Koks Tavo nešiojamas kompiuteris? ;))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-03 10:15:56 | Nuoroda

Turiu ASUS EE PC. Mažas, lengvas, kaip knyga. Negaliu be jo gyventi :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-03 10:19:40 | Nuoroda

O aš pavyzdžiui konspektinuos (tai yra konspektinaus) per paskaitas į kompiiuterį, jau ant tiek išpindėjau, kad nebemoku ranka rašyti :}Go go Google docsai! Lengviau, greita, plius po to kai reikia mokytis bent eina skaityti normaliai, ką parašiau. Nes kai rašydavau ranka, porą valandų dar po to šifruodavau, ką parašiau. Prieš sesiją atsispausdinu ir be problemų.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-03 12:24:51 | Nuoroda

O kiti nepyksta kad barskini klaviatūrą ? greitai tenka rašyti ? 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:43:09 | Nuoroda


SuperHP:
"Vienas geresniu variantu, jei laptopa naudosite ne tik studijoms, bet ir pramogoms                    www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/dell_inspiron_1564_red/3567710/ Nepigus, bet vienas geresniu pasirinkimu siuo metu."'

 

Pritariu. Kolkas neturiu jokiu nusiskundimu.
 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:07:05 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
vitae rašė:

Aš turiu ASUS K50IJ, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio :D Jau pumetį turiu ir nesiskundžiu. Ilgai teko diskutuoti su kompiuteristu, kuris man primygtinai siūlė pirkti acerį, nes už asusą, pasak jo, vien 500lt moku už vardą. Bet dėl savo sprendimo nesigailiu tikrai.

 kiek mokejai? :)

 2000 per kažkokią akciją :)

O tie mažulyčiai kompiuteriai mane gąsdina... Gi ten panašiai kaip telefonas, koks ekranas mažas! Man jau nuo stacionaraus prie laptopo buvo labai sunku priprasti. Kalbant apie studijas, tai neketinu kompo į paskaitas tasytis. Mėgstu rašyti ranka :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-03 17:28:12 | Nuoroda
Linas. rašė:

O kiti nepyksta kad barskini klaviatūrą ? greitai tenka rašyti ? 

 :D čia tau ne klasė, kai sėdi šimtas su kažkiek salėje patikėk, niekas nė dėmesio nekreipia, klegesys aplinkui nustelbtų viską. Ir laptopų klaviatūra nebarška.

Ir kažkaip keista, kad stebitės, užsienyje studentai neįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterio per paskaitas, niekas sąsiuviniais net nesinaudoja.

Na, taip, greitai, bet aš spausdinu greičiau net nei rašau, čia žinai, pripratimas ;}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:38:40 | Nuoroda

Na ir as zadu atsinaujinti pries studijas. :D Bet kompai man yra kosmosas, kai internete pasiziurineju, tai visada manau, kad kuo didesnis skaicius parasytas prie isvardytu dalyku, tuo geresnis. :D Na juokinga, bet jau taip yra. Bet niekada nebijau pripazinti, kad apie kompiuterius nenusimanau. Todel paklausiu jusu nuomones apie si kompiuteri www.varle.lt/product/27793/hp-probook-4520s-156-led-hd-ag-intel-core-i5-430m-4gb-500-gb-dvd-rw-intel-hd-graphics-wlan-bgn-bt-card-reader-linux-suse , bet koks patarimas bus naudingas. :D O gal kas ka ir pasiulysite. Sau galiu leisti iki 2500 LT. :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:22:19 | Nuoroda

Na sakoma, kad HP yra blogis. Kaip man aiškino - dėl gedimų skaičiaus, bet juk visi genda... Šiaip šito HP ir atmintis pakankama, baterija lyg ir nieko. Bet tiek aš ir suprantu :D Jeigu gali skirti 2500 imk Asus ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:28:42 | Nuoroda
vitae rašė:

Na sakoma, kad HP yra blogis. Kaip man aiškino - dėl gedimų skaičiaus, bet juk visi genda... Šiaip šito HP ir atmintis pakankama, baterija lyg ir nieko. Bet tiek aš ir suprantu :D Jeigu gali skirti 2500 imk Asus ;)

 O kuo jie pranasesni? :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:51:28 | Nuoroda
Novilė rašė:

Na ir as zadu atsinaujinti pries studijas. :D Bet kompai man yra kosmosas, kai internete pasiziurineju, tai visada manau, kad kuo didesnis skaicius parasytas prie isvardytu dalyku, tuo geresnis. :D Na juokinga, bet jau taip yra. Bet niekada nebijau pripazinti, kad apie kompiuterius nenusimanau. Todel paklausiu jusu nuomones apie si kompiuteri www.varle.lt/product/27793/hp-probook-4520s-156-led-hd-ag-intel-core-i5-430m-4gb-500-gb-dvd-rw-intel-hd-graphics-wlan-bgn-bt-card-reader-linux-suse , bet koks patarimas bus naudingas. :D O gal kas ka ir pasiulysite. Sau galiu leisti iki 2500 LT. :)

 Procesorius neblogas, taciau vaizdo korta prasta (integruota). O taip pat HP nera labai patikima firma, kaip ir sake. Pasidomek geriau Acer ir Asus.

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/acer_aspire_5741g/3755202/

sitas nera blogas, bet uz papildomus 300 dar geresni proca prisidursi

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/acer_aspire_5740g_ru/3815307/

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:11:57 | Nuoroda
Jelefant rašė:
Pasidomek geriau Acer ir Asus.

 

 Tik jau ne Acer. Pasidomėkit Acer kokybe, jų kaitimu, korpuso tvirtumu ir pan. ;) Asus tikrai šaunūs ir nieko prieš juos. Na, o Dell sakyčiau dar geriau. Visiems kompiuteriams 3m. garantija.
Štai šaubus derinukas už 2500Lt. www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Dell/Notebook_DELL_Inspiron_1564_15/DI1564HMEVW22DF5GBC6B/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=331139

  • Fizika / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:05:56 | Nuoroda

Ai, o dar žinot kodėl asus eee pc yra tiesiog tobulas kompiuteris? (aišku, apart to, kad mažas, lengvas, patogus, gražus, batarkė laiko aštuonias valandas) Dėl savo kainos. Kainuoja tik vos vos virš tūkstančio :} Tikrai geras pasirinkimas studentui.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:26:35 | Nuoroda

va sitas geras Dell:   

www.flex24.lt/2080-Dell-Studio-XPS16-i7-Juodas-SUPER-KAINA      

 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:41:35 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Ai, o dar žinot kodėl asus eee pc yra tiesiog tobulas kompiuteris? (aišku, apart to, kad mažas, lengvas, patogus, gražus, batarkė laiko aštuonias valandas) Dėl savo kainos. Kainuoja tik vos vos virš tūkstančio :} Tikrai geras pasirinkimas studentui.

 O kaip dėl ilgesnio darbo su juo? Man atrodo, kad dirbant kokį didesnės apimties darbą su Word akys paskaustų ir pasidarytų žiauriai nepatogu. :)

  • Fizika / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-04 00:23:01 | Nuoroda
Albo rašė:
lintu13 rašė:

Ai, o dar žinot kodėl asus eee pc yra tiesiog tobulas kompiuteris? (aišku, apart to, kad mažas, lengvas, patogus, gražus, batarkė laiko aštuonias valandas) Dėl savo kainos. Kainuoja tik vos vos virš tūkstančio :} Tikrai geras pasirinkimas studentui.

 O kaip dėl ilgesnio darbo su juo? Man atrodo, kad dirbant kokį didesnės apimties darbą su Word akys paskaustų ir pasidarytų žiauriai nepatogu. :)

 O kodėl turėtų? Dėl to, kad jis nėra dydžio kaip telikas ( ir kaip dar tie kompai vadinami nešiojamais o.OO)? Čia yra pripratimo reikalas, turėjus aš tų nešiojamų didelių labai daug, patikėk, nieko nėra geriau po tų dičkių dirbti su tokiu komfortabiliu kompiuteriu. Akys tikrai nepaskausta, čia iš viso pirmą kartą girdžiu. Man pavyzdžiui visi aplinkui pavydėdavo, nes buvo tų, kurie irgi bandė perimti tą vakarietišką konspektavimosi būdą, bet jie verkdavo tai darydami su savo dičkais, nes kiekvieną dieną nešiotis knygas ir dar plius daugiau nei tris kilogramus sveriantį kompą čia turėtų būti kažkas tokio, taip per metus ir užsikačialint galima.

Anyway, kas ieškote patogaus, lengvo ir nebrangaus kompiuterio kasdieniniam darbui, šitoks yra kaip tik jums. Ne veltui jis vadinamas geriausiu verslininkų (jie daug keliauja ir daug su jais dirba) draugu.

O kas dėl mac'ų, tai turiu ir tokį. Fainas pažaisti, panaršyti internete, bet kai prasideda kalba apie dokumentų rašymą, tada ateina šakės. Ten pas juos programa kažkokia durna ir po to būna daug bėdų dėl formatų ir tt. Mano draugas kai rašydavo darbus, turėdavo juos perrašyti wordu, kad jie normaliai atsispausdintų.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-05 19:33:18 | Nuoroda

Turiu Asus f5rl.Užtenka man :)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 10:16:40 | Nuoroda

O ASUS turi didesnę atminties talpą?Na žiūrinėju internete,bet dauguma 1GB.Apie kompiuterius neišmanau...:(

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-10 15:22:57 | Nuoroda
TikAsh rašė:

O ASUS turi didesnę atminties talpą?Na žiūrinėju internete,bet dauguma 1GB.Apie kompiuterius neišmanau...:(

 Apie kokio dydžio ekraną kalbi? Jei apie tuos minėtus 12,1, tai čia šioks toks jų pasirinkimas yra. www.asusshop.lt/lt/eee-kompiuteriai/eee-nesiojamieji-kompiuteriai/

  • Fizika / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-10 23:53:02 | Nuoroda
Albo rašė:
TikAsh rašė:

O ASUS turi didesnę atminties talpą?Na žiūrinėju internete,bet dauguma 1GB.Apie kompiuterius neišmanau...:(

 Apie kokio dydžio ekraną kalbi? Jei apie tuos minėtus 12,1, tai čia šioks toks jų pasirinkimas yra. www.asusshop.lt/lt/eee-kompiuteriai/eee-nesiojamieji-kompiuteriai/

 Thanks :)

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:22:48 | Nuoroda

Mane labai domina Dell Inspiration 1564. Šiaip naudočiau tik darbui ir naršymui internete. Gal galėtų kas pasidalinti mintimis/ patirtimi? :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 41
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą