ieškom kambariokų :D
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:36:45 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

ieškočiau kambariokės,tavo vietoje tikrai ir linksmaiu ir bus pigiau...

 beeet. pvz jei ta kambarioke nori mokytis per nakti, o as noriu miegot? kas tada?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:40:14 | Nuoroda

Mano nuomone tai geriausia būtų su kambarioke gyventi atskiruose kambariuose, o jei viename, tai įvairių problemų ir gan dažnai iškils, vistiek juk norėsis turėti ir savo privačią erdvę :) 

O pvz. negalvojai, kad vietoj šeimininkės, geriau su drauge nuomuotis dviejų kambarių butą (aišku, tai jau šiek tiek brangesnis variantas )  ? :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:43:42 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Mano nuomone tai geriausia būtų su kambarioke gyventi atskiruose kambariuose, o jei viename, tai įvairių problemų ir gan dažnai iškils, vistiek juk norėsis turėti ir savo privačią erdvę :) 

O pvz. negalvojai, kad vietoj šeimininkės, geriau su drauge nuomuotis dviejų kambarių butą (aišku, tai jau šiek tiek brangesnis variantas )  ? :) 

 ne brangesnis, panasiai iseina. as norejau, kad butu netoli vietos, kurioj mokysiuos, o ten daugiau niekas nesimokys... o tie, kas mokysis, isejo i bendrabucius

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:50:47 | Nuoroda

Tai tada dar palauk,kol ateis visi rezultatai,gal atsiras persigalvojusių ir stos ten ir tu :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:57:18 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Tai tada dar palauk,kol ateis visi rezultatai,gal atsiras persigalvojusių ir stos ten ir tu :)

 kazi... jau pasakiau seimininkei, kad tikrai nuomuosiuos, laukiu, kol duos saskaitos nr avansui, niekaip nesulaukiu, nervai ima... kazi dar kokia ta seimininke

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:10:21 | Nuoroda

Tai pirmiausia apsižiūrėk geriau tą butą, susipažink su šeimininke :) 

Bet aš turbūt vistiek neičiau gyvent pas šeimininkę, nes mėgstu savaitgaliais pasilinksminti, o tai daryt jau kažkaip ir nemalonu, na tarkim naktį grįžt namo ir panašiai,kai svetimas žmogus yra ir jam ramybė drumsčiasi :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:42:10 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Tai pirmiausia apsižiūrėk geriau tą butą, susipažink su šeimininke :) 

Bet aš turbūt vistiek neičiau gyvent pas šeimininkę, nes mėgstu savaitgaliais pasilinksminti, o tai daryt jau kažkaip ir nemalonu, na tarkim naktį grįžt namo ir panašiai,kai svetimas žmogus yra ir jam ramybė drumsčiasi :) 

 va va, del to pacio nerimauju as... bet nera kitos iseities

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:43:35 | Nuoroda

na tai dar yra du mėnesiai, gal dar atrasi ir geresnį variantą :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 21:58:40 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

na tai dar yra du mėnesiai, gal dar atrasi ir geresnį variantą :) 

 bet ten tobula vieta, nedaug reik moket (200lt uz kambari+puse komunaliniu), kalbant telefonu ir seimininke gera atrodo, nuostabus rajonas

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:01:54 | Nuoroda

Na tai žinoma, jei tau tinka, tai puiku tada, juk žmogus sąlygas renkasi kiekvienas pagal save , kaip jam patogiau :)

Tik sakau, aš tiek va laukiau,kai jau be tėvų galėsiu gyventi ir pati planuotis sau laiką niekieno nevaržoma, pas šeimininkę gyventi nenorėčiau, nes turbūt niekuom nesiskirtų gyvenimas, nei namuose :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:07:51 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Na tai žinoma, jei tau tinka, tai puiku tada, juk žmogus sąlygas renkasi kiekvienas pagal save , kaip jam patogiau :)

Tik sakau, aš tiek va laukiau,kai jau be tėvų galėsiu gyventi ir pati planuotis sau laiką niekieno nevaržoma, pas šeimininkę gyventi nenorėčiau, nes turbūt niekuom nesiskirtų gyvenimas, nei namuose :) 

 na man tas pats-irgi laukiu istrukt is namu. na bet gal bus supratinga moteris... o jei ne?...

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:11:46 | Nuoroda

Na manau dauguma suaugusių ir dirbančių moterų nori ramybės :D  

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:18:34 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Na manau dauguma suaugusių ir dirbančių moterų nori ramybės :D  

 tai as juk ir nebaliavosiu jai uz sienos :D tik va kazi ar ji nepriestarautu, jei naktim grizineciau

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:20:05 | Nuoroda

Tai jeigu kambariai nepereinami, gal net nesigirdėtų naktį,kada tu grįžtum, tada neprieštarautų, miegotų kaip vaikas ir ne jos reikalas jau kada pareini :D  

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:32:50 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Tai jeigu kambariai nepereinami, gal net nesigirdėtų naktį,kada tu grįžtum, tada neprieštarautų, miegotų kaip vaikas ir ne jos reikalas jau kada pareini :D  

 va va. bet kiek teko foto matyt-kambariai pereinami ;( o ir siaip as nedaug tesitusinu, bet ir kai vienuole nesedziu uzsidarius tarp keturiu sienu. krc, gal jos reikia tiesiai sviesiai paklaust, ka mano apie naktinius grizinejimus blaiviam stovy?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:35:58 | Nuoroda

Manau galėtum jos paklausti dėl savaitgalinių pasilinksminimų ir dar informuok ją pvz., jei tu mėgsti panaktinėt su mokslais :) nes aš tai būna ir iki kokių 4h ryto, kartais net visą naktį su uždėgta šviesa prie knygų prasėdėdavau ir mano mamą ta šviesą labai erzindavo, nors kitam kambarį visai buvo ir tik pro durų apačią ji plieskia  :)  

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:58:23 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Manau galėtum jos paklausti dėl savaitgalinių pasilinksminimų ir dar informuok ją pvz., jei tu mėgsti panaktinėt su mokslais :) nes aš tai būna ir iki kokių 4h ryto, kartais net visą naktį su uždėgta šviesa prie knygų prasėdėdavau ir mano mamą ta šviesą labai erzindavo, nors kitam kambarį visai buvo ir tik pro durų apačią ji plieskia  :)  

 ka tu iek mokeis? mane irgi labai nervina, kai brolis kitam kambary sviesa degina... tai puikiai suprantu. jauciu reiks pasneket del sito butinai, kad nebutu problemu paskui, nes tokia situacija jauciu bus, kad ir naktim kartais negrisiu arba labai velai... kazi, ar ji supratinga...

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 23:01:21 | Nuoroda

Na tai išsiaiškinsi, o tada apsispręst bus lengviau ar nuomuotis ar ne :)

Aš dvi mokyklas lankiau - gimnaziją ir dar atskirai kalbų mokyklą ( tris kartus į savaitę po pamokų reikėdavo eiti ir būdavo po penkias pamokas ir taip šešis metus) ,tad tekdavo gerokai panaktinėt prie knygų :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-06-29 23:05:42 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Na tai išsiaiškinsi, o tada apsispręst bus lengviau ar nuomuotis ar ne :)

Aš dvi mokyklas lankiau - gimnaziją ir dar atskirai kalbų mokyklą ( tris kartus į savaitę po pamokų reikėdavo eiti ir būdavo po penkias pamokas ir taip šešis metus) ,tad tekdavo gerokai panaktinėt prie knygų :) 

 nesigaili? ir apskritai, nenuprotejai?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-06-29 23:08:54 | Nuoroda

nesigailiu tikrai,nors ir neprideda diplomas balų niekur,bet žinių tikrai nerealių įgijau :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą