VU Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-28 00:55:37 | Nuoroda

HellooooOooo! XD

Kaip nusiteike studijuoti? XD anglu-ispanu 2 kurse klausia XD veteranas XD (nors nepasakytum,kai pati studiju programa gyvuoja tik 2 metus XDDD )

Bet Jus kietos XD ir kieti ^^ balai nerealus ^^ ir su patirtim,motivacijom ^^ ivairiausiom ^^ puiku ^^

Tai ir klauskyt, kas neramina? XD Ar dar liko ko klausti? XD Mano nors vienas kolega 2 kursis dar Jusu nekonsultavo ? Jei ne, maloniai laukiu klausimu lavinos ^^ XDD

p.s. vai vai ^^ ir Jus merginos turesit nors viena vyra XDD ant 30 paneliu XDDD zinau ka tai reiskia XDDD el cielo ; senas_von_ krienas^^ It's for You guys^^

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 01:13:30 | Nuoroda

Oho  Sveikas atvykęs į mūsų mergaitišką vakarėlį :D :D Oi bus tau smagu :D :D

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-28 01:25:51 | Nuoroda
Renne rašė:

 

 Labas, jo, tikrai kuratorius Žygis atsakė į visus klausimus :D kol kas klausimų neturiu...  bet šiaip tai atmosfera patiko, tokia draugiška :) tikiuosi bus taip ir toliau :D :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-28 01:49:46 | Nuoroda
Renne rašė:
p.s. vai vai ^^ ir Jus merginos turesit nors viena vyra XDD ant 30 paneliu XDDD zinau ka tai reiskia XDDD el cielo ; senas_von_ krienas^^ It's for You guys^^

 

 O kuo aš čia dėtas? :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:08:00 | Nuoroda
Dorrr rašė:

Oho  Sveikas atvykęs į mūsų mergaitišką vakarėlį :D :D Oi bus tau smagu :D :D

 tai jau joa :D

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:54:23 | Nuoroda

Sutartis pasirašyta, belieka laukti naujų mokslo metų... :) Studentė oficialiai... :D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-28 17:14:54 | Nuoroda
el-cielo rašė:

Na ką panelės, reik įnešt nors kiek vyriško kvapo į Jūsų moterišką kolektyvą :D tai va, būsiu Jūsų grupiokas :) tikiuosi gerai sutarsim ;) gaydykit rožytę: @>->--

paskaitęs forumą tai labai išsigandau - čia visos tokios protingos ir darbingai nusiteikusios... Ech, teks stipriai dirbt :D

 Zigmas? Klystu? : D naršiau akim tą sąrašą, kol mano kontaktus visus suvedinėjo, bet tik skype ir užmačiau : D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-28 20:36:31 | Nuoroda

sveiki, aš taip pat čia įstojau labai smagu matyti nors vieną vaikiną mūsų moteriškame kolektyve beje ar planuojate dalyvauti fuxų stovykloje?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:56:20 | Nuoroda

Labas visam būsimam kolektyvui. Įstojau ir aš čia.:]

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:29:28 | Nuoroda

Aš irgi abejoju dėl fuxų stovyklos. Labiau linkstu į tą pusę, jog vis dėlto reikėtų važiuoti, bet dar neapsisprendžiau... O ką jūs, būsimieji kolegos, mąstote?:)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:41:58 | Nuoroda

Aš abejojau dėl stovyklos kažkaip, bet labai jau patraukliai viską nupasakojo man, tai net užstatą daviau, dalyvausiu :) Vis tiek jaukiau kažkaip bus, kai ateisi rugsėjį jau pažinodamas kursiokus :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:42:51 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
Renne rašė:
p.s. vai vai ^^ ir Jus merginos turesit nors viena vyra XDD ant 30 paneliu XDDD zinau ka tai reiskia XDDD el cielo ; senas_von_ krienas^^ It's for You guys^^

 

 O kuo aš čia dėtas? :D

 XDDDD na..argi tu nerasai i Anglu ir kita uzsienio kalba (ispanu) foruma? Ir neesi istojes? XD Esi?:) Tai vat ^^ Jus esat ta mazuma vaikinu, kuriai teks dauguma merginu XD Tik tiek ^^ Pas mus 2 kurse tas pats ^^ ;) Tiesiog zavinga ^^ =D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:45:06 | Nuoroda
Dorrr rašė:
Renne rašė:

 

 Labas, jo, tikrai kuratorius Žygis atsakė į visus klausimus :D kol kas klausimų neturiu...  bet šiaip tai atmosfera patiko, tokia draugiška :) tikiuosi bus taip ir toliau :D :)

 Smagu girdeti, jog kuratoriai dirba savo darba ^^ ;))) Dziugu ^^ na,tada iki greito "gyvo" pasimatymo arba bet kada galit kreptis ir kibernetiniame pasaulyje XD ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:45:19 | Nuoroda
~Blue_dreamer~ rašė:

Aš abejojau dėl stovyklos kažkaip, bet labai jau patraukliai viską nupasakojo man, tai net užstatą daviau, dalyvausiu :) Vis tiek jaukiau kažkaip bus, kai ateisi rugsėjį jau pažinodamas kursiokus :)

 Va aš irgi galvoju dėl to jaukumo... Visgi labai nejauku ateiti nepažįstant nė vieno... :) Ir šiaip turėtų būt visai linksma. Jaučiu, rytoj reikės pervesti užstatą. :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:48:34 | Nuoroda

Tai būtinai! Bus smagu!

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:21:58 | Nuoroda

na aš visgi nusprendžiau, kad tikriausiai dalyvausiu stovykloje,visgi, manau, kad tada  rugsejo 1d bus smagiu, kai jau turėsiu pažįstamu  tik aš, kai pridaviau dokumentus, pasakiau, kad dar pagalvosiu, taigi aš kaip ir neįtraukta į sąraša, kad ten vyksiu, taigi tikiuosi spėsiu užsiregistruoti ir turėsiu galymybę susipažinti su būsimais grupiokais

Žinutė parašyta: 2011-07-29 00:04:49 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2011-07-30 15:22:38 | Nuoroda
Renne rašė:
senas_von_krienas rašė:
Renne rašė:
p.s. vai vai ^^ ir Jus merginos turesit nors viena vyra XDD ant 30 paneliu XDDD zinau ka tai reiskia XDDD el cielo ; senas_von_ krienas^^ It's for You guys^^

 

 O kuo aš čia dėtas? :D

 XDDDD na..argi tu nerasai i Anglu ir kita uzsienio kalba (ispanu) foruma? Ir neesi istojes? XD Esi?:) Tai vat ^^ Jus esat ta mazuma vaikinu, kuriai teks dauguma merginu XD Tik tiek ^^ Pas mus 2 kurse tas pats ^^ ;) Tiesiog zavinga ^^ =D

 Rašiau, kai tikėjausi įstot, bet per plauką neįstojau :D Dabar tik šiaip ateinu pasiskaitinėt kaip sekasi laimingiesiems :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-30 22:27:11 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
Renne rašė:
senas_von_krienas rašė:
Renne rašė:
p.s. vai vai ^^ ir Jus merginos turesit nors viena vyra XDD ant 30 paneliu XDDD zinau ka tai reiskia XDDD el cielo ; senas_von_ krienas^^ It's for You guys^^

 

 O kuo aš čia dėtas? :D

 XDDDD na..argi tu nerasai i Anglu ir kita uzsienio kalba (ispanu) foruma? Ir neesi istojes? XD Esi?:) Tai vat ^^ Jus esat ta mazuma vaikinu, kuriai teks dauguma merginu XD Tik tiek ^^ Pas mus 2 kurse tas pats ^^ ;) Tiesiog zavinga ^^ =D

 Rašiau, kai tikėjausi įstot, bet per plauką neįstojau :D Dabar tik šiaip ateinu pasiskaitinėt kaip sekasi laimingiesiems :D

 Oh =s liudna :( supratau... :(

Žinutė parašyta: 2013-01-04 14:42:44 | Nuoroda

Sveiki! :) kreipiuos į studijuojančius šią studijų programą. Esu abiturientė ir lieka vis mažiau laiko pasirinkimui kur stoti. Labai traukia šios studijos, bet esu girdėjus jog mokslas čia labai „sausas“. Ar iš tiesų taip yra? Gal galėtumėt pasakyt ar verta rinktis anglų/ispanų studijas, kokie trūkumai ir privalumai? :) taip pat, kuo skiriasi filologija nuo lingvistikos? :// ar baigus lingvistiką galima dirbt tą patį kaip ir filologiją?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą