Stojimas į universitetą baigus vidurinę 2009 metais
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-17 12:40:27 | Nuoroda

Laba diena.
Norėčiau pasiteirauti keliais klausimais, galbūt atsiras žinančių...
Aš vidurinę mokyklą pabaigiau pernai, įstojau į universitetą. Šiemet nutariau persilaikyti kelis egzaminus ir bandyti stoti dar kartą.
1. Kadangi baigiau ne šiemet, o pernai, kokia tvarka man reikia pateikti prašymą ir dokumentus dėl stojimo į universitetus? Ar mano duomenys bus suvesti į sistemą ar teks pačiam vykti į aukštąją mokyklą kaip pernai?
2. Ar galiu stoti į kitą universitetą neatsisakęs vietos savąjame (už mokslą moku)?
Būčiau labai dėkingas už atsakytus klausimus.

Su pagarba,
Karolis B. 

Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:04:54 | Nuoroda

Nueik į lama bpo tinklapį ir skiltyje 'bendro priėmimo tvarka' rasi atsakymus dėl priėmimo. Dėl universiteto, tai reikia klausti pačio universiteto, bet man atrodo, kad negalima studijuoti dviejuose skirtinguose universitetuose vienu metu, tai reiškia, kad tau reikia nutraukti sutartį su savo senuoju universitetu. Bet man tik taip atrodo, todėl patarčiau viską susižinoti pačiam.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:12:04 | Nuoroda
Karolis 09 rašė:

Laba diena.
Norėčiau pasiteirauti keliais klausimais, galbūt atsiras žinančių...
Aš vidurinę mokyklą pabaigiau pernai, įstojau į universitetą. Šiemet nutariau persilaikyti kelis egzaminus ir bandyti stoti dar kartą.
1. Kadangi baigiau ne šiemet, o pernai, kokia tvarka man reikia pateikti prašymą ir dokumentus dėl stojimo į universitetus? Ar mano duomenys bus suvesti į sistemą ar teks pačiam vykti į aukštąją mokyklą kaip pernai?
2. Ar galiu stoti į kitą universitetą neatsisakęs vietos savąjame (už mokslą moku)?
Būčiau labai dėkingas už atsakytus klausimus.

Su pagarba,
Karolis B. 

 1. Prašymą pildai internetu kaip ir visi. lamabpo.lt Tik užpildęs dar nuneši dokumentus į vieną iš bendrojo priėmimo punktų. Jie veikia VGTU, MRU, VK, KTU, VDU, KK, MK, AK, ŠU, UK, KU; Panevėžyje - KTU.

2. Gali stoti neatsisakęs. Jei moki už mokslą, galėsi ten mokėdamas mokytis net ir įstojęs kitur į vf. Arba atsisakysi pasirašęs sutartį su kita mokymo įstaiga.

Prie to pačio noriu paklausti: gal žinai, kur ir kada reiks išsiimti pažymą su šiemet perlaikytų egzaminų pažymiais? Ją irgi turbūt reiks nešti, bet internetu pildyti gali jau šiandien iki liepos 19 d.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:13:29 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Nueik į lama bpo tinklapį ir skiltyje 'bendro priėmimo tvarka' rasi atsakymus dėl priėmimo. Dėl universiteto, tai reikia klausti pačio universiteto, bet man atrodo, kad negalima studijuoti dviejuose skirtinguose universitetuose vienu metu, tai reiškia, kad tau reikia nutraukti sutartį su savo senuoju universitetu. Bet man tik taip atrodo, todėl patarčiau viską susižinoti pačiam.

 Galima mokytis ir dviejuose iš karto, tik tada už vieną reiks mokėti.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-25 21:24:56 | Nuoroda
Visaine rašė:
Karolis 09 rašė:

Laba diena.
Norėčiau pasiteirauti keliais klausimais, galbūt atsiras žinančių...
Aš vidurinę mokyklą pabaigiau pernai, įstojau į universitetą. Šiemet nutariau persilaikyti kelis egzaminus ir bandyti stoti dar kartą.
1. Kadangi baigiau ne šiemet, o pernai, kokia tvarka man reikia pateikti prašymą ir dokumentus dėl stojimo į universitetus? Ar mano duomenys bus suvesti į sistemą ar teks pačiam vykti į aukštąją mokyklą kaip pernai?
2. Ar galiu stoti į kitą universitetą neatsisakęs vietos savąjame (už mokslą moku)?
Būčiau labai dėkingas už atsakytus klausimus.

Su pagarba,
Karolis B. 

 1. Prašymą pildai internetu kaip ir visi. lamabpo.lt Tik užpildęs dar nuneši dokumentus į vieną iš bendrojo priėmimo punktų. Jie veikia VGTU, MRU, VK, KTU, VDU, KK, MK, AK, ŠU, UK, KU; Panevėžyje - KTU.

2. Gali stoti neatsisakęs. Jei moki už mokslą, galėsi ten mokėdamas mokytis net ir įstojęs kitur į vf. Arba atsisakysi pasirašęs sutartį su kita mokymo įstaiga.

Prie to pačio noriu paklausti: gal žinai, kur ir kada reiks išsiimti pažymą su šiemet perlaikytų egzaminų pažymiais? Ją irgi turbūt reiks nešti, bet internetu pildyti gali jau šiandien iki liepos 19 d.

 Aš taip pat vidurinį išsilavinimą gavau praėjusiais metais. Manau, jog pažymą išduos bazinė mokykla - ta, kuri registravo tave brandos egzaminams.

Žinutė parašyta: 2010-06-30 20:29:16 | Nuoroda

o gal zinot ar imanoma stoti i universiteta baigus vienuolika klasiu?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:26:40 | Nuoroda

Ta prasme, be brandos atestato? Ne. Jei vidurinė baigta seniau, kai buvo tik 11 metų, ir atestatas gautas, tada taip.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:06:47 | Nuoroda

Kada bus atiduoti atestatų priedai su egzų rezultatais? Ar dar liks laiko nueit paduot prašymą į univerą? Ta prasme, ar atiduos iki 19d?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:24:24 | Nuoroda
Beatle rašė:

Kada bus atiduoti atestatų priedai su egzų rezultatais? Ar dar liks laiko nueit paduot prašymą į univerą? Ta prasme, ar atiduos iki 19d?

blyn geras klausimas, as iki siol galvojau, kad duos ta prieda is karto, kai atvarysiu egzo rezultato suzinot, mano atveju - rytoj :D o tai ne taip? na tada nezinau, reikia tiesiog savo bazinbej mokykloj klaust. bet tikrai turi likt laiko, kitaip neisivaizduoju.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 01:57:11 | Nuoroda

Kaip suprantu aš, tai atestatai bus atiduoti per atestatų įteikimus, išleistuves, o tas turi vykti paaiškėjus visiems egzaminų rezultatams, bet kokiu atveju, kam jums to reikia, kaip sakėt, kad spėtumėt nuv aryt į univerą? Juk šiais metais visi prašymai vyksta internetu ir niekur važiuot nereikia.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 02:30:53 | Nuoroda
Mantukas. rašė:

Kaip suprantu aš, tai atestatai bus atiduoti per atestatų įteikimus, išleistuves, o tas turi vykti paaiškėjus visiems egzaminų rezultatams, bet kokiu atveju, kam jums to reikia, kaip sakėt, kad spėtumėt nuv aryt į univerą? Juk šiais metais visi prašymai vyksta internetu ir niekur važiuot nereikia.

 Taigi perlaikantiems egzaminus, ir apskritai baigusius 2009 metais ir anksčiau turi pristatyti dar ir dokumentus ala atestatą ir priedus iki 19d į lamabpo centrus, taip kad nežinau kaip jiems bus su gavimu to priedo, jie turėtų gauti kelių dienų bėgije tada ;//

Žinutė parašyta: 2010-07-07 02:42:05 | Nuoroda

Blemba dėl jūsų rūpinuosi, kad net vėl kompą įjungiau, o jau gulėjau lovoje :D.

Žiūrėkit, galimas variantas kad jūs galit bet kada nuvežti atestatą, suves reikalingus duomenis, o tuos kuriuois perlaikėt paims iš sistemos, kaip ir šiemetinių mokinių (tik pas juos visus egzaminus ims), tada būtų logiškiausia, o tą priedą galite bet kada pasiimti kai jau padarys jums jį. Ką manote? Pasidalinkite su savo draugais čia, ir šiaip lamabpo galite paštu pasiklausti ;) 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 13:57:49 | Nuoroda
void rašė:

Blemba dėl jūsų rūpinuosi, kad net vėl kompą įjungiau, o jau gulėjau lovoje :D.

Žiūrėkit, galimas variantas kad jūs galit bet kada nuvežti atestatą, suves reikalingus duomenis, o tuos kuriuois perlaikėt paims iš sistemos, kaip ir šiemetinių mokinių (tik pas juos visus egzaminus ims), tada būtų logiškiausia, o tą priedą galite bet kada pasiimti kai jau padarys jums jį. Ką manote? Pasidalinkite su savo draugais čia, ir šiaip lamabpo galite paštu pasiklausti ;) 

Visu pirma tai aciu uz rupesti ;D. Butu paprasta ir patogu, jei butu, kaip tu sakai, beeet.. www.vdu.lt/public/var/userfiles/file/bendrojo_priemimo_punktas.pdf

Va cia vienas is punktu yra "pazymos apie perlaikytus ir papildomai laikytus egzaminus".

O gal turima omeny, pazymos, gautos irgi anksciau, nei siemet? 
Gal tikrai, parasysiu lamai laiska..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą