Verslo sistemų kūrimas ir valdymas(MRU)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:36:07 | Nuoroda

Man reikia informacijos apie sia specialybe, atrodo visai idomi:) Ar istociau, kaip vertinamas romeris, ar yra galimybe mokytis magistra bei kur galeciau dirbti pabaiges sias studijas:)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-09 01:28:35 | Nuoroda

Pirmais metais ta specialybe tik, velnias zino ar rasi zmogu kuris apie ja daug ismano. :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-09 10:22:42 | Nuoroda
Nors ir nauja specialybė, bet skamba žaviai, ypač man :) Na, bet čia ižvelgiu tiek privalumų, tiek minusų...
Žinutė parašyta: 2010-07-09 13:23:48 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Nors ir nauja specialybė, bet skamba žaviai, ypač man :) Na, bet čia ižvelgiu tiek privalumų, tiek minusų...

 pasidalink savo izvalga;) ir siaip kaip galvojat verta rizikuot nauja specialybe renkantis?:)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:18:43 | Nuoroda
Neigiami dalykai tie, kad nauja-neišbandyta, nėra nusistovėjusių normų, tradicijų, dėstytojai irgi turėtų naujai dėstyti naujus dalykus, todėl gali būti ir savotišku bandomuoju triušiu, verta ar ne pernelyg subjektyvus dalykas, ir esu linkęs lengvais pasivaikščiojimais nesvaidytis, palikim tai kiekvieno asmeniniam reikalui. Man tai specialybė, be kurios neįsivaizduoju savo ateities - be verslo, analitinio pobūdžio darbo. Kitavertus, pati programa, kiek žinau, vienintelė Lietuvoje, kaip darbdaviai reaguos - didelis klaustukas, ar reikalinga bus ateityje ir perspektyvi - irgi klaustukas, panašių krypčių studentų jau dabar perteklius, švelniai tariant. Taigi daugiau klaustukų, negu atsakymų. O apie pačią specialybę popieriuje, galima pasiskaityti google, tai tiek.
Žinutė parašyta: 2010-07-09 22:40:41 | Nuoroda

 aš irgi mąsčiau apie naują studijų sritį  - vdu viešąją komunikaciją ir kai abejojau dėl to naujumo, vienas draugas labai protingai pasakė, kad iki tada, kai baigsiu šitos studijos jau nebus naujos, prisikurs dar naujesnių :D o jeigu tik galvojat, kad čia jūsų vieta -  neabejokit :) kiekvienoj srity pradininkai dažniausia vertinami labiausiai ;)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-10 12:03:51 | Nuoroda

As taip pat zadu rasyti MRU verslo sistemu kurima ir valdyma, bet neapsisprendziu ar rasyti ji i pirma vieta, ar finansu ekonomika. ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:44:14 | Nuoroda
Faker'e. rašė:

As taip pat zadu rasyti MRU verslo sistemu kurima ir valdyma, bet neapsisprendziu ar rasyti ji i pirma vieta, ar finansu ekonomika. ;]

 ta pati dilema:) Bet as kazkaip uzsimaniau i nauja specialybe.. gal todel kad avantiuru megejas esu, o gal del alkocholio poveikio daromo sveikatai:D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:13:49 | Nuoroda

Mesk blogus iprocius. ;D nu as ir linkstu istirko prie naujoves kakzodel. ;p tai ziurek dar ir susimatysim netyciom. ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:54:56 | Nuoroda
SOLID rašė:
Faker'e. rašė:

As taip pat zadu rasyti MRU verslo sistemu kurima ir valdyma, bet neapsisprendziu ar rasyti ji i pirma vieta, ar finansu ekonomika. ;]

 ta pati dilema:) Bet as kazkaip uzsimaniau i nauja specialybe.. gal todel kad avantiuru megejas esu, o gal del alkocholio poveikio daromo sveikatai:D

 

Patariu blaiva galva spręsti tokius klausimus, nes paskui pakliūsi ten, kur nenorėjai. :D
Žinutė parašyta: 2010-07-17 12:31:05 | Nuoroda
Faker'e. rašė:

As taip pat zadu rasyti MRU verslo sistemu kurima ir valdyma, bet neapsisprendziu ar rasyti ji i pirma vieta, ar finansu ekonomika. ;]

 man ta pati dilema!... nzn ka daryt

Žinutė parašyta: 2010-07-17 13:21:18 | Nuoroda
po pirmo semestro galėsite perstoti, no problem :)
Žinutė parašyta: 2010-07-18 21:36:29 | Nuoroda

alkoholio poveikis tapus studentu bus dar didesnis :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2010-07-22 16:59:52 | Nuoroda

Na ką, MRU verslo sistemų kūrimą ir valdymą parašiau į pirmąją vietą :D
Kaip ir keliems iš jūsų dvejojau taip pat ir dėl finansų ekonomikos, bet.. :D visgi norisi tų naujovių..
Tikiuosi įstosiu!

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-23 08:54:46 | Nuoroda
Jolitute rašė:

Na ką, MRU verslo sistemų kūrimą ir valdymą parašiau į pirmąją vietą :D
Kaip ir keliems iš jūsų dvejojau taip pat ir dėl finansų ekonomikos, bet.. :D visgi norisi tų naujovių..
Tikiuosi įstosiu!

 

Su tikiais balais tikrai istosi.
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:02:34 | Nuoroda

gal yra įstojusių į šią specialybę?;))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:43:47 | Nuoroda

Aš įstojau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:03:20 | Nuoroda

o kokiais balais istojot?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:04:21 | Nuoroda

Aš į vf man atrodo su 18,68

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:21:08 | Nuoroda

Jei atsiras daugiau čia įstojusių parašykit į až. Būtų malonu pabendraut dar prieš pradedant studijuoti  :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą