STUDIJŲ NUTRAUKIMAS?????
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-14 09:32:34 | Nuoroda

Sveiki, gal žinote, jei norėsi nutraukti studijas (pvz.po I kurso) ar galėsi laisvai be jokių nuostolių tai padaryti? Nes, kiek girdėjau, bus kažkokios baudos ir studijavę VF, paskui metę, turės susimokėti, "nes iššvaistė valstybės lėšas". Kaip yra?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:23:58 | Nuoroda

Nestok, jei mest žadi.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:26:13 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Nestok, jei mest žadi.

 

Būtent, negaišk laiko.
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:30:27 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Nestok, jei mest žadi.

 niekad nesi girdėjęs apie tai, kad žmonės nusivilia studijų kokybe? tipo geriau sedėt ir šūdą malti, nei mesti ir perstot? nes kol nesam studentai, visa gaunama info yra labai šališka, paremta neaiškiom patirtim, negali visko imt už gryną tiesą, jau geriau išbandyt pačiam. nemėgstu tokio prisitaikėliškumo, tipo kad ir kaip blogai būtų, įstojai ir sėdėk ten ir nedrįsk nieko keist

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:38:27 | Nuoroda

Jos balai aukšti, ir ji gali įstot beveik kur jai patiktų.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:38:57 | Nuoroda

Valstybei turim būti gąžinama 50% einamųjų studijų metų studijų programos metinės kainos, ne didesnės už švietimo ir mokslo ministro patvirtintą norminę studijų kainą, bet ne daugiau nei:

30 BSI ( 3900 Lt  ) - Bakalaurams
50 BSI ( 6500 Lt ) - Magistram
70 BSI ( 9100 ) - Doktorantams

Is Kur Stoti 2010

Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:39:03 | Nuoroda

 Bent pernai, žmonės, kurie nutraukė studijas prieš pirmą pusmetį arba iš kart po jo, tai jiems baudos nereikėjo sumokėti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:05:55 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Jos balai aukšti, ir ji gali įstot beveik kur jai patiktų.

 ar žinai ką reiškia žodžiai studijų kokybė? :DDD ar būtent tai ją tenkins.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:08:10 | Nuoroda

o jei iš universiteto išmeta? tarkim kokią nesąmonę padarai ar neteisingai apkaltina :D 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:24:50 | Nuoroda
jean-claude van damme rašė:

o jei iš universiteto išmeta? tarkim kokią nesąmonę padarai ar neteisingai apkaltina :D 

 Tai moki pinigus, jei ne per pirma ismete. Kazkur rasiau visas salygas, kainas ir t.t.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:13:42 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Nestok, jei mest žadi.

 Nestok... O, jei pats įstosi ir nepatiks, tai toliau sedėsi ir vis tiek nenorėdamas mokysiesi?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:17:48 | Nuoroda
ZiaursDaikc rašė:

Valstybei turim būti gąžinama 50% einamųjų studijų metų studijų programos metinės kainos, ne didesnės už švietimo ir mokslo ministro patvirtintą norminę studijų kainą, bet ne daugiau nei:

30 BSI ( 3900 Lt  ) - Bakalaurams
50 BSI ( 6500 Lt ) - Magistram
70 BSI ( 9100 ) - Doktorantams

Is Kur Stoti 2010

 Bet jeigu man nepatiko ir aš nebenoriu mokytis toliau, tai dar esu skolinga? Ar aš kalta, kad man nepatinka švietimo sistema ir tarkim pasirinktos studijos?: ) Hmmm, bet kažkur skaičiau, kad, jei tvarkingai, be skolų baigi kursą, tai gali išeiti ir nieko nesusimokėdamas, bet turbūt čia taip buvo praeitais metais ir dabar viskas kitaip: )

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:20:59 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:
ZiaursDaikc rašė:

Valstybei turim būti gąžinama 50% einamųjų studijų metų studijų programos metinės kainos, ne didesnės už švietimo ir mokslo ministro patvirtintą norminę studijų kainą, bet ne daugiau nei:

30 BSI ( 3900 Lt  ) - Bakalaurams
50 BSI ( 6500 Lt ) - Magistram
70 BSI ( 9100 ) - Doktorantams

Is Kur Stoti 2010

 Bet jeigu man nepatiko ir aš nebenoriu mokytis toliau, tai dar esu skolinga? Ar aš kalta, kad man nepatinka švietimo sistema ir tarkim pasirinktos studijos?: ) Hmmm, bet kažkur skaičiau, kad, jei tvarkingai, be skolų baigi kursą, tai gali išeiti ir nieko nesusimokėdamas, bet turbūt čia taip buvo praeitais metais ir dabar viskas kitaip: )

 berods, jei meti vienas studijas bet pereini į kitas tarkim iš socialinių mokslų į socialinius tai tiesiog persineši krepšelį savo ir nereikės mokėt. na bet visgi reikia kažkur oficialiuose šaltiniuose tokiu klausimu pasidomėt, kad paskui nereiktų nė už ką pinigučių krapštyt.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-14 13:16:19 | Nuoroda

Jei po pirmo kurso meti studijas ir neturi jokiu akademiniu skolu, moketi nereikes

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-14 14:22:52 | Nuoroda

Studiju krepselius grazinti privalo is aukstuju mokyklu pasalinti arba studijas savu noru nutrauke asmenys (isskyrus, kai nutraukiamos studijos per pirmuju metu pirma pusmeti). Valstybei turi buti grazinama 50 proc. einamuju studiju metu studiju programos metines kainos, ne didesnes uz svietimo ir mokslo ministro patvirtinta normine studiju kaina, bet ne daugiau nei: 30BSI(9000Lt) - asmenims, studijavusiems pagal pirmosios pakopos studiju programas; 50BSI(6500Lt) - asmenims, studijavusiems pagal antrosios pakopos studiju programas arba laipsnio nesuteikiancias edukologijos studiju programas, skirtas mokytojo kvalifikacijai igyti; 70BSI(9100Lt) - asmenims, studijavusiems treciojoje studiju pakopoje arba pagal laipsnio nesuteikiancias atitinkamos krypties rezidenturos studiju programas.

STUDENTAI, PABAIGE SEMESTRA BE AKADEMINIU SKOLU IR NE VELIAU KAIP LIKUS 5 DARBO DIENOMS IKI NAUJO SEMESTRO PRADZIOS RASTU PRANESE AUKSTAJAI MOKYKLAI APIE STUDIJU NUTRAUKIMA, NUO KREPSELIO GRAZINIMO YRA ATLEIDZIAMI.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 14:23:57 | Nuoroda

Dar karta pakartoju, kokios yra salygos. Ir pabreziu, taip yra ir SIAIS metais (sita info siu metu)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:42:55 | Nuoroda
amare rašė:

Studiju krepselius grazinti privalo is aukstuju mokyklu pasalinti arba studijas savu noru nutrauke asmenys (isskyrus, kai nutraukiamos studijos per pirmuju metu pirma pusmeti). Valstybei turi buti grazinama 50 proc. einamuju studiju metu studiju programos metines kainos, ne didesnes uz svietimo ir mokslo ministro patvirtinta normine studiju kaina, bet ne daugiau nei: 30BSI(9000Lt) - asmenims, studijavusiems pagal pirmosios pakopos studiju programas; 50BSI(6500Lt) - asmenims, studijavusiems pagal antrosios pakopos studiju programas arba laipsnio nesuteikiancias edukologijos studiju programas, skirtas mokytojo kvalifikacijai igyti; 70BSI(9100Lt) - asmenims, studijavusiems treciojoje studiju pakopoje arba pagal laipsnio nesuteikiancias atitinkamos krypties rezidenturos studiju programas.

STUDENTAI, PABAIGE SEMESTRA BE AKADEMINIU SKOLU IR NE VELIAU KAIP LIKUS 5 DARBO DIENOMS IKI NAUJO SEMESTRO PRADZIOS RASTU PRANESE AUKSTAJAI MOKYKLAI APIE STUDIJU NUTRAUKIMA, NUO KREPSELIO GRAZINIMO YRA ATLEIDZIAMI.

 Tai, jei nebus skolų, mokėt nereikės. Yahoo

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:16:21 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:

 Tai, jei nebus skolų, mokėt nereikės. Yahoo

 Taip, nereikes, svarbu laiku viska susitvarkyti ir laiku nueiti parasyti prasyma, kad nori baigti sias studijas.

Žinutė parašyta: 2010-09-03 02:32:22 | Nuoroda

amare, aciu uz info, bet buciau dekinga uz viena patikslinima... Ar visa tai galioja tik pirmiems studiju metams, ar galeciau lygiai taip pat sekmingai be baudu iseiti ir po, tarkime, 4 semestro, jei buciau viska svariai susitvarkiusi?

  • Istorija / MBE 7
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-10-30 10:49:50 | Nuoroda

Kiek žinau, visiems. Jei viskas tvarkoj, gali kad ir prieš pat baigimą išeit. :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą