VISKAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:16:56 | Nuoroda

Šiaip tai gali dar keistis, nes tiems, kurie padavė apeliacijas, pratęsta iki liepos 22 d. Bet įtariu, kad kol kas gali keisti bet kas.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:19:09 | Nuoroda

 Sudas;) as taip tikejaus kad bus nebegalima,nes labai suku galva del dvieju specialybiu;) o cia draugas pasake,kad dar galima keisti,ir as vel lamabpo;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:36:31 | Nuoroda

Na aš tavo vietoje geriau nebekiščiau rankų prie prašymo.. :) Ims ir įsivels kokia klaida, o tada jau bus vėlu. Buvo pakankamai laiko. Atmenu panašiai mokykloje būdavo, parašai greit kokį darbą, sėdi sėdi, pradedi taisyti, o tada klaidų pripeckioji belekiek. :) Apgalvokit, kad nereikėtų gailėtis

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:41:36 | Nuoroda
BnLiFe rašė:

Tu nepamiršk čia Lietuva, čia viskas kas neįmanoma tampa realybe :D

 Taip taip. Tik Lietuvoj gali gauti telefoną už 1Lt, kalbėti už 0ct/min ir gauti triženklę sąskaitą

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:47:04 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Na aš tavo vietoje geriau nebekiščiau rankų prie prašymo.. :) Ims ir įsivels kokia klaida, o tada jau bus vėlu. Buvo pakankamai laiko. Atmenu panašiai mokykloje būdavo, parašai greit kokį darbą, sėdi sėdi, pradedi taisyti, o tada klaidų pripeckioji belekiek. :) Apgalvokit, kad nereikėtų gailėtis

 siaip tavo tiesa. Bet visgi rodos noriu vienur,pakeiciu,jau ten nebenoriu,noriu kitur. Ir taip ratu;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:01:31 | Nuoroda

man tai paranojiskai norisi vel ir vel eiti, jungtis, ziureti ir tikrinti, ar niekas nesusidirbo, nepasikeite, ar viskas teisinga, ar viskas savo vietoj :( 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:10:22 | Nuoroda

As ciuju kad reikia jog man netas dingtu,kad nebegaleciau kazka daryt ir kad galvociau,jog nieko negaliu pakeist. Bet ne,juk yra dar kaimynai;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:21:22 | Nuoroda
Pranasas rašė:

man tai paranojiskai norisi vel ir vel eiti, jungtis, ziureti ir tikrinti, ar niekas nesusidirbo, nepasikeite, ar viskas teisinga, ar viskas savo vietoj :( 

 man tas pats :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:43:59 | Nuoroda

isvis viskas ten atrodo taip netikra, pazymiu nerodo, keisti viska galima., atrodo taip, kad anketa butu negera kazkuo :/

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:50:21 | Nuoroda

Žmonės, relax :D Viskas bus taip, kaip ir turi būti. Prisistresavot laukdami egzaminų rezultatų, bent dabar laukit ramiai. Atiduokim viską į Lamos rankas :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:10:14 | Nuoroda

Man taip pat paranoja.. Kaži kiek kartų į lama šiandien nuėjau :D Ir apsilankymų rekordiškai daug šiandiena, pagal skaitliuką

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:14:20 | Nuoroda

 Kad zmones nervinasi :) Buvo  pasakyta jog keisti bus galima tik iki 15 valandos, o jau 21, ir vis dar galima.  Siuo metu i galva lenda tik viena mintis : kazka blogai uzpildziau ir mano anketa neissisiunte ten, kur reikia 

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:19:36 | Nuoroda
Edgaraz rašė:

 Kad zmones nervinasi :) Buvo  pasakyta jog keisti bus galima tik iki 15 valandos, o jau 21, ir vis dar galima.  Siuo metu i galva lenda tik viena mintis : kazka blogai uzpildziau ir mano anketa neissisiunte ten, kur reikia 

 Man lygiai tokia pat paranoja:) O šiandien ryte dar pakeičiau pirmą numerį, taip siurrealu truputį, kad per porą minučių pakeiti savo ateitį... Bet būna, būna;)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:21:00 | Nuoroda
Aš jau du kartus po 15h pakeičiau lama bpo pirmą numerį, kažin ar galima? :D :)
Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:03:44 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Aš jau du kartus po 15h pakeičiau lama bpo pirmą numerį, kažin ar galima? :D :)

Idomiai tu cia. Jeigu leidzia - zinoma galima. Na man tai dar i galva ateina ir tokia mintis : Po 15h galima keisti ka nori ir kiek nori, bet tai jau netures jokios itakos. Turiu omeny, kad 15h jau issisaugojo tavo galutinis variantas  ir poto kad ir kiek keitinetum iki pat penktadienio nieko jau nepasikeis... Kaip ir minejau nezinau kiek cia tiesios, pats katik sugalvojau toki dalyka nes kitokio paaiskinimo nematau  

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:05:54 | Nuoroda

na pagaliau.viskas eina i pabaiga,kasdien vis maziau galvoju apie tuos stojimus. Pagaliau atsigavau po Velnio akmens,jauciuosi pailsejusi.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:11:11 | Nuoroda
Edgaraz rašė:
swishfoot rašė:
Aš jau du kartus po 15h pakeičiau lama bpo pirmą numerį, kažin ar galima? :D :)

Idomiai tu cia. Jeigu leidzia - zinoma galima. Na man tai dar i galva ateina ir tokia mintis : Po 15h galima keisti ka nori ir kiek nori, bet tai jau netures jokios itakos. Turiu omeny, kad 15h jau issisaugojo tavo galutinis variantas  ir poto kad ir kiek keitinetum iki pat penktadienio nieko jau nepasikeis... Kaip ir minejau nezinau kiek cia tiesios, pats katik sugalvojau toki dalyka nes kitokio paaiskinimo nematau  

 

Nors gerai, kad galutinis variantas buvo prieš 15h pas mane, tai viskas super. Užteks man čia sukti galvą :D
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:00:58 | Nuoroda
gazele123 rašė:
Pranasas rašė:

man tai paranojiskai norisi vel ir vel eiti, jungtis, ziureti ir tikrinti, ar niekas nesusidirbo, nepasikeite, ar viskas teisinga, ar viskas savo vietoj :( 

 man tas pats :D

 zmones! man irgi taip pat:D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:03:39 | Nuoroda

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:13:46 | Nuoroda

kodėl man neįkelia egzaminų rezultatų???? 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą