Konkursinis balas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-26 11:33:26 | Nuoroda

Kažkaip nelabai malonu bus tokiems,kurie neišlaikė, ar išlaikė prasčiau,nei tikėjos. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-26 11:39:56 | Nuoroda

už tai nereikia ankščiau laiko girtis,turesiu 80 ar daugiau

Žinutė parašyta: 2010-06-26 13:13:23 | Nuoroda

Aplamai nereikia girtis,egzaminai toks dalykas gan klastingas,tad nežinai kaip bus ir nereikia kalbėti į priekį nes poto gali būti labai gėda..

Žinutė parašyta: 2010-06-26 13:41:19 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Aplamai nereikia girtis,egzaminai toks dalykas gan klastingas,tad nežinai kaip bus ir nereikia kalbėti į priekį nes poto gali būti labai gėda..

 Pritariu

Žinutė parašyta: 2010-06-26 18:46:57 | Nuoroda

Na dėl rezultatų skelbimo tai kažkaip nec'as nusprendė,kad labai jau pažeidžiamas asmens privatumas su tais iškabinimais:D Teks skambintis pavaduotojam (jau? ar jau?įsivaizduoju,kaip juos užknis, šimtai skambučių) kitą sav,ir klaust,gal jau yra pirmieji rezultatai...O lėkčiau tada mokyklon kaip niekad:D ir  pas pavaduotoją sąrašas bus su asmens kodais, o gal su pavardėm ir aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:/
Gal kas girdėjo,kada tiksliai gali būt ats? Manrods,jau turi būt ištaisę,na, anos sav vidury žinau keli tūkstančiai darbų buvo. Ir pakartotinė. Vajezau, sunku suvokti,kad jau tikrai mano darbas kažkur guli ištaisytas,o aš čia lipu sienom ir valerijonų arbata ir čiupačiupsais vien gyva iš tų nervų:D

O keista,kad šįmet nėra pranešimo sms. Įsivaizduojat,kiek jiem pelno? Nusiunti užklausimą, o atsakymas: rezultatų nėra.litas:D Ir vėl nusiunti, o iš tų nervų jaučiu daug ten prispaudai:D

Žinutė parašyta: 2010-06-26 19:00:47 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Na dėl rezultatų skelbimo tai kažkaip nec'as nusprendė,kad labai jau pažeidžiamas asmens privatumas su tais iškabinimais:D Teks skambintis pavaduotojam (jau? ar jau?įsivaizduoju,kaip juos užknis, šimtai skambučių) kitą sav,ir klaust,gal jau yra pirmieji rezultatai...O lėkčiau tada mokyklon kaip niekad:D ir  pas pavaduotoją sąrašas bus su asmens kodais, o gal su pavardėm ir aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:/
Gal kas girdėjo,kada tiksliai gali būt ats? Manrods,jau turi būt ištaisę,na, anos sav vidury žinau keli tūkstančiai darbų buvo. Ir pakartotinė. Vajezau, sunku suvokti,kad jau tikrai mano darbas kažkur guli ištaisytas,o aš čia lipu sienom ir valerijonų arbata ir čiupačiupsais vien gyva iš tų nervų:D

O keista,kad šįmet nėra pranešimo sms. Įsivaizduojat,kiek jiem pelno? Nusiunti užklausimą, o atsakymas: rezultatų nėra.litas:D Ir vėl nusiunti, o iš tų nervų jaučiu daug ten prispaudai:D

Nemanau, kad per telefoną pasakys rezultatą, tiesiog rezultatų paskelbimo datos lyg jau paskelbtos, tad reiktų tą dieną (turbūt apie 12 valandą, gal parašys NEC tinklapyje kada tiksliai) nueiti į mokyklą ir ten sužinai, pavyzdžiui, pernai tai mus įleidinėjo po vieną į raštinę, pasakai savo vardą bei pavardę ir pasako rezultatą, po to kitas įeina :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-27 14:34:48 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Na dėl rezultatų skelbimo tai kažkaip nec'as nusprendė,kad labai jau pažeidžiamas asmens privatumas su tais iškabinimais:D Teks skambintis pavaduotojam (jau? ar jau?įsivaizduoju,kaip juos užknis, šimtai skambučių) kitą sav,ir klaust,gal jau yra pirmieji rezultatai...O lėkčiau tada mokyklon kaip niekad:D ir  pas pavaduotoją sąrašas bus su asmens kodais, o gal su pavardėm ir aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:/
Gal kas girdėjo,kada tiksliai gali būt ats? Manrods,jau turi būt ištaisę,na, anos sav vidury žinau keli tūkstančiai darbų buvo. Ir pakartotinė. Vajezau, sunku suvokti,kad jau tikrai mano darbas kažkur guli ištaisytas,o aš čia lipu sienom ir valerijonų arbata ir čiupačiupsais vien gyva iš tų nervų:D

O keista,kad šįmet nėra pranešimo sms. Įsivaizduojat,kiek jiem pelno? Nusiunti užklausimą, o atsakymas: rezultatų nėra.litas:D Ir vėl nusiunti, o iš tų nervų jaučiu daug ten prispaudai:D

 Aš nelabai suprantu ko jūs nervuojatės, taip egzaminai laba9i svarbu ir viska, bet aš tai dabar ramiai laukiu rezultatų ir jokių nervų. Juk jau nieko nepakeisim :) Prieš egzaminus tai labai bijojau, o dabar tai ramiai švenčiu vasarą :D Viskas bus gerai. Tikėkimės.. :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-06-27 19:25:51 | Nuoroda

Parduodu 4 bilietus (50lt) į bitelando šventę, kuri vyks liepos 3d. (šeštadienį) 16.00val. ramiame poilsiniame kurorte - Šventojoje.

Pramogos suaugusiems ir vaikams, šokių studija "LAB STUDIJA", "Raganiukės" teatras, masinė choreografijos repeticija, 1995-2010 hitai: D.Butkutė, I.Jurgelevičiūtė, Kauno Šampaninis choras, V. Tarasovienė, SKAMP, YVA, NEO, L.Adomaitis, Justas, Mantas, 69 danguje!
Įspūdingas "SEL" grupes pasirodymas bei šviesos ir lazerių šou :)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 12:46:12 | Nuoroda
sanemis rašė:
ingree rašė:

Norėjau paklausti vieno dalykėlio. Ar turi teisę pavaduotoja/mokytojai rodyt tavo egzaminų balus?

(pvz, ateini į mokyklą susižinoti savo balų, tai tau duota lapą ir tu susirandi save (tuo tarpu peržvelgi ir kitus) ar pasakai vardą , pavardę ir tau tiesiog pasako tik tavo balą? )

 Apie kokia etika kalbeti jei rezultatai siunciami elektroniu pastu viesiems visų.....

 Iš tikrųjų tas rezultatų skelbimas ant sienų yra tikrai neetiška, kaip ir garsiai skelbti rezultatus, čia jau ko gero priklauso nuo pedagogo mąstysenos...

 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 23:15:04 | Nuoroda
Maklaudas iš Maklaudų giminės rašė:

Kaip skirsis šių metų konkursiniai balai nuo 2009, bus mažesni, didesni, ar liks maždaug tokie patys? Kalbu apie minimalų balą norint gauti finansavimą. Pasidalinkit savo nuomone, nes aš visiškai nieko neišmanau apie tai, pagal 2009 m. balus esu "ant ribos" (egzaminų rezultatus maždaug įsivaizduoju). Neramu laukt :)

P.S. jeigu pokyčiai bus skirtingi atskiroms profesijoms, tai mane domina viešasis administravimas ir politikos mokslai. Bijau, kad šitiems balas išliks aukštas...

 

na siaip turetu buti didesni, nes kiekvienais metais jie tik dideja tie istojimo balai. bet as kalbejau su keliais pazystamais is univero tevo draugais, tai jie sake kad be problemu istotum jei stotum i MEDZIAGU SUVIRINIMO TECHNOLOGIJAS VGTU, siaip skamba nelabai kaip bet: gausi krepseli praktiskai viesiems mokymosi metams jei pasistengsi minimaliai. estytojai superiniai, laboratorijos naujos, idomu mokinti. jokio juodo darbo po studiju baigimo, o darbas garantuotas, jau ateina pasiimti studentu is 3-4 kurso ir uzdirba jie labai gerai. issamiau pasiskaitymui rasi cia www.studijos.lt/mokymo_programa/1187/0/Medziagu-Ir-Suvirinimo-Technologijos

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą