VU TVM
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-04 17:56:09 | Nuoroda

Sveiki ;]

Kas planuojate čia stoti? :]

Žinutė parašyta: 2010-07-04 18:34:07 | Nuoroda

Sveika :) Aš planavau, bet apsigalvojau :) Jei nori ištisai mokėt dėstytojam pinigus, kad gerą pažymį gautum ir nieko neveikt tai tada šis variantas pats geriausias.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:36:53 | Nuoroda

Kodėl gi taip sakai? :) Jei mokais tada viskas ok ir kam tie pinigai :P

Žinutė parašyta: 2010-07-04 23:01:46 | Nuoroda

na supranti šioje įstaigoje labaiu propoguojami pažymiai ir kursiniai darbai už pinigus :) pati labai norėjau ten stot ir kai paklausiau žmonių apie studijas čia likau apstulbusi ir nusivylusi :/

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-05 16:30:45 | Nuoroda

Gal tu klausei tų, kurie prasčiau mokosi, tad tik pinigais bando išsigelbėti, pasidomėk plačiau, VU TVM kaip ir pačiam VU, jei mokais tada viskas tvarkoj ir pinigų nereikia

Žinutė parašyta: 2010-07-05 17:13:45 | Nuoroda
Sunny :]] rašė:

Gal tu klausei tų, kurie prasčiau mokosi, tad tik pinigais bando išsigelbėti, pasidomėk plačiau, VU TVM kaip ir pačiam VU, jei mokais tada viskas tvarkoj ir pinigų nereikia

 Matosi, kad esi labai užsiciklinusi ant TVM ir šiek tiek jau teisini jį. Mano manymu, nevertėtų.

Kaip jau buvo sakyta, ten daugiausia vyskta pinigų cirkuliacija tarp studentų ir dėstytojų, TVM diplomas vertinamas ne kaip, o ir šiaip TVM lyginti su kitais VU fakultetais kiek naivoka. Nežinau, susidariau savo nuomonių tikrai iš keleto patikimų ir realią situaciją žinančių žmonių pasakojimų, be to, teko girdėti, kad net būna taip, jog darbo skelbimuose pažymima, kad nepageidaujami iš TVM. Tikėti - netikėti  tavo reikalas :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-05 17:48:19 | Nuoroda

man tai taip pat sakė, kad jei nenoriu susigadinti ateities, ten nestoti. Ten pilna turtingų tėvų vaikų, kuriems mokslas tikrai nelabai rūpi..

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:25:20 | Nuoroda

Gal kas pasisakytų iš jau ten besimokančių? :]

Kaip papasakoja nuomonė yra vienokia, o kai pats išbandai viskas kitaip :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 15:02:37 | Nuoroda
aviator rašė:
Sunny :]] rašė:

Gal tu klausei tų, kurie prasčiau mokosi, tad tik pinigais bando išsigelbėti, pasidomėk plačiau, VU TVM kaip ir pačiam VU, jei mokais tada viskas tvarkoj ir pinigų nereikia

 Matosi, kad esi labai užsiciklinusi ant TVM ir šiek tiek jau teisini jį. Mano manymu, nevertėtų.

Kaip jau buvo sakyta, ten daugiausia vyskta pinigų cirkuliacija tarp studentų ir dėstytojų, TVM diplomas vertinamas ne kaip, o ir šiaip TVM lyginti su kitais VU fakultetais kiek naivoka. Nežinau, susidariau savo nuomonių tikrai iš keleto patikimų ir realią situaciją žinančių žmonių pasakojimų, be to, teko girdėti, kad net būna taip, jog darbo skelbimuose pažymima, kad nepageidaujami iš TVM. Tikėti - netikėti  tavo reikalas :)

 Tą patį apie darbdavius ir aš girdėjau. Nenoriu sąžiningai studijuot, baigt ir paskui net darbo negaut :/

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-10 23:49:52 | Nuoroda

ketinu čia studijuoti tarptautinį verslą anglų kalba. stosiu į nemokamą vietą. Manau, kad neverta tikėti žmonėm kurie ten nestudijavo ir nieko nežinoiš studijuojančių sako kad jei mokaisi tai pinigų tikrai nereikia, o jei nesimokai tai jokie pinigai tau nepadės. Beto, mokymo kokybė tikrai gera, studijos aukštame lygyje. Manau tikrai nepasigailėsiu sėkmės būsimiems kolegoms:))))

Žinutė parašyta: 2010-07-10 23:58:24 | Nuoroda
vikuteich rašė:

ketinu čia studijuoti tarptautinį verslą anglų kalba. stosiu į nemokamą vietą. Manau, kad neverta tikėti žmonėm kurie ten nestudijavo ir nieko nežinoiš studijuojančių sako kad jei mokaisi tai pinigų tikrai nereikia, o jei nesimokai tai jokie pinigai tau nepadės. Beto, mokymo kokybė tikrai gera, studijos aukštame lygyje. Manau tikrai nepasigailėsiu sėkmės būsimiems kolegoms:))))

 tu su tokiais balais į tvm'ą planuoji? patariu pasiklausinėt daugiau pas jau studijuojančius ir jei jau domina šios srities studijos tai dar ism'u pasidomėt, ten nuo pernai yra nors ir nedaug, bet nemokamų vietų. ir tikrai labai gerai apgalvot ar tikrai čia nori. čia tik šiaip, draugiškai patariu.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:55:33 | Nuoroda

kuo tau ism geriau?ten net nevalstybinis universitetas o daugiau studijų lietuvoje anglų kalba tai nežinau

Žinutė parašyta: 2010-07-11 12:42:06 | Nuoroda
vikuteich rašė:

kuo tau ism geriau?ten net nevalstybinis universitetas o daugiau studijų lietuvoje anglų kalba tai nežinau

 o tas kad nevalstybinis, tai nėra blogiau. tiesiog kiek esu girdėjusi, tai ism'e rimčiau žiūrima į viską ir diplomas labiau pripažįstamas nei tvm'o. tiesiog patariu labiau pasiklausinėt pas jau studijuojančius ar baigusius.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-11 12:52:55 | Nuoroda

tvm gi vu diplomas, beto stočiau anglų kalba kur kb tikrai aukšti, tad ir studentai motyvuotio tu gal ism mokaisi?

Žinutė parašyta: 2010-07-11 13:29:42 | Nuoroda
vikuteich rašė:

tvm gi vu diplomas, beto stočiau anglų kalba kur kb tikrai aukšti, tad ir studentai motyvuotio tu gal ism mokaisi?

 Ji teisėj mokosi, o kad pamatytum ir žinotum, kas per nesąmonė yra TVM ir kas iš po to, kai baigi jį, nereikia nei studijuot tenai. Tikrai patariu neužsiciklinti ties juo, ypač jei tavo rezultatai tokie geri - aišku, jei jie realūs. Jei realūs, tau Lietuvoj beveik viskas jau pasiekiama :)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 13:43:44 | Nuoroda

tai ką siūlot?nebenoriu į vu ekonomiką ir kas jau ten taip blogai tam tvm?

Žinutė parašyta: 2010-07-11 13:43:54 | Nuoroda
aviator rašė:
vikuteich rašė:

tvm gi vu diplomas, beto stočiau anglų kalba kur kb tikrai aukšti, tad ir studentai motyvuotio tu gal ism mokaisi?

 Ji teisėj mokosi, o kad pamatytum ir žinotum, kas per nesąmonė yra TVM ir kas iš po to, kai baigi jį, nereikia nei studijuot tenai. Tikrai patariu neužsiciklinti ties juo, ypač jei tavo rezultatai tokie geri - aišku, jei jie realūs. Jei realūs, tau Lietuvoj beveik viskas jau pasiekiama :)

 aš irgi laikausi tos nuomonės, kad turint tokius rezultatus kaip tavo, na tai tikrai siūlyčiau neapsiriboti tvm'u.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-17 19:38:24 | Nuoroda

Aš irgi apie TVM tarptautinį verslą anglų kalba galvoju :) 

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą