MRU Teise ir valdymas, jei ka domina klauskit, katik baigiau 1 kursa:D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-23 20:44:21 | Nuoroda

Sveiki busimi kolegos:D

Žinutė parašyta: 2010-06-23 20:53:21 | Nuoroda

Šiaip stoju teisėn, bet teisę ir valdymą pasilikau kaip atsarginį variantą. Taigi, vatafak čia tas valdymas? Papasakok, kas čia yra - teisė ir vldymas, negaliu suprasti. Teisė plius vadyba? Ir šiaip, girdėjau, kad dėstytojai į tokius studentus kreivokai žiūri ir teisininkais nelaiko. Tiesa?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:04:12 | Nuoroda

taip, teise ir vadyba, ruosia teisininkus, su vadovavimo pagrindais, kad butu lengviau isidarbinti valstybinese institucijose ir pan. Kad istojau i sia specialybe, o ne i gryna teise visiskai nesigailiu, nes cia daug idomiau ir pradedu suprasti, jog bus daug daugiau sansu ateityje isidarbinti. Ne palaptis,kad teisininku dabar kjp sieno, tdl geriau 2in1. Su gautu diplomu galesi dirbti viska ta pati ka ir baigusi gryna teise, tik plius dar turesi suvokima apie vadovavima, tdl galesi pretenduoti i vietas, kur reikalingas vadybinis issilavinimas. O kad destytojai kreivai ziuri tj visiska nesamone, viskas labai puiku, su daugeliu bendrauji kjp su busimais kolegomis, laisvai diskutuoji ir pan.

Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:19:28 | Nuoroda

su kokiu balu ystojai? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 22:08:31 | Nuoroda

mazu, i mokama su beveik 16, tikslaus nepamenu:))

Žinutė parašyta: 2010-06-23 22:59:33 | Nuoroda
samotas rašė:

taip, teise ir vadyba, ruosia teisininkus, su vadovavimo pagrindais, kad butu lengviau isidarbinti valstybinese institucijose ir pan. Kad istojau i sia specialybe, o ne i gryna teise visiskai nesigailiu, nes cia daug idomiau ir pradedu suprasti, jog bus daug daugiau sansu ateityje isidarbinti. Ne palaptis,kad teisininku dabar kjp sieno, tdl geriau 2in1. Su gautu diplomu galesi dirbti viska ta pati ka ir baigusi gryna teise, tik plius dar turesi suvokima apie vadovavima, tdl galesi pretenduoti i vietas, kur reikalingas vadybinis issilavinimas. O kad destytojai kreivai ziuri tj visiska nesamone, viskas labai puiku, su daugeliu bendrauji kjp su busimais kolegomis, laisvai diskutuoji ir pan.

 Bet teisininku dirbti negalėsi be magistratūros, bet kiek teko girdėti, magistratūra tikrai skiriasi nuo teisininkų ir jei jau net balai žymiai mažesni ten stojant, tai atitinkamai ir visas lygis kitoks. Na nežinau, čia gal tik paranoja, bet teisė yra visgi teisė ir tas two in one nieko gero nežada, nes reiškias nei į vieną sritį pakankamai nesigilinama. Na žodžiu, kaip yra taip yra. O dėl to požiūro tai man teko girdėti ne iš vieno grynos teisės studento, kad romerio dėstytojai į valdininkus ir visus kitus tipo 'teisininkus' kreivai žiūri. Gal kas ir nusišnekėjo, nežinau :}

O dabar pagalvojau, kad man paranoja tame, kad aš pati asmeniškai labai nemėgstu dalyko su kažkuo dar sujungto. Nu tos pačios idėjos.

- Ką mokais?

- Teisę ir valdymą

- Whaaat?..

Žodžiu, manau supratot mintį :}

Na, bet jei jau man likimas susiklostys ne patekt kur tikrai noriu, o patekt čia, reiškias reikės išmokti ką atsakyti į tą 'whaaat'.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-23 23:00:56 | Nuoroda

Ai ir dar - tau nešalta?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-24 10:13:04 | Nuoroda
samotas rašė:

mazu, i mokama su beveik 16, tikslaus nepamenu:))

 mano balas irgi mazas tai del to ir ydomu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 18:00:58 | Nuoroda

na nzn kas ka tau kalba, taciau pats nejauciu, kad buciau isskiriamas kazkuo is kitu. Sakau, as asmeniskai dziaugiuosi, kad cia istojau, o ne i gryna teise:) teisininku galesi dirbti, taciau nebus galima dirbti advokatu, notaru - tam reikia specialiu egzaminu ir atitinkamos patirties:)

nea, man nesalta, as uzsigrudines:D

na mazas balas mazam nelygu, jei lbj mazas tj gali net ir i mokama nepatekti:D

 

Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:01:59 | Nuoroda

na jei tiksliau tai 15.38 :D

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:49:26 | Nuoroda

na mano biski didesnis buvo, na bet manu istosi i mokama tj tikrai turi istoti:))

Žinutė parašyta: 2010-06-24 21:09:03 | Nuoroda

db pamaciau, kad pries tai pieva parasiau biski, skubejau:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-10 11:42:01 | Nuoroda

Su 18,6 imanoma istoti i vf ???

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:55:06 | Nuoroda

tikiuos nekils riba, gal bent i finansuojama pakliusiu...

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:23:30 | Nuoroda

AS ir tikiuose :) noriu i vf , su 18,6 gal gal :S

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:43:35 | Nuoroda

naaaa nesu tikras, nes tipo kartele kyla siemet:)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:43:39 | Nuoroda

naaaa nesu tikras, nes tipo kartele kyla siemet:)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:46:29 | Nuoroda

as ir noriu studijuot teise ir valdyma( mokamai)bet balas mazas mano. o jei dar siemet kyla kartele i mokamas, tai prastai tada.....:)

Žinutė parašyta: 2010-08-10 09:47:31 | Nuoroda

Gal gali pasakyti kokiu knygu reiks pirmiems metams ?

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą