VU istorija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:19:25 | Nuoroda
tralain rašė:
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

 Šiaip galvojau apie filosofiją, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom, vėl traukia istorija VU. Skaičiavausi balą su tom visom balų skaičiuoklėm, tai nelabai kas išeina su geo nuliu. Nu bet bandysiu, nes noriu vis dėlto aš į tą VU, nors tu ką. 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:16:30 | Nuoroda
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

 Šiaip galvojau apie filosofiją, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom, vėl traukia istorija VU. Skaičiavausi balą su tom visom balų skaičiuoklėm, tai nelabai kas išeina su geo nuliu. Nu bet bandysiu, nes noriu vis dėlto aš į tą VU, nors tu ką. 

 su tokiais balais i filo laisvai istotum,o va istorija manau irgi galetum

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:44:14 | Nuoroda
tralain rašė:
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

 Šiaip galvojau apie filosofiją, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom, vėl traukia istorija VU. Skaičiavausi balą su tom visom balų skaičiuoklėm, tai nelabai kas išeina su geo nuliu. Nu bet bandysiu, nes noriu vis dėlto aš į tą VU, nors tu ką. 

 su tokiais balais i filo laisvai istotum,o va istorija manau irgi galetum

 Machės 5 man viską nužemina, bet rašysiu, neturiu ko prarast.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 15:17:16 | Nuoroda
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

 Šiaip galvojau apie filosofiją, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom, vėl traukia istorija VU. Skaičiavausi balą su tom visom balų skaičiuoklėm, tai nelabai kas išeina su geo nuliu. Nu bet bandysiu, nes noriu vis dėlto aš į tą VU, nors tu ką. 

 su tokiais balais i filo laisvai istotum,o va istorija manau irgi galetum

 Machės 5 man viską nužemina, bet rašysiu, neturiu ko prarast.

 istosi tikrai :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:36:43 | Nuoroda
tralain rašė:
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:
tralain rašė:
Milda* rašė:

Skambinau į VU priėmimą, tai sakė, kad su apvaliu nuliu skaičiuoja, jei neturiu geo pažymio. Tai ką dabar po velniais daryt???? Nebeįstosiu į vf, jaučiu...

 o i ka zadi stot? i istorija papultum manau,ten daugiau priima. joo,tas vu man tiek nervu isgadino

 Šiaip galvojau apie filosofiją, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom, vėl traukia istorija VU. Skaičiavausi balą su tom visom balų skaičiuoklėm, tai nelabai kas išeina su geo nuliu. Nu bet bandysiu, nes noriu vis dėlto aš į tą VU, nors tu ką. 

 su tokiais balais i filo laisvai istotum,o va istorija manau irgi galetum

 Machės 5 man viską nužemina, bet rašysiu, neturiu ko prarast.

 istosi tikrai :)

 Kad tavo žodžiai pildytųsi.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:18:55 | Nuoroda

Įstojau. Kur bendrakursiai? Žmonės, atsiliepkit, kas patekot į istoriją VU ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:25:47 | Nuoroda

Įstojau! :) Koks konkursinis?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:27:26 | Nuoroda

Mano labai mažas, 17.36! Įstojau be geografijos, o laikiau tai neįmanomu dalyku... Koks tavo? Laiminga įstojus?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:30:04 | Nuoroda

Dabar tiksliai neatsimenu, neina prisijungt prie lamos, bet kažkur 19.3 . Ar laiminga? Laaaabai!!! :D O tu?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:46:58 | Nuoroda

Aš irgi įstojau be geografijos ir esu be galo laiminga.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:11:24 | Nuoroda

Aš irgi būsima jūsų bendrakursė ;]] Kada ruošiatės su universitetu sutartį pasirašyt? :) 

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:35:38 | Nuoroda

Aš ir laiminga ! Nors vis dar abstulbus... Keistas tas jausmas, kai svajonė išsipildo:)

O sutartį su universitetu stengsiuos kuo greičiau pasirašyti, kitos savaitės pradžia būtų pats tas. Tik vat dar dokumentus visus pribaigt tvarkytis  reikia.

Kur planuojat gyventi,gal bendrabuti kas renkas ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:33:29 | Nuoroda

Na ka, sveikinu labai labai visus, kam ši svajonė išsipildė.

Man nepasisekė, tad  džiaugiuosi už jus :) 

Sėkmės

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:47:37 | Nuoroda

Sveiki !

Aš taip pat pakliuvau į VU istoriją. Smagu :) Dokumentus universitete greičiausiai priduosiu pirmadienį. Jau įsivaizduoju, koks tądien bus stojančiųjų antplūdis ;o Tačiau kaip nors :) 

Kas ką mąstot apie gyvenamąją vietą? 

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:31:42 | Nuoroda
austejaa rašė:

Sveiki !

Aš taip pat pakliuvau į VU istoriją. Smagu :) Dokumentus universitete greičiausiai priduosiu pirmadienį. Jau įsivaizduoju, koks tądien bus stojančiųjų antplūdis ;o Tačiau kaip nors :) 

Kas ką mąstot apie gyvenamąją vietą? 

 Sveika :) 

Tikriausiai bandysiu nuomotis butą, o pati ką planuoji? :)

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:49:07 | Nuoroda
Tavala rašė:
austejaa rašė:

Sveiki !

Aš taip pat pakliuvau į VU istoriją. Smagu :) Dokumentus universitete greičiausiai priduosiu pirmadienį. Jau įsivaizduoju, koks tądien bus stojančiųjų antplūdis ;o Tačiau kaip nors :) 

Kas ką mąstot apie gyvenamąją vietą? 

 Sveika :) 

Tikriausiai bandysiu nuomotis butą, o pati ką planuoji? :)

 Aš taip pat galvoju apie butą. Kažkaip norisi savos tvarkos ;] Bet mama dar bando įkalbinėti gyventi bendrabutyje. Bet ką aš žinau kokia ten tvarka ir stovis tų bendrabučių...Nors iš kitos pusės visi kursiokai būtų netoliese jei kokių konspektų ar šiaip ko prireiktų. Pasimečiau berašydama dabar :DD

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:58:09 | Nuoroda

Aš bandysiu bendrabutį gaut. :)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:10:06 | Nuoroda

Įstojau su 19.62 ir esu be galo patenkinta :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:17:19 | Nuoroda

Sveikinu! :) Man labai knieti sužinot, kai tvirtini pakvietimą, ir skliausteliuose yra įrašytas skaičius, ar jis reiškia kelintu numeriu įstojai?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:20:27 | Nuoroda

aš irgi pamaniau, kad ten parašyta kelintu nr įstojau, bet tiksliai nežinau :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą