską išsiaiškink pažink tą specialybę, ir tada norėk į ją.

 Tam mes čia ir susirinkom, kad padėtume aiškintis vieni kitiems ;]

 Taip paaiškinti galima, bet nuspresti už kitą žmogų ne, tad norėdamas į tam tikrą specialybę, jau reikia žinoti apie ją bent elementarius dalykus. Ką mes galime padaryt tai tik patarti.

 Aš suprantu , kad reikia žinoti tuos elementarius dalykus, už tai nesėdžiu rankas sudėjus o rašau ir klausiu. Beje kad tos info būtų daug tai dar nieko nesakau, bet kad kaip sakai elementarių dalykų net nera parasyta. Be to zinau kad genetikai patys neapvaisina, taip tai daro ginekologai, bet turejau minty kad toj srity jie dirba.

Žinutė parašyta: 2011-06-13 12:14:09 | Nuoroda

Angelina, norėčiau išgirsti tavo nuomonę: "pirma sužinok apie specialybę ir tada galvok stoti ar studijuoti ir pan." gali pakomentuoti? kaip tu mediciną įsivaizduoji?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 01:07:34 | Nuoroda

Edita, norint dirbti su dirbtiniais apvaisinimais tau reiktu baigti 6 metus mediciną ir tada rezidentūra ginekologės - akušerės specialybei įgyti. ;)

Pauliau, nesupratau ką tu nori, kad pakomentuočiau kaip aš įsivaizduoju mediciną? aš ją įsivaizduoju įvairiai.

Žinutė parašyta: 2012-07-21 23:32:59 | Nuoroda

 Na o kaip dėl chemijos? Aš visiškai žalias - moku tikriausiai mažiau nei dabartiniai 8-okai. Pasiėmiau b lygiu, praslydau su dešimtuku, tačiau dabar mąstau, ar įstojus nebūtų taip, kad chemija mane ten "žudytų", ar gal vis gi atsirastų laiko kažkaip atsitiest ir pasivyt jau studijuojant?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą