VISKAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:20:40 | Nuoroda

speju , kad galima bus koreguot pasirinkimus iki kol nebus ideti visu atestatai ;)

  • Istorija / VBE 51
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:22:33 | Nuoroda
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:24:33 | Nuoroda

 Na aš kuo toliau, tuo labiau noriu studijuoti savo prioritetinį dalyką. Net netyčia gavosi palenkti du klasiokus į savo pusę :D tai bus labai smagu! :)) Dabar kažkaip esu toks ramus dėl visko. Geras pojūtis, malonus laukimas :)

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:37:05 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:37:35 | Nuoroda

 Dar ir issiusti reikejo???;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:39:24 | Nuoroda
Dianulis rašė:

 Dar ir issiusti reikejo???;D

 nu ka aš žinau, čia kažkas raše kad siunte;D Žodžiu iki penktadienio bus juodos dienos

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:41:15 | Nuoroda
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

 Vat vat, aš iki 15val žiūrėjau , kad prie mano spec. nedaugetu norinčių, o ir po 15val daugeja

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:41:15 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Dar ir issiusti reikejo???;D

 nu ka aš žinau, čia kažkas raše kad siunte;D Žodžiu iki penktadienio bus juodos dienos

Taip,sedesiu ir nerimausiu,kad tik butu prasymas toks,koki padariau po 15h.;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:41:15 | Nuoroda
Dianulis rašė:

 Dar ir issiusti reikejo???;D

 Niekur siųsti nieko nerikėjo pats prašymas išsisiųnčia automatiškai...

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:41:44 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

 Vat vat, aš iki 15val žiūrėjau , kad prie mano spec. nedaugetu norinčių, o ir po 15val daugeja

 Kokia spec,jei ne paslaptis?;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:42:33 | Nuoroda

nieko as nesiunciau,juk tik uzsiregistruot reikejo

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:43:40 | Nuoroda
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

 Vat vat, aš iki 15val žiūrėjau , kad prie mano spec. nedaugetu norinčių, o ir po 15val daugeja

 Kokia spec,jei ne paslaptis?;D

 Bendrosios praktikos slauga tik navarykit, kad prasta spec. ir t.t  Žodžiu man ji tobula;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:46:38 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Isvis,is kur jus suzinojot kad tiki iki 15h?;)

 Rašė "Kur stoti?"   Šiaip mane kamuoja ir baimė, kad gal mano prašymas nenuejo ir pan. dar šiandien ryte namuose nebuvo interneto, tai į kitą miesto galą lekiau naudotis bibliotekose nemokamu internetu, kad viską dar karta patikrinčiau ar viskas savo vietoje..

P.S čia kažkas raše kad išsiunte. Bet juk tik užsiregistruoti tereikejo?

 Nu blemba,labai tikiuosi kad tai netiesa;) nes dar pakeiciau pries 3h,ir po. Kai jau apsisprendziau,kuri is dvieju dalyku pasirinkt;)

 Vat vat, aš iki 15val žiūrėjau , kad prie mano spec. nedaugetu norinčių, o ir po 15val daugeja

 Kokia spec,jei ne paslaptis?;D

 Bendrosios praktikos slauga tik navarykit, kad prasta spec. ir t.t  Žodžiu man ji tobula;D

 Baik tu,ko cia varyt;) juk kiekvienam savo;) Svarbiausia,kad patiktu tau;D o kiti tai pofik. as irgi buvau sulaukius negraziu zodziu del savo pasirinkimo;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:48:04 | Nuoroda

numeskit nuoroda, kur jus pasiziurit i kokia specialybe kiek vaiku prasymus padave :) prasauuuu

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:49:00 | Nuoroda

Kur stoji? tai patikėk aš ir išklasioku prisikalausau, pvz kaip "tu visa gyvenima valysi užpakalius" . Bet kaip ir sakei man pofik  moku atsikirst;D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:50:02 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

numeskit nuoroda, kur jus pasiziurit i kokia specialybe kiek vaiku prasymus padave :) prasauuuu

 http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html  

spaudi, progarmu studiju pasirenkamumas

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:52:47 | Nuoroda

 Siaip as labiausiai noriu i psichologija,nepasiseks-i filologija. Bet protingiausia i filologija,mano manymu,stoti i VPU,nes palyginus su VU,VPU gauni diploma +mokytojo kvalifikacija. Ir psichologija i VPU parasiau. Bet esme ta,kad ne ant spec vare,o ant universiteto. Nes siaip mane traukia VPU. Ten man zmones atrodo paprasti,ir atmosfera kazkokia gera;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:54:17 | Nuoroda

Mane nuvyle LAMA, kam ji tuos atnaujinimus dar daro, jei net per žinias pasake , kad VISKAS

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:55:06 | Nuoroda
Dianulis rašė:

 Siaip as labiausiai noriu i psichologija,nepasiseks-i filologija. Bet protingiausia i filologija,mano manymu,stoti i VPU,nes palyginus su VU,VPU gauni diploma +mokytojo kvalifikacija. Ir psichologija i VPU parasiau. Bet esme ta,kad ne ant spec vare,o ant universiteto. Nes siaip mane traukia VPU. Ten man zmones atrodo paprasti,ir atmosfera kazkokia gera;)

 Na apie tavo spec. tikrai negalėčiau pasakyti prastu žodžiu

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:56:48 | Nuoroda

 Bet jei istosiu i VPU,oi kiek sulauksiu negraziu zodziu;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą