Apeliacija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:46:35 | Nuoroda
rutaaa rašė:

ei zmones atsipeikekit, 70 gave ir dar skunda nori duoti..ir isvis ta galimybe rasyti apeliacija, mano nuomone, tik del vaizdo, nes nezinau dar nei vieno zmogaus, kuris butu rades teisybe ir gaves daugiau..tad gerai pagalvokit ar verta teisybes ieskoti ten kur jos nera ;)

 pagalvojau. verta.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:51:28 | Nuoroda

Pas mus pernai viena 97% gavusi rase apeliacija... Nezinau, kaip pasiseke, bet speju adrenalinas tikrai turetu sukilti laukiant apeliacijos rezultatu... Gal vien del azarto verta? :D

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:52:04 | Nuoroda
Agnė. rašė:
rutaaa rašė:

ei zmones atsipeikekit, 70 gave ir dar skunda nori duoti..ir isvis ta galimybe rasyti apeliacija, mano nuomone, tik del vaizdo, nes nezinau dar nei vieno zmogaus, kuris butu rades teisybe ir gaves daugiau..tad gerai pagalvokit ar verta teisybes ieskoti ten kur jos nera ;)

 pagalvojau. verta.

 nu po visko pati matysi kiek buvo verta

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:00:05 | Nuoroda

taigi tas apelecijas tikrina nec'o chebra susėdus, kuriems svarbu, kad jokių skandalų nekiltų. geriausių atveju vienam kitam įvertinimas pasikeis, o vidutinis pokytis tėra 2 procentai. BET, aš vistiek manau, kad rašykit, patiems ant širdies ramiau bus :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:01:10 | Nuoroda

 gal ir bus mažiau. tebūnie. ne tame visas vertumas. tiesiog turiu teisę ir ja naudojuosi :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:09:55 | Nuoroda

taisyklese skaiciau kad ne neco xebriukas taiso. dokumenta wordo formatu kazkur uztikus buvau.

nors viena galima rasyt kita daryt... daug gavusiu nesamoningai per mazus rezus - valio universitetai ploja katuciu - bus priversti stoti i mokamus, o dundukai po kurio laiko unike privales moketis uz moksla nes nepatemps.

nekalbu apie gerai besimokancius ir gerai gavusius.

as manau visiems pasitaike labai skirtingi vertintojai  - vieniems ka tik papuka is gerkles vaikui istraukusios mamytes, 2 metus maciusios savo atzalos pasturgali, kitos siaip paplaukusios menininkes, kitos normalios, kitom px kad tik greiciau padaryt darba ir eit namo ziuret serialo.... juolab kai pacioms mokytojoms yra akys issokusios, sakyti, kad tai tik eiliniai kas mes esantys pamyzciojimai - nesamone.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:24:01 | Nuoroda
Turka rašė:

taisyklese skaiciau kad ne neco xebriukas taiso. dokumenta wordo formatu kazkur uztikus buvau.

 kas per dokumentas? smalsu :) man atrodo akivaizdu, kad nec'ui lojalūs žmonės susirinkę ten...

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:29:34 | Nuoroda

man ir lb idomu kur radau.... ieskau

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:32:05 | Nuoroda

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:34:00 | Nuoroda

blem ten vadinosi prie vertinimu instrukcijos.... neberandu galva jau apsunko nuo siandienos.... as irgi bijau ant raganos uzsipulti kuri galvotu - dar ble* sita ciuciundra su 48 plunksnas kedena kad jai kazkas nepatinka, as jai dar pamazinsiu....

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:35:06 | Nuoroda
Ray Ray rašė:

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

 nežinau ką dar laikai, bet man atrodo, kad vienintelė tikra loterija ir yra LT egzas, nes kiti turi daug normalesnes vertinimo normas, kriterijus, mažiau vietos asmeniškumam palikta.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:38:27 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
Ray Ray rašė:

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

 nežinau ką dar laikai, bet man atrodo, kad vienintelė tikra loterija ir yra LT egzas, nes kiti turi daug normalesnes vertinimo normas, kriterijus, mažiau vietos asmeniškumam palikta.

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:38:41 | Nuoroda

Aš pvz dabar esu prigeręs ir man labai fainą.. ir man jau tie egzai praeityje,reik belaukti pirmo rato stojimo 23 liepos...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:40:42 | Nuoroda
Ray Ray rašė:
čiungačianga rašė:
Ray Ray rašė:

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

 nežinau ką dar laikai, bet man atrodo, kad vienintelė tikra loterija ir yra LT egzas, nes kiti turi daug normalesnes vertinimo normas, kriterijus, mažiau vietos asmeniškumam palikta.

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 ai jo dar istorija! bet ten visgi, jau ne toks šakar-makar lyginant su lietuvių, bent daugmaž normalios vertinimo instrukcijos yra (kurias neaišku kada išvysime)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:41:57 | Nuoroda

Aš tai tikiuosi,kad mane anglų ir istorija ištems po stulbinančio lt egzo...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:42:53 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
Ray Ray rašė:
čiungačianga rašė:
Ray Ray rašė:

Loterija su apeliacijos galimybe, tiesiog nuostabu. Tiesa pasakius mums ne karta yra sakiusi ne viena mokytoja, kad apeliacija teikti tik tuo metu, kai neturi ko prarasti. Isejo tau gi 7-8 metinis, o tu neislaikei arba gavai 10-20%? Teik apeliacija. Kitu atveju rizikuoji nusiminusuot pora procentu ir dar labiau susikomplikuot savu padėtį. Manęs akivaizdžiai 56 netenkina, manęs ir 70 būtų netenkinę, tiesiog man nesiseka loterijose. Bet dar liko trys burtų traukimai, tikiuosi bent dvejuose pasisekė.

 nežinau ką dar laikai, bet man atrodo, kad vienintelė tikra loterija ir yra LT egzas, nes kiti turi daug normalesnes vertinimo normas, kriterijus, mažiau vietos asmeniškumam palikta.

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 ai jo dar istorija! bet ten visgi, jau ne toks šakar-makar lyginant su lietuvių, bent daugmaž normalios vertinimo instrukcijos yra (kurias neaišku kada išvysime)

Lietuvių jaučiausi stipriausiai, bus man tikras smūgis, jei visi kiti bus daugiau, nei gimtosios kalbos, o taip, kaip įsivaizduoju, ir gali būti. Kažkokia nesąmonė.

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:43:18 | Nuoroda
Ray Ray rašė:
 

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 Na, manau, jeigu nesupras ką norėjai pasakyti, tai jau bus ir tavo kaltės, kad nemoki aiškiai dėstyti minčių.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:46:02 | Nuoroda
GytisB rašė:
Ray Ray rašė:
 

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 Na, manau, jeigu nesupras ką norėjai pasakyti, tai jau bus ir tavo kaltės, kad nemoki aiškiai dėstyti minčių.

 Kokia dar apeliaciją zaibalinot su tom apeliacijom...nieko jūs jas rašydami nepasieksit,ir aplamai baikit čia verkti del tų taškų surinktų ir dle balų,blemba kiek jau gausim/gausite,tiek ir bus..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:47:51 | Nuoroda
GytisB rašė:
Ray Ray rašė:
 

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 Na, manau, jeigu nesupras ką norėjai pasakyti, tai jau bus ir tavo kaltės, kad nemoki aiškiai dėstyti minčių.

Esmė, kad tas mintis suprato mokytoja, taip pat visai neblogai olimpijadose sekdavosi. Bet sekėsi ir Lietuvių ir štai kas gavosi, kodėl to negalėtų būt ir su Istorija? Puikiai bus įvertinta Matematika, Geografija taip pat nesiskundžiu vertinimu, nes ten kitko ir neprigalvosi, o Anglų kažkas per vidurį.

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:50:04 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
GytisB rašė:
Ray Ray rašė:
 

Nepaisant to, kad buvau etatinis Istorijos olimpiadu dalyvis, visad yra tikimybe, kad vertitintojas ne visiskai supras, ka norejai pasakyti. Na taip, as issinesiau uzduotis ir perziurejau viska su mokytoja, renku, pasak jos, 82% visų taškų, bet kaip bus iš tiesų? Blogai? Apeliacija.

 Na, manau, jeigu nesupras ką norėjai pasakyti, tai jau bus ir tavo kaltės, kad nemoki aiškiai dėstyti minčių.

 Kokia dar apeliaciją zaibalinot su tom apeliacijom...nieko jūs jas rašydami nepasieksit,ir aplamai baikit čia verkti del tų taškų surinktų ir dle balų,blemba kiek jau gausim/gausite,tiek ir bus..

 Karabinai, iš mano pusės kol kas jokių apeliacijų, kaip sakiau man tiesiog nesiseka loterijose. O lendant giliau, galima pradėt vos ne knygą rašyt apie tai, kaip atsilieka Lietuvos mokymo sistema ir jos dalyvių vertinimas, lyginant su vakarais.

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą