ar tiesa ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:14:52 | Nuoroda

Ar tiesa , kad  iš 12 mūsų pateiktų norų , kur studijuoti , bus galimybė pasirinkti iš keturiu vietų vieną , kur norėsiu studijuoti ?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:22:21 | Nuoroda

as girdejau, kad bus pasiulytos tik dvi vietos. Viena finansuojama ir mokama( jei tokia buvai irasius).

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:31:32 | Nuoroda

Gal kas kur nors esate skaite apie tai ?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:40:58 | Nuoroda

ne, bus siūlomos tik dvi vietos, viena vf ir  vnf, jei aišku būsi jos pageidavus :) o apie tas keturias vietas buvo garsiai galbama, bet greitai visi nutilo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:54:40 | Nuoroda

buvo paskelbtas didziausias straipsnis apie tai (Delfyje jei gerai pamenu )  ten buvo rasoma,kad keiciasi siu metu dtudentu prasymu studijuoti nagrinejimo tvarka,bus siuloma iki 4 vietu,jei tavo balas tarkime ieina i ta skale,kad gali studijuoti,ten gali gauti pasiulyma studijuoti.taip,kad gali buti ir 2 ir 3 ir 4 siulomos voetos :) jeigu eilini karta musu neisdurs :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 17:08:03 | Nuoroda

ne, aš jau skambinau ir sakė bus tik dvi vietos, o ten eilinį kartą buvo tik geri norai apie keturias vietas pažadėti :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 20:45:32 | Nuoroda

tau parodys 4 vietas ikurias tu gali istoti, bet  pasiūlis tik 2,  kuria aukščiau parašei.  žinodamas kur gali istoti iš tų keturių, o du  tie  pasiūlimai tavęs nepriimtini, dalyvauji  antram etape ir keiti eiliškumą.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 20:46:26 | Nuoroda

bent taip jau supratau. 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:12:12 | Nuoroda

Šįmet stojantieji į šalies aukštąsias mokyklas galės rinktis iki 12 pageidaujamų specialybių, o po pirmojo priėmimo etapo galės sulaukti iki 4 pasiūlymų studijuoti.

Pagrindinis priėmimas vyks dviem žingsniais. Pirmojo etapo metu stojantysis pagal pageidavimus ir galimybes gali sulaukti 4 studijų pasiūlymų – po vieną finansuojamą vietą bus siūloma universitete ir kolegijoje, taip pat universitete ir kolegijoje gali būti pasiūlyta po vieną mokamą.

„Stojantysis gali sulaukti ir mažiau pasiūlymų – jeigu silpnas stojantysis, gal sulauks tik kvietimo į mokamą vietą“, - aiškino P. Žiliukas. Taigi, pasak P. Žiliuko, geriausiems yra šansas, kad po pirmojo etapo gaus kvietimus studijuoti, galės pasirašyti sutartis ir eiti atostogauti, o kiti turės dar savaitę palaukti.

Jeigu po pirmojo etapo gauti pasiūlymai moksleivio netenkins arba jų nebus, stojantysis galės savo prašymą koreguoti – specialybių prioritetus keisti vietomis. Tą daryti padės pateikta informacija, kaip pagal pageidavimus stojantysis atrodo 11-oje studijų grupių. „Tai jam šiek tiek pasufleruotų, kaip savo prioritetus perstumdyti, kad galutiniame etape jo šansai pagerėtų“, - sakė P. Žiliukas.

 

ši informacija iš DELFI. Tad neskleiskit klaidingos informacijos žmonėms, jog bus tik 2 pasiūlymai.

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:43:41 | Nuoroda
RikArdO rašė:

Šįmet stojantieji į šalies aukštąsias mokyklas galės rinktis iki 12 pageidaujamų specialybių, o po pirmojo priėmimo etapo galės sulaukti iki 4 pasiūlymų studijuoti.

Pagrindinis priėmimas vyks dviem žingsniais. Pirmojo etapo metu stojantysis pagal pageidavimus ir galimybes gali sulaukti 4 studijų pasiūlymų – po vieną finansuojamą vietą bus siūloma universitete ir kolegijoje, taip pat universitete ir kolegijoje gali būti pasiūlyta po vieną mokamą.

 

„Stojantysis gali sulaukti ir mažiau pasiūlymų – jeigu silpnas stojantysis, gal sulauks tik kvietimo į mokamą vietą“, - aiškino P. Žiliukas. Taigi, pasak P. Žiliuko, geriausiems yra šansas, kad po pirmojo etapo gaus kvietimus studijuoti, galės pasirašyti sutartis ir eiti atostogauti, o kiti turės dar savaitę palaukti.

Jeigu po pirmojo etapo gauti pasiūlymai moksleivio netenkins arba jų nebus, stojantysis galės savo prašymą koreguoti – specialybių prioritetus keisti vietomis. Tą daryti padės pateikta informacija, kaip pagal pageidavimus stojantysis atrodo 11-oje studijų grupių. „Tai jam šiek tiek pasufleruotų, kaip savo prioritetus perstumdyti, kad galutiniame etape jo šansai pagerėtų“, - sakė P. Žiliukas.

 

ši informacija iš DELFI. Tad neskleiskit klaidingos informacijos žmonėms, jog bus tik 2 pasiūlymai.

 Pasenus info.

Siūlys tik 1 vf ir vnf (jeigu tokia buvo sąraše)

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:44:36 | Nuoroda

* 1vf ir 1 vnf

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-02 21:50:06 | Nuoroda

kaip tai pasenusi? nepagrįstai čia sakai...

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:06:43 | Nuoroda

Pasiskaityk geriau universitetų tinklalapiuose, o ne pasikliauk delfi. Beto kada straipsnis rašytas pasižiūrėk.

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-02 22:52:38 | Nuoroda

Atleiskit man uz idiotiska klausima, as ir pati labai kvailai jauciuosi, bet nu niekaip, niekaip neikertu sitos naujos sistemos :D Jei mano prasymas atrodo 1. filosofija vf; 2. filosofija vnf, tai negi man siulys abi vietas? Tai negi ir taip nera aisku, kad bus pasirinkta vf? :D Prasau, paaiskinkit man

Žinutė parašyta: 2010-07-02 23:26:58 | Nuoroda
WhoAmI rašė:
Tautvydas10 rašė:

Pasiskaityk geriau universitetų tinklalapiuose, o ne pasikliauk delfi. Beto kada straipsnis rašytas pasižiūrėk.

 Teisybė :) pasiūlys 1 VF ir 1 mokamą

 kaip keistai... tai kada jie čia viską pakeitė?

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-03 00:20:24 | Nuoroda
živilė rašė:

Atleiskit man uz idiotiska klausima, as ir pati labai kvailai jauciuosi, bet nu niekaip, niekaip neikertu sitos naujos sistemos :D Jei mano prasymas atrodo 1. filosofija vf; 2. filosofija vnf, tai negi man siulys abi vietas? Tai negi ir taip nera aisku, kad bus pasirinkta vf? :D Prasau, paaiskinkit man

 Niekas taip nesiūlys. Siūlys Rietavo kolegija verslo vadyba vf arba VU filosofija vnf. O jei Rietavo kolegijos nebūsi parašius, o į filosofijos vf neįstosi, tai siūlys tik vnf.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-05 13:48:33 | Nuoroda

Kaip čia sudėtingai viskas.. niekaip negaliu pabaigti prašymo pildyt, kad vėliau galvos į seiną netektų daužyt :D

Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:23:14 | Nuoroda

Nu pas mane tik klaipėdoj ekonomika gali būt mokama, kitur nemokama, pažiūrėsiu ką pasiūlys ir pasirinksiu....tarkim paskutinę 12-ą rašysiu  visuomenės sveikatą kaune, jei iš vis net neįstosiu i mokamą klaipedoj, tai ją ir pasirinksiu, jei įstosiu klaipėdoj studijuosiu :)

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-06 15:20:31 | Nuoroda
RikArdO rašė:
WhoAmI rašė:
Tautvydas10 rašė:

Pasiskaityk geriau universitetų tinklalapiuose, o ne pasikliauk delfi. Beto kada straipsnis rašytas pasižiūrėk.

 Teisybė :) pasiūlys 1 VF ir 1 mokamą

 kaip keistai... tai kada jie čia viską pakeitė?

 Jau kuris laikas. O geriausia skaityti lamabpo.lt puslapyje ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-06 23:17:39 | Nuoroda

Čia joks apgaudinėjimas ar klaidinimas. Seniau buvo kalbama apie keturias vietas, tačiau dabar skambinau kelis kartus ir išsiaiškinau, jog bus siūlomos tik dvi vietos( vf ir vnf), tačiau gali būti pasiūlyta tik viena (vnf ar vf), tačiau gali ir tos vienos nebūti, jei tavo balas bus per mažas. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą