chemija vu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:18:28 | Nuoroda

 

 

ar yra šiemet planuojančių stoti į VU chemijos fakultetą? kurią specialybę rašysite 1 numeriu?

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-17 15:18:39 | Nuoroda

Aš gal rašysiu VU chemiją, bet ne pirmu numeriu

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-20 14:56:19 | Nuoroda

as parasiau Vu chemija pirmu numeriu, o antru vpu:))

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:47:41 | Nuoroda

O niekas nežada į konservavimo ir retauravimo chemija stot?

Kažkaip niekur negirdėjau iš čia kad kas stotų ;D tikiuos nebučiau viena ;D

 
  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-24 00:30:15 | Nuoroda

 .

  • Biologija / VBE 78
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-06-24 00:32:19 | Nuoroda

 Sveiki visi būsimi pirmakursiai :) Aš šiemet baigiau pirmą kursą Vu Chemijos fakultete. Studijuoju konservavimo ir restauravimo chemiją. Jeigu kils klausimų ar šiaip smalsu kažką sužinoti, klauskite ;) atsakysiu tikrai! 

  • Biologija / VBE 78
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:52:09 | Nuoroda

kokių egzamino rezultatų reikia norint įstoti į šią specialybę? Jei būtų galima sužinoti, kiek jūs surinkot balų iš egzaminų? Ir ar VF vietoje esate? :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:25:27 | Nuoroda

 Tiesa sakant, kai aš stojau balai nebuvo itin aukšti. Mano rezultatai buvo tokie - chemija - 80, matematika - 63, lietuvių kalba -  90. :)

  • Biologija / VBE 78
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:27:03 | Nuoroda

 beje, aš studijuoju vf ir šiaip šiemet iš baigusių visi nemokamai studijuoja tiek chemiją, tiek konservavimo ir restauravimo chemiją. Na, o už biochemijos studijas yra mokančių ;) 

  • Biologija / VBE 78
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-06 01:36:44 | Nuoroda

 

 

Gal žinai kuo skiriasi pagrinde biochemija ir konservavimo ir restauravimo chemija.? Į kurią labiau verta stoti? Kokie abiejų pliusai ir minusai?

Ar yra gaunančių ten stipendijas?

  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:34:29 | Nuoroda

 Gal žinai kuo skiriasi pagrinde biochemija ir konservavimo ir restauravimo chemija.? Į kurią labiau verta stoti? Kokie abiejų pliusai ir minusai?

Ar yra gaunančių ten stipendijas?

Tikrai labai dideli skirtumai :) pabandyk pasiskaityti čia pačią studijų programą www.chf.vu.lt/studijos/stojantiesiems.php , manau tikrai paaiškės. O kur labiau verta stoti priklauso nuo tavo pačios požiūrio kas yra verta, kadangi kiekvienas renkasi pagal save :) Tiesiog VISIEMS patariu prieš stojant gerai pasiskaityti dalyko studijų programą t.y. pažiūrėti ką mokysies tuos keturis metus, nesvarbu kaip patraukliai skamba specialybės pavadinimas ar kaip vilioja pačio universiteto vardas :) 

  • Biologija / VBE 78
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:07:04 | Nuoroda
fadeless rašė:

 Gal žinai kuo skiriasi pagrinde biochemija ir konservavimo ir restauravimo chemija.? Į kurią labiau verta stoti? Kokie abiejų pliusai ir minusai?

Ar yra gaunančių ten stipendijas?

Tikrai labai dideli skirtumai :) pabandyk pasiskaityti čia pačią studijų programą www.chf.vu.lt/studijos/stojantiesiems.php , manau tikrai paaiškės. O kur labiau verta stoti priklauso nuo tavo pačios požiūrio kas yra verta, kadangi kiekvienas renkasi pagal save :) Tiesiog VISIEMS patariu prieš stojant gerai pasiskaityti dalyko studijų programą t.y. pažiūrėti ką mokysies tuos keturis metus, nesvarbu kaip patraukliai skamba specialybės pavadinimas ar kaip vilioja pačio universiteto vardas :) 

 

Tai va, kad iš tų aprašymų labiausiai noriu į konservavimo ir restauravimo chemiją, bet visi bando mane atkalbėti kad rinkčiausi biochemija, į ja nemokamą turėčiau irgi įstot. Tai ieškau minusų pirmajam variantui, kad atkristu, bet nerandu, matyt teks pasilikt su juo :D


 
  • Chemija / VBE 97
  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-03-07 20:51:45 | Nuoroda

 Sveiki, noriu pasidomet ar reikalingas matematikos egzaminas stojant i konservavimo ir restauravimo chemija? ar uztenka tik metinio pazymio ir chemijos egzo? :)

Žinutė parašyta: 2011-09-20 21:50:55 | Nuoroda

Sveiki,

tik siemet sumasciau kad noriu studijuoti chemija, taciau neturiu pasirinkus matematikos. Ar butinas chemijos egzaminas? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą