Egzaminai lamabpo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:07:35 | Nuoroda

Mat kaip, o pas mane dar nieko nera. :)

O kokioje skiltyje tame prasyme yra?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:28:44 | Nuoroda
void rašė:

Nžn gali būti, tik šiandien va pristačiau atestatą, tai vakare sakė iki 18 dirba, tai poto turbūt supildo viską ant darbo galo. Gali būti visko, bet tikrai man rodo į lamabpo prisijungus skyriuje Užpildytas Prašymas :) 

 O kam pristatei atestata? O_o

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:31:13 | Nuoroda

 aaaaaaaaaaaaai nu tai :)

ne šiemet egzai laikyti, tai dėl to :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:31:24 | Nuoroda

prašymus galima redaguoti iki 19 d., taip?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:33:14 | Nuoroda
ddeimantux rašė:

prašymus galima redaguoti iki 19 d., taip?

 berods iki 19d. 15val.

pataisykit, jei klystu.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:47:29 | Nuoroda

Pas mane jau  rodo visus egzaminus ir kitus rezultatus.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:52:09 | Nuoroda

įdomu, kada konkursinį balą rodys :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:59:37 | Nuoroda

 Manau,kad po liepos 23.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 20:05:32 | Nuoroda

Kodel lamabpo psl nera studiju kryptyje buhelterijos? o ka rasyt sekancioje skiltyje Zodis(iai) pavadinime?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 20:05:32 | Nuoroda

Kodel lamabpo psl nera studiju kryptyje buhelterijos? o ka rasyt sekancioje skiltyje Zodis(iai) pavadinime?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 20:09:19 | Nuoroda

Man nerodo rezultatu dar.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 20:26:40 | Nuoroda

Sveiki,gal kas apšvies,nes nelabai pagaunu kampą... Taigi esu girdėjusi,kad šiemet stojant bus siūlomas ne vienas,o 4 variantai iš pateikto stojimo prašymo. Ar ne? Prisiskaičiau,kad pasiūlyta gali būti vieta i pvz kolegiją ir universitetą bei dvi mokamas specialybes. O jei aš vnf spec. savo prašyme nerašiau, man bus pasiūlyta tik 2 variantai,nes mokamų neparašiau? ar kaip? suvapėjau čia,bet gal kas suprato ko klausiu....

Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:02:43 | Nuoroda
egliu rašė:

Sveiki,gal kas apšvies,nes nelabai pagaunu kampą... Taigi esu girdėjusi,kad šiemet stojant bus siūlomas ne vienas,o 4 variantai iš pateikto stojimo prašymo. Ar ne? Prisiskaičiau,kad pasiūlyta gali būti vieta i pvz kolegiją ir universitetą bei dvi mokamas specialybes. O jei aš vnf spec. savo prašyme nerašiau, man bus pasiūlyta tik 2 variantai,nes mokamų neparašiau? ar kaip? suvapėjau čia,bet gal kas suprato ko klausiu....

 4 variantu nebus tikrai. bus tik 2. vf ir vnf. jei vnf nerasei, tai manau bus pasiulyta 2 vf vietos. kazkas panasiai buvo rasyta priemimo tvarkos aprase :)

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:06:12 | Nuoroda

nerodo dar rezultatu nei man

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:25:18 | Nuoroda
Masha07 rašė:
egliu rašė:

Sveiki,gal kas apšvies,nes nelabai pagaunu kampą... Taigi esu girdėjusi,kad šiemet stojant bus siūlomas ne vienas,o 4 variantai iš pateikto stojimo prašymo. Ar ne? Prisiskaičiau,kad pasiūlyta gali būti vieta i pvz kolegiją ir universitetą bei dvi mokamas specialybes. O jei aš vnf spec. savo prašyme nerašiau, man bus pasiūlyta tik 2 variantai,nes mokamų neparašiau? ar kaip? suvapėjau čia,bet gal kas suprato ko klausiu....

 4 variantu nebus tikrai. bus tik 2. vf ir vnf. jei vnf nerasei, tai manau bus pasiulyta 2 vf vietos. kazkas panasiai buvo rasyta priemimo tvarkos aprase :)

 Gal neklaidinam žmonių.Bus pasiūlytos 1 vieta universitete vf ir 1 vieta universitete vnf.Taip pat 1 vieta kolegijoje vf ir 1 vieta  kolegijoje vnf.Žinoma,visos vietos bus pasiūlytos,jei bus pakankamas konkursinis balas.Taigi,iš viso maksimum 4 vietos.Kieno konkursinis balas žemas,tam bus pasiūlyta vnf vieta universitete ir kolegijoje.

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:27:37 | Nuoroda

 Taip pat,jei savo prašyme neužpildai kokios nors specialybės vnf,tada ten ir nepakliūsi niekaip.Jie nesi užtikrintas,kad gausi vf,būtina rašyti vnf (jei norima apskritai studijuot mokamoje vietoje).

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:39:23 | Nuoroda

 klausykit rimtas klausimas iskilo.ten LAMABPO raso, kad jeigu toj svetainej nesilankai ilgesni laika, tai tavo informacija kaskaip panaikina ar kaip ten...vnz ar cia nusisnekejau, ar is tikruju taip yra?..gal mano prasymo nepriims jei neatnaujinsiu to prisijungimo numerio ar kaip??? 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:28:48 | Nuoroda
ginne rašė:

 klausykit rimtas klausimas iskilo.ten LAMABPO raso, kad jeigu toj svetainej nesilankai ilgesni laika, tai tavo informacija kaskaip panaikina ar kaip ten...vnz ar cia nusisnekejau, ar is tikruju taip yra?..gal mano prasymo nepriims jei neatnaujinsiu to prisijungimo numerio ar kaip??? 

 man irgi idomu, kazkaip nepatikliai viskas atrodo

Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:55:10 | Nuoroda
Smeterling rašė:
ginne rašė:

 klausykit rimtas klausimas iskilo.ten LAMABPO raso, kad jeigu toj svetainej nesilankai ilgesni laika, tai tavo informacija kaskaip panaikina ar kaip ten...vnz ar cia nusisnekejau, ar is tikruju taip yra?..gal mano prasymo nepriims jei neatnaujinsiu to prisijungimo numerio ar kaip??? 

 man irgi idomu, kazkaip nepatikliai viskas atrodo

 Jeigu būni pradėjęs pildyt tada neištrina, bet jeigu tik užsiregistruoji, bet nieka neužpildai tada po 2 dienų berods ištrina.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 23:02:00 | Nuoroda

bet po to vel uzsiregistruoji ir gali padaryt ta prasyma ane?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą