Technologijų studijų kryptis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:45:55 | Nuoroda

 Sveiki, taigi gal yra studijuojančių elektroniką ar telekomunikacijas arba šiais metais stojančių ten. Svarstau dar apie 3 variantus VU: elektronika ir telekomunikacijos, VGTU arba KTU (tos pačios studijos kryptys kaip ir VU), tai va gal galėtumėt padėti apsispręsti.

P.S. kiek girdėjau VGTU labai sunku gauti bendrabutį ar blogi  gandai?

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:46:34 | Nuoroda

Šiu metų pradžioj tikrai bus sunku VGTU gauti bendrabutį, nes vienas bendrabutis yra pradėtas remontuoti ir jame gyvenę studentai buvo išmėtyti po kitus bendrabučius. Tačiau po naujų metu padėtis keisis , nes planuojama iki to laiko baigti remontus ;)

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:22:31 | Nuoroda

 Na o ką manot apie pačius universitetus, kurį pasirinkti? Negi nėra studijuojančių ar bent jau stojančių į šias specialybes?

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-02 20:50:28 | Nuoroda

sunku mokytis  tikrai, ypač elektronikos fakultete, sako reik tik ištverti pirmą kursą ir paskui buna ramiau. Pats bandysiu stot į šį fakultetą :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:32:30 | Nuoroda

 o į kurį universitetą planuoji stot?

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-03 14:06:14 | Nuoroda

vgtu 

Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:21:33 | Nuoroda

 Bet va man įdomu paliko VU konkursinis balas kur kas didesnis nei tos pačios studijų krypties balas tiek VGTU tiek KTU, sakykim įstočiau ir būčiau su mažiausiu balu ten (VU) tai ir mokytis būtų sunku ir tą nemokamą mokslą išsaugoti po 2 metų nebūtų lengva. Ar teisingai galvoju?

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:37:53 | Nuoroda
Ezeriz rašė:

 Bet va man įdomu paliko VU konkursinis balas kur kas didesnis nei tos pačios studijų krypties balas tiek VGTU tiek KTU, sakykim įstočiau ir būčiau su mažiausiu balu ten (VU) tai ir mokytis būtų sunku ir tą nemokamą mokslą išsaugoti po 2 metų nebūtų lengva. Ar teisingai galvoju?

 Kas įstoja į nemokamą, tas visam kursui, realiai. Vienetų vienetai vf praranda. VU konkursiniai balai aukštesni tiesiog dėl mados ar nusistovėjusio požiūrio, kad VU yra kiečiausiai. Nemanau, kad ten stipriai geresnė studijų kokybė. 

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-03 23:50:23 | Nuoroda

Aš taip pat į VGTU telekomunikacijas ketinu stoti. Tikiuosi neteks žiauriai nusivilt.

  • Fizika / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-04 09:28:39 | Nuoroda

 O kas stojat i VGTU tikitės bendrabučius gaut, ar jau ieškot nuomotis kažko, nes kiek esu girdėjęs ten bendrabučius labai prolematiška gauti.

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-04 12:27:31 | Nuoroda

Aš irgi planuoju stoti į VGTU telekomunikacijas :) Tik vat dėl bendrabučio irgi bijau, jei reikėtų nuomuotis, jau ir kaina nebe ta... Tikiuos, kad gal kaip nors ir pasiseks jį gaut, jei ten įstosiu :) O jei jau blogiausiu atveju tektų nuomuotis, tai gal iš čia esančių atsiras kas kartu norėtų :)

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-04 12:31:52 | Nuoroda

 Aš kiek esu girdėjęs tai tam VGTU tikrai ne visiem dalina, o dabar kaip tik dar kažkokį bendrabutį tvarko, dėl to šiais metais vietos bus dar mažiau.

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-04 12:40:35 | Nuoroda

Nu mano draugas studijuoja VGTU, tai jį sakė iškraustė dabar į kamčiatką :) Nu reiks žiūrėt kai įstosim, gausim ar negausim ;) Aš jau kiek iš lietuvių gavau, su jūsų balais palyginus, biski baisu pasidarė :D

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-04 12:46:22 | Nuoroda

 Ai ta lietuvių loterija sakyčiau kaip pasisekė taip,bet va matematiką ir fiziką išlaikius vistiek į tą VGTU įstosi ten tas balas žemas.

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-04 13:01:52 | Nuoroda

Jo, teko girdėti, kad problematiška situacija su bendrikais būdavo. Tačiau teko taip pat girdėti, kad šįmet laisvų vietų taip pat nemažai yra. Jei negausime bendrabučio, tai yra toks "Saulėtekio būstas", sako, kad ten galima gauti komercinį bendrabutį. :D T.y reiks brangiau mokėti, apie 250Lt, bet vis geriau nei butą už kokius 400Lt ir daugiau nuomotis.
Beje, dar toks durnas klausimas. :D Kodėl renkatės šią specialybę? Galbūt nuo mažens jau lituoklio iš rankų ir panašių rakandų nepaleidžiat ar tiesiog sudomino šios specialybės aprašymas, perspektyvos ir pan.? Nes pats tikrai nebuvau koks užkietėjęs elektronikos fanas, tiesiog mokykloje geriau sekės tikslieji mokslai, domino IT ir tai, kad ši specialybė atrodo gana perspektyvi. Kitaip sakant žinojau, kad rinksiuos kažkokią su IT susijusią inžineriją ir apsistojau prie šios.

  • Fizika / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-04 15:10:57 | Nuoroda
Bedievis rašė:

sunku mokytis  tikrai, ypač elektronikos fakultete, sako reik tik ištverti pirmą kursą ir paskui buna ramiau. Pats bandysiu stot į šį fakultetą :) 

 Pažįstamas mokėsi elektronikos fakultete VGTU. Tai pasakojo man taip: iš pradžių buvome nuteikti, kad pirmas kursas sunkiausias, adaptuotis nelengva ir pan. Po metų kita dainelė iš dėstytojų: antri metai sunkiausi, jei ištversit, tai galima sakyt baigėt studijas sėkmingai. Trečias kursas: dar sunkiau, plius skola dvi iš ankstesnių metų. Bet negi mesi kai jau tiek atkentėta. Na o ketvirtame kurse patampi visų galų meistru. Turiu minty diplominius darbus. Mačiau, kaip vargšas kankinosi lituodamas visokias mikroschemas, programuodamas ir t.t. Apie galvos skausmą nuo lituoklio kvapo net nešneku..

Žinutė parašyta: 2010-07-04 15:50:52 | Nuoroda
Absurdus rašė:
 

 Pažįstamas mokėsi elektronikos fakultete VGTU. Tai pasakojo man taip: iš pradžių buvome nuteikti, kad pirmas kursas sunkiausias, adaptuotis nelengva ir pan. Po metų kita dainelė iš dėstytojų: antri metai sunkiausi, jei ištversit, tai galima sakyt baigėt studijas sėkmingai. Trečias kursas: dar sunkiau, plius skola dvi iš ankstesnių metų. Bet negi mesi kai jau tiek atkentėta. Na o ketvirtame kurse patampi visų galų meistru. Turiu minty diplominius darbus. Mačiau, kaip vargšas kankinosi lituodamas visokias mikroschemas, programuodamas ir t.t. Apie galvos skausmą nuo lituoklio kvapo net nešneku..

 Čia telekomunikacijose reikia tiek lituoti?

  • Fizika / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:06:35 | Nuoroda
Albo rašė:

 Čia telekomunikacijose reikia tiek lituoti?

 Bijau pameluot iš tikro. Lyg ir informacinių sistemų inžineriją studino. Na bet esmė - elektronikos fakultetas:)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:15:46 | Nuoroda

Ajajaj Dar persigalvosiu per tą laiką ir kur stoti. :D

  • Fizika / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:17:49 | Nuoroda
Albo rašė:

Ajajaj Dar persigalvosiu per tą laiką ir kur stoti. :D

 Aš technologijų srity lengvo kąsnio nesitikiu ;D

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą