Paskola gyvenimo išlaidoms
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 13:13:33 | Nuoroda

Norėčiau pasiteirauti, ar kas nors mąsto apie tai.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 15:11:25 | Nuoroda

 aš pati nė už ką neimsiu, bet mano draugė žada pasiimti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:22:40 | Nuoroda

Nekurkit sau papildomų problemų. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:26:14 | Nuoroda

 Jei tik įmanoma apsieiti be šito -- apsieikit. Pradėti savo savarankišką gyvenimą didelėj duobėj -- ne pats geriausias sprendimas.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-18 23:42:47 | Nuoroda
oniponi rašė:

 Jei tik įmanoma apsieiti be šito -- apsieikit. Pradėti savo savarankišką gyvenimą didelėj duobėj -- ne pats geriausias sprendimas.

 pati galvojau tokią imti, nes buvau pasiskaičius apie tai kaip jas iki pernai suteikinėdavo ir kokios buvo sąlygos, na ir viskas ten buvo tiesiog puikiai, imk ir norėk, bet po šitos reformos reikalai su paskolimis radikaliai pasikeitė ir paskolos imti tikrai neapsimoka. geriau jau jei yra galimybės, tai skolintis iš tetulių ir dėdulių, na ne imti šitas valstybės garantuojamas, ar kaip jos čia įvardijamos, na tai į tokias skolas gali įklimpti kad net nu.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:24:01 | Nuoroda

Galvoju tokią pasiimti, kiek kaip negalvoju, nesigauna kitaip. Neturiu nė cento iš kur gauti, tėvai išsiskyrę, su kuriuo gyvenu - be darbo, sunku, dirbau kažkiek padėjau, dabar kasdien galvoju kaip čia išsisukti, kito varianto nematau. 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:16:04 | Nuoroda
void rašė:

Galvoju tokią pasiimti, kiek kaip negalvoju, nesigauna kitaip. Neturiu nė cento iš kur gauti, tėvai išsiskyrę, su kuriuo gyvenu - be darbo, sunku, dirbau kažkiek padėjau, dabar kasdien galvoju kaip čia išsisukti, kito varianto nematau. 

 Galėtumei pretenduoti į socialinę stipendiją, bet ganėtinai kuklios jos...

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:30:08 | Nuoroda
Rūt. rašė:

Nekurkit sau papildomų problemų. :)

 Būtent neužsikraukit sau papildomos naštos..

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:48:53 | Nuoroda
ememdemz rašė:
void rašė:

Galvoju tokią pasiimti, kiek kaip negalvoju, nesigauna kitaip. Neturiu nė cento iš kur gauti, tėvai išsiskyrę, su kuriuo gyvenu - be darbo, sunku, dirbau kažkiek padėjau, dabar kasdien galvoju kaip čia išsisukti, kito varianto nematau. 

 Galėtumei pretenduoti į socialinę stipendiją, bet ganėtinai kuklios jos...

 Taip, domėjausi šiek tiek dėl socialinių stipendijų, bet kažkur net rašė, kad tik kartą į semestrą jį išmoka, nors aš manau kas mėnesį, nes gi juokas numirt badu žmogus gali. Galima aišku sakyti, tegul dirba kaip išmano, bet geriau nerizikuoti netekti VF, bent pirmus porą metų.

Realiai reikės pasidomėti aukštojoje.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:56:49 | Nuoroda
void rašė:
ememdemz rašė:
void rašė:

Galvoju tokią pasiimti, kiek kaip negalvoju, nesigauna kitaip. Neturiu nė cento iš kur gauti, tėvai išsiskyrę, su kuriuo gyvenu - be darbo, sunku, dirbau kažkiek padėjau, dabar kasdien galvoju kaip čia išsisukti, kito varianto nematau. 

 Galėtumei pretenduoti į socialinę stipendiją, bet ganėtinai kuklios jos...

 Taip, domėjausi šiek tiek dėl socialinių stipendijų, bet kažkur net rašė, kad tik kartą į semestrą jį išmoka, nors aš manau kas mėnesį, nes gi juokas numirt badu žmogus gali. Galima aišku sakyti, tegul dirba kaip išmano, bet geriau nerizikuoti netekti VF, bent pirmus porą metų.

Realiai reikės pasidomėti aukštojoje.

 Nesamone, kad karta i metus..MAno brolis KTU gauna, kas menesi

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:35:35 | Nuoroda

Tikrai soc. stipendijos išmokamos kartą per mėnesį. Ko gero kažkas sumaišė su vienkartinėm stipendijom, skiriamom už įvairius nuopelnus, kurios gali būti išmokamos max kartą į semestrą, atrodo.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:40:08 | Nuoroda
ememdemz rašė:

Tikrai soc. stipendijos išmokamos kartą per mėnesį. Ko gero kažkas sumaišė su vienkartinėm stipendijom, skiriamom už įvairius nuopelnus, kurios gali būti išmokamos max kartą į semestrą, atrodo.

 yra tokių rūšių stipendijos: socialinės - išmokamos kartą į mėnesį, vienkartinės socialinės - kartą į pusmetį ar į metus gali gauti, skatinamosios (dažniausiai tik nuo antro semestro mokamos, kartą į mėnesį) ir vienkartinės, kurios kaip čia kažkas sakė, už kokius nors pasiekimus. va.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-20 12:10:59 | Nuoroda

nu va kaip :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:29:41 | Nuoroda

Aš tai galvoju apie paskolą studijoms. Bet nifiga niekur nerandu aiškios info

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-18 20:13:19 | Nuoroda

Sveiki! Būtų labai malonu ir naudinga, jei užpildytumėte šią anketą tie, kurie arba kurių šeimos nariai yra paėmę paskolą ir šiuo metu ją grąžina arba baigė grąžinti krizės laikotarpiu. :)))) Dėkui :)

www.apklausa.lt/f/finansu-krizes-itaka-paskolu-grazinimui-dyedl1k.fullpage

Žinutė parašyta: 2011-07-03 17:24:34 | Nuoroda
Taip rašė:

Norėčiau pasiteirauti, ar kas nors mąsto apie tai.

 Jei žinai, jog tikrai sugebėsi pasiskolintus pinigus gražinti, kodėl gi ne?


______________________________________________________________________________
mini paskolos internetu

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:24:20 | Nuoroda

Aš tarp tų paskolų nesusigaudau. Tai gal padėsit..Galvoju imti paskolą, 10 metų terminui. Man reiktų apie 10 tūkst. asmeninėms reikmėms, tai kokią paskolą reiktų imti, kad gaučiau visą sumą iš karto, o ne, kad kas mėnesį po truputį praveda studijų kainai susimokėti ir pragyvenimui.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:54:30 | Nuoroda

aisku is tų paskolų nieko gero, bet ka daryti jei studijuoti nori, o piniggu neturi susimoketi uz mokslus, tai ir imi ta paskola. As pats irgi labai nenoriu imti bet reiks imti, nes kitos iseities nera.

Žinutė parašyta: 2011-07-28 04:38:57 | Nuoroda

gal kas zinote,kaip del grazinimo-skelbiama.kad pradeti grazinti reikia baigus studijas,o cia apskritai,ar po bakalauro iskart?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 67
Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:14:42 | Nuoroda

 Pažįstamas buvo pasiėmęs tai gailėjosi... Geriau susirasti darbo daugiau nei gyventi iš paskolų...

Bet skolinos iš čia tai sakė geriausios sąlygos: www.bobutespaskola.lt/paskolos-internetu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą