Stojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-14 22:41:26 | Nuoroda

Sveiki,

Nepykit, kad pasikartosiu, bet sukūriau temą ne toje grafoje, todėl susilaukiau tik vieno atsakymo, na o žinant, kad ši savaitė paskutinė rašant prašymus, norisi išsiaiškint viską kas neduoda ramybės. Taigi, įsivaizduokim, kad tai nauja tema:

"Taigi taigi, uliavojau, baliavojau, ir žiūriu, kad vasara įpusėjo, o kartu atėjo ir paskutinė prašymų priėmimo savaitė, tad žūt būt turiu apsispręsti kur eiti toliau. Realiai niekada ritmai negalvojau apie stojimus, maniau, kad bus lengva apsispręst, na o pasirodo, kad tai kur kas sunkiau nei atrodo. Išsilaikiau egzaminus:

Lietuvių, VBE - 68

Istojia, VBE - 23

Anglų, VBE - 83

(Žinau, kad juos rodo įrašius į tam tikrą profilio grafą, na bėt dėl viso pikto :))

Teisė - štai kas ateina į galvą pagalvojus apie stojimus. Tik klausimas ar atlaikysiu jos tempą, nes mokykloje dažniausiai skaitydavau iš reikalo, o ne savo noru.. Na o žinant kiek teisėje skaityt reikia, tai gana keblu. Apie kitas specialybes negalvojau, aišku apžvelgiau jas, bet kažkaip jokia kita neužkabino akių.. Bet visgi manau tikrai liko tų specialybių, ar jų šakų, kurių pavadinimų ir pobūdžio net nežinau.

Pereikim prie mokymo įstaigų. Ar man apsimoka galvot apie universitetus? VF? Kadangi neturiu rublių ant mokslų :( Ar yra bent kiek vilties, kad įstočiau į kokį universitetą VF specialybę?

Kas dėl kolegijų, tai visai patrauklus variantas man, kadangi su savo egzaminų rezultatais įstočiau į VF teisę (bent jau kiek skaičiavau). Bet čia pritrūksta perspektyvų.. Na gal praleidau, gal ne, bet viskas ką radau, tai tik - SMK, TTVAM.

Taigi, mielieji, gal turite kokių nors pasiūlymų? Mokyklų, specialybių, perspektyvų aspektais? Būsiu labai dėkingas už patarimus ir atsakymus."

Forumo narės atsakymas:

"yra vilties istot i kazka is teisiu mru, pasiziurek kb. egzai nera levai islaikyti, kolegijom per geri :) siaip mru kiek pažįstu zmoniu, mokos pagrinde per sesijas :) ir tai ne visur... bet kadangi noresi issilaikyt nemokamam, teks paskaitinet kazka, bet juk visur reikia :) tai va, mastyk apie mru :) koks kb tavo?"

Me again:

"Na, pagal balų skaičiuoklę (baluskaiciuokle.lt), tai - 15.62. Mažas, mažas. Įdomu koks MRU teisės ir valdymo vf balas, nes tame puslapyje jo nerašo. O visur kitur trūksta didesnių skaičiukų man :) O vidurkis KB manau bus 18, 19 stojančiųjų į MRU vf studijas susijusias su teise. So so, gal žinote kažkokių panašių specialybių, šakų, kurios būtų panašios į teisę, kurios reikalautų tų pačių egzaminų, ir universitetuose reikalautų mažesnio KB? Ačiū"

 

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-15 00:45:43 | Nuoroda

UP

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:21:05 | Nuoroda

Į teisę ir valdymą 2009 metais mažiausias balas į vf buvo 18,16 :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 90
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:31:49 | Nuoroda

Na tai ko gero teks pamojuot rankyte VU, MRU, ir kitiems gražiems pastatams O visgi, jokia teisės šaka Universitetuose, vf studijoms su tokiu KB nesišviečia? Gal tiesiog kažką paleidau?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:33:44 | Nuoroda

Į teisę nemokamą su tokiu balu neįstotum. Nebent mokamą Romeryje į teisę ir valdymą ir teisę ir penitencinę veiklą. O šiaip aš nesuprantu, kam tu ją renkiesi, jeigu pats prisipažinai, kad ji tau nepatiktų. Jei nemėgsti skaityti ir neturi tam kantrybės, tai tu ten prapulsi.

O teisė kolegijoje - geriau jokios teisės.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:36:36 | Nuoroda

Jeigu esi, pijokas(spėju, kad esi) tai apie teisę net negalvok, nespėsi derint gerimų su mokslais. Ir nereikia apgaudinėt savęs mintim, kad aceit nebegersi įstojęs :D patikėk manim :) Siūlau kažką kita pasirink :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:55:44 | Nuoroda

Thotu > Šiek tiek nusikalbėjau aš su tuo skaitymu. Galutinai apsisprendžiau, jog noriu studijuoti teisę. Tačiau, kodėl taip stumt ant kolegijos? Jeigu negaliu įstot į VF teisės studijas universitetuose, ir šiuo metu neturiu tiek pinigų, kad galėčiau sumokėt už studijas universitetų tarifais, tai kodėl gi man nepasukus koelgijos link? Objektyviai kalbi šiame forume, todėl vertinu tavo žinutes :)

Antras veikėjas > Malonu susipažint. Tikrai nemaniau, kad turite tiek problemų su alkoholizmu, tad užjaučiu jus, ir tikiu, kad kažkada sugebėsite išlipti iš šios gilios duobės. P. S. Kad ir koks aš būčiau "aceit" pijokas, kelis egzaminus sugebėjau išlaikyti aukštesniais balais nei toks proto šviesuolis kaip jūs. Peace ;)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:10:25 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Thotu > Šiek tiek nusikalbėjau aš su tuo skaitymu. Galutinai apsisprendžiau, jog noriu studijuoti teisę. Tačiau, kodėl taip stumt ant kolegijos? Jeigu negaliu įstot į VF teisės studijas universitetuose, ir šiuo metu neturiu tiek pinigų, kad galėčiau sumokėt už studijas universitetų tarifais, tai kodėl gi man nepasukus koelgijos link? Objektyviai kalbi šiame forume, todėl vertinu tavo žinutes :)

Antras veikėjas > Malonu susipažint. Tikrai nemaniau, kad turite tiek problemų su alkoholizmu, tad užjaučiu jus, ir tikiu, kad kažkada sugebėsite išlipti iš šios gilios duobės. P. S. Kad ir koks aš būčiau "aceit" pijokas, kelis egzaminus sugebėjau išlaikyti aukštesniais balais nei toks proto šviesuolis kaip jūs. Peace ;)

Nueik  į teisės mru temą ir aš tau ten viską paaiškinau, kodėl nėra šansų su teise su kolegijos diplomu :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:14:21 | Nuoroda
Thotu rašė:
Uncle_Sam rašė:

Thotu > Šiek tiek nusikalbėjau aš su tuo skaitymu. Galutinai apsisprendžiau, jog noriu studijuoti teisę. Tačiau, kodėl taip stumt ant kolegijos? Jeigu negaliu įstot į VF teisės studijas universitetuose, ir šiuo metu neturiu tiek pinigų, kad galėčiau sumokėt už studijas universitetų tarifais, tai kodėl gi man nepasukus koelgijos link? Objektyviai kalbi šiame forume, todėl vertinu tavo žinutes :)

Antras veikėjas > Malonu susipažint. Tikrai nemaniau, kad turite tiek problemų su alkoholizmu, tad užjaučiu jus, ir tikiu, kad kažkada sugebėsite išlipti iš šios gilios duobės. P. S. Kad ir koks aš būčiau "aceit" pijokas, kelis egzaminus sugebėjau išlaikyti aukštesniais balais nei toks proto šviesuolis kaip jūs. Peace ;)

Nueik  į teisės mru temą ir aš tau ten viską paaiškinau, kodėl nėra šansų su teise su kolegijos diplomu :}

 Viskas įmanoma su kolegijos diplomu,o ypač teisės,tolaius studijuoti tik reik noro mokintis,tad nereikia kolegijų nuvertinti...

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:45:21 | Nuoroda

Dviem kanalais mūsų diskusija eina.. Na nieko, reik šiek tiek flood'o tokią karštą dieną :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:59:04 | Nuoroda

Na ir kurio iš mūsų konkursinis balas aukštesnis? :) Aš tau kaip žmogui patariu, o tu ironizuot dar sažinės turi... gėda pelėda. Jeigu mokykloj tyngėjai skaityt, tai kas pasikeis univere? Nieks. į mokamą riomerį tikrai įstosi, nes visus ten priima. Bet pats pamatysi vėliau, kad nevertėjo klausyt mamos ir stot i teisę. Jau nujaučiu tavo atsakymą į šį komentarą, tai gali nebesivargint. PEACE :DDD

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:14:33 | Nuoroda

Ir kas iš to KB? :D Geresnis jauties? Pranašesnis? Sulygink 09, ir 10 metų Istorijos egzaminus, pamiršo švietimo sistema pora REIKŠMINGU įvykių įtraukt, antai kaip WW1, WW2, ar šaltasis karas :) Bet hey, manai teisinuos? Kam jau kam, bet man tikrai nusišikt ant tavo konkursinio balo, nes tik ir sugebi vos atėjęs į temą vadint visus pijokais.. Kažin, gal tai patenkina kažkokius tavo nepilnavertiškumo kompleksus. Egzaminai - viena didele loterija. Taip, kad man balai nieko nesako apie žmogų, visiškai nieko :) O kas sakė, kad tingėjau? Skaičiau tai kas man patiko, nemaža spinta susidarė, oi nemaža :) Tik dėja tamsta ko gero neskaitėte, ir raideles pamiršote, nes pareiškiau, jog pinigų neturiu ant mokslo, ir nestosiu į vnf studijas. Iki itokio lygio nusivažiavai, kad mano mama prikišinėji, tad kur kas didesnė gėda pelėda jums, mista' Tough Guy. Išeik į lauką, apsidairyk, nes smegenėlės ponui perkaito

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:16:24 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Ir kas iš to KB? :D Geresnis jauties? Pranašesnis? Sulygink 09, ir 10 metų Istorijos egzaminus, pamiršo švietimo sistema pora REIKŠMINGU įvykių įtraukt, antai kaip WW1, WW2, ar šaltasis karas :) Bet hey, manai teisinuos? Kam jau kam, bet man tikrai nusišikt ant tavo konkursinio balo, nes tik ir sugebi vos atėjęs į temą vadint visus pijokais.. Kažin, gal tai patenkina kažkokius tavo nepilnavertiškumo kompleksus. Egzaminai - viena didele loterija. Taip, kad man balai nieko nesako apie žmogų, visiškai nieko :) O kas sakė, kad tingėjau? Skaičiau tai kas man patiko, nemaža spinta susidarė, oi nemaža :) Tik dėja tamsta ko gero neskaitėte, ir raideles pamiršote, nes pareiškiau, jog pinigų neturiu ant mokslo, ir nestosiu į vnf studijas. Iki itokio lygio nusivažiavai, kad mano mama prikišinėji, tad kur kas didesnė gėda pelėda jums, mista' Tough Guy. Išeik į lauką, apsidairyk, nes smegenėlės ponui perkaito

 Geras atsikirtimas..

Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:26:52 | Nuoroda

Taigi tu pirmas pradėjai maivytis kaip egzus išlaikei :) Ramiai :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:38:51 | Nuoroda

Oi, aš toks ramus kaip pats ramiausias belgas visoje Belgijoje :) Jetau, man nėra jokios prasmės tave engti, ar linkėti tau blogo, tiesiog išsakiau savo nuomonę. Patartum geriau kur stot, užuot bandęs man įgelti :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-15 18:58:39 | Nuoroda

nu tai pats matai kad be sancu i univerus vf tau, o zmones i kolegijas pataria nestot. jeigu traukia teise, reishkia prie shirdies socialiniai mokslai.nu tai sociologija, socialinis darbas ir tt. o seip tai ka as tau galiu patart jei pats sakei kad nieks daugiau netraukia tik teise. nebent galeciau pasiulyt neklausyt zmoniu ir stot i kolegija ir ishsakyt savo nuomone : Nera neperspektyviu specialybiu, yra neperspektyvus zmones. kitaip tariant, jei mokesi suktis, ir kolegija baiges nemirsi ish bado :) as pvz mokausi informacijos vadyba (informologija) o jau pirmam kurse renginius klubuose organizavau, pinigelius uzsidirbinejau :) nors tai visai nesusije su specialybe.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-15 19:35:25 | Nuoroda

 Jei jau labai traukia teisė ir kitur nenori, gali pasekti mano pavyzdžiu ir kitais metais perlaikyti brandos egzaminus, tuomet tavo konkursinis balas pakils ir galbūt pavyks įstoti į universitetą vf. Galbūt sakysit, kad metai prarasti ar dar kažkaip, bet niekur jie neprarasti, pasigilini žinias, pasimokai, juk ne bambinėji iš kampo į kampą, galų gale tie metai taip greit prabėga. 

Kitas variantas, galbūt patiks kita specialybė, gal net nenorėsi jau į teisę. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:12:10 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Ir kas iš to KB? :D Geresnis jauties? Pranašesnis? Sulygink 09, ir 10 metų Istorijos egzaminus, pamiršo švietimo sistema pora REIKŠMINGU įvykių įtraukt, antai kaip WW1, WW2, ar šaltasis karas :) Bet hey, manai teisinuos? Kam jau kam, bet man tikrai nusišikt ant tavo konkursinio balo, nes tik ir sugebi vos atėjęs į temą vadint visus pijokais.. Kažin, gal tai patenkina kažkokius tavo nepilnavertiškumo kompleksus. Egzaminai - viena didele loterija. Taip, kad man balai nieko nesako apie žmogų, visiškai nieko :) O kas sakė, kad tingėjau? Skaičiau tai kas man patiko, nemaža spinta susidarė, oi nemaža :) Tik dėja tamsta ko gero neskaitėte, ir raideles pamiršote, nes pareiškiau, jog pinigų neturiu ant mokslo, ir nestosiu į vnf studijas. Iki itokio lygio nusivažiavai, kad mano mama prikišinėji, tad kur kas didesnė gėda pelėda jums, mista' Tough Guy. Išeik į lauką, apsidairyk, nes smegenėlės ponui perkaito

 O.o ish tavo postu @ka_tu_kaip_tu, galima spresti,kad tau paranoja ar kazkokia depresija, tai man rodos tau smegeneles perkaitusios ir reiketu break padaryti metu ;) gal ir teise tokia smagi nebeatrodys.

o siaip patarciau neisikabint i ta teise, jau lietuvoj stampuojami jie kaip alaus buteliai, o rinkos vapshe nera. ieskokis kolegiju arba silpnesniu specialybiu univeruos, kadangi kasniui dideliu nori(VF), bet burna (egzai) siauri :) sekmes

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-15 21:20:22 | Nuoroda

Temos autoriau, rimtai pirmas pradėjai 'kieno iš mūsų balai aukštesni?' , o vėliau kabinies prie žmogaus, kad puikuojasi konkursiniu.... nežinau, ir nereikia čia taip bobiškai reaguoti, manau draugiškai patarimų davė, tiesiog rašei kad uliavojai daug, tai ir sako jei pijokas nepasimokysi..ko čia taip stradalinti, ne pijokas tai ne pijokas.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-16 00:05:48 | Nuoroda

Rankų miškas :)

ka_tu_kaip_tu > That's what I'm talking 'bout. Nuo žmogaus perspektyvos priklauso. Nemanau, jog realizuosiu save kitose srityse, tad pasielieku prie teisės. Pasirodo, jog galima vesti visai sveiką diskusiją, be tam tikrų epitetų, am I right? Klausimas retorinis.

sanemis > Nenoriu laukti dar metų. Aplinkybes ne tokios. Taip, žinoma, kad geriau perlaikius egzaminus atsiveria KUR KAS didesnės galimybės. Bet visgi, lai lieka taip kaip yra, ir nesvarbu, laukčiau metus, ar du, teisė man išliks priimtiniausia.

Harrison > Žmogus mane užsipuolė, tai apsigint gal reikia, sakau. :) Neimkit jūs į galvą tų ginčų, tai tik internetinis portalas. Parašiau ir pamiršau. Visada mėgstu pasimėtyti kaštais žodžiais. :) Statistikos manęs nejaudina, kadangi tai velniškai abstraktus dalykas. Kas dėl mokyklos - rinksiuos kolegija, nes egzaminų rezultatai riboja stojimo galimybes.

Ramu.ne > Anoks ir stradalinimas. Pasikalbėjau su žmogum gražiai, ir baigtas kriukis. Oi tikrai neiškeliu savo balų, tai buvo kaip atkirtis į tą netinkamai nuskambėjusį "pijoką". O uliavojimas nėra apibrėžta alkoholio vartojimo savoka. Aplamai, prie ko čia tas alkoholis? Yra kur kas geresnių būdų praleisti laikui.

Berods visiems viską atsakiau. Let's proceed with caution :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą