VISKAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:59:27 | Nuoroda
Dianulis rašė:

 Bet jei istosiu i VPU,oi kiek sulauksiu negraziu zodziu;D

 Neimk į galva, mane visi durna vadino kaip chemijos A lygi rinkaus, o dabar džiaugiuos. Mažiausiai dabar klausau kitų nuomoniu

Žinutė parašyta: 2010-07-20 00:02:42 | Nuoroda

Na taip,siuo metu(o ypac studijuojant) tai maziausiai turetu rupeti. Ypac kazkokie neargumentuoti teiginiai,kad tas ir tas yra lievas. ;D as jau esu isitikinus,kad kas aukstai soka,tas zemai krenta;) (su tuo paciu istojimu)

Žinutė parašyta: 2010-07-20 00:23:32 | Nuoroda
Dianulis rašė:

Na taip,siuo metu(o ypac studijuojant) tai maziausiai turetu rupeti. Ypac kazkokie neargumentuoti teiginiai,kad tas ir tas yra lievas. ;D as jau esu isitikinus,kad kas aukstai soka,tas zemai krenta;) (su tuo paciu istojimu)

 teisingai pasakyta...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 00:29:04 | Nuoroda

gal ir banaliai pasakysiu, bet galiu teigti, jog nelabai svarbu kur mokais :D pirmiausia, mano buvęs darbdavys- nieko nabaigęs, anksti susilaukė vaikų, uždarbiavo užsieny, vėliau užsiminėjo įvairiais smulkiais darbeliais, susiveikė dvylikos klasių pažymėjimą, žmona panaši istorija. ir ką jūs manot? abu kuo puikiaisia gyvena, materialiai apsirūpinę, kad net vaikams užteks, į turkiją skraido  kone kas tris mėnesius :)

ir visa tai įrodo, jog visiškai nesvarbu mokslas, svarbu paties noras kažką veikti, daryti. nesakau, kad mokslo nereikia, tačiau tai nedidžiausia kliūtis gyvenime :) banalu, bet.. :D todėl ir pati nebesinervinu dėl rezultatų :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-20 00:29:13 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Dianulis rašė:

Na taip,siuo metu(o ypac studijuojant) tai maziausiai turetu rupeti. Ypac kazkokie neargumentuoti teiginiai,kad tas ir tas yra lievas. ;D as jau esu isitikinus,kad kas aukstai soka,tas zemai krenta;) (su tuo paciu istojimu)

 teisingai pasakyta...

 Malonu,kad kazkas su manim sutinka;D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 01:13:14 | Nuoroda
Zigfryda rašė:

gal ir banaliai pasakysiu, bet galiu teigti, jog nelabai svarbu kur mokais :D pirmiausia, mano buvęs darbdavys- nieko nabaigęs, anksti susilaukė vaikų, uždarbiavo užsieny, vėliau užsiminėjo įvairiais smulkiais darbeliais, susiveikė dvylikos klasių pažymėjimą, žmona panaši istorija. ir ką jūs manot? abu kuo puikiaisia gyvena, materialiai apsirūpinę, kad net vaikams užteks, į turkiją skraido  kone kas tris mėnesius :)

ir visa tai įrodo, jog visiškai nesvarbu mokslas, svarbu paties noras kažką veikti, daryti. nesakau, kad mokslo nereikia, tačiau tai nedidžiausia kliūtis gyvenime :) banalu, bet.. :D todėl ir pati nebesinervinu dėl rezultatų :DDD

 Tačiau mokslas ir motyvacija yra kur kas lengvesnis kelias į sėkmę.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-20 01:16:56 | Nuoroda

klausyk, as nesuprantu visajjj, lamoj bpo atsirado "uzpildytam prasyme" dvi skiltys, tipo geriausias balas eileje, ir konkursinis balas eileje. ir ka tai reiskia, gal kas gali pasakyt??

Žinutė parašyta: 2010-07-20 01:22:30 | Nuoroda
melanie rašė:

klausyk, as nesuprantu visajjj, lamoj bpo atsirado "uzpildytam prasyme" dvi skiltys, tipo geriausias balas eileje, ir konkursinis balas eileje. ir ka tai reiskia, gal kas gali pasakyt??

 Pas mane dar tokie dalykai neatsirado..

Žinutė parašyta: 2010-07-20 01:27:18 | Nuoroda
melanie rašė:

klausyk, as nesuprantu visajjj, lamoj bpo atsirado "uzpildytam prasyme" dvi skiltys, tipo geriausias balas eileje, ir konkursinis balas eileje. ir ka tai reiskia, gal kas gali pasakyt??

 na, antra skiltis parodo, koks tavo kb tam tikroj programoj. o pirma tai ir man neaiški

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-20 01:47:24 | Nuoroda

Klausimėlis: nueini į savo jau užpildytą prašymą ir dešinėj pusėje yra "Konk. balas programoje" ar tai reiškia, kad jeigu tavo balas žemesnis už tą balą, tu į nemokamą neįstosi?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 08:06:01 | Nuoroda
Dianulis rašė:

Na taip,siuo metu(o ypac studijuojant) tai maziausiai turetu rupeti. Ypac kazkokie neargumentuoti teiginiai,kad tas ir tas yra lievas. ;D as jau esu isitikinus,kad kas aukstai soka,tas zemai krenta;) (su tuo paciu istojimu)

 

Neblogai atrodai, todėl bachurą susirasi turtingą ir viskas bus O.K. ;D :D
Žinutė parašyta: 2010-07-20 10:00:15 | Nuoroda
Zigfryda rašė:

gal ir banaliai pasakysiu, bet galiu teigti, jog nelabai svarbu kur mokais :D pirmiausia, mano buvęs darbdavys- nieko nabaigęs, anksti susilaukė vaikų, uždarbiavo užsieny, vėliau užsiminėjo įvairiais smulkiais darbeliais, susiveikė dvylikos klasių pažymėjimą, žmona panaši istorija. ir ką jūs manot? abu kuo puikiaisia gyvena, materialiai apsirūpinę, kad net vaikams užteks, į turkiją skraido  kone kas tris mėnesius :)

ir visa tai įrodo, jog visiškai nesvarbu mokslas, svarbu paties noras kažką veikti, daryti. nesakau, kad mokslo nereikia, tačiau tai nedidžiausia kliūtis gyvenime :) banalu, bet.. :D todėl ir pati nebesinervinu dėl rezultatų :DDD

Aišku, bapkės svarbu, bet sori, jau aišku, kad tokie dažniausiai intelekto nesužaloti būna. Man jau geriau pasimokyti ir į Turkiją nuskristi tik kartą per metus, bet bent jei aplinkiniai šnekės apie politiką, ekonomiką ir tt man nereikia veido raukyti ir galvoti 'blemba, čia apie ką jie šneka, ai, nieko nesuprantu, einu LNK ŽĖT'.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-20 10:02:20 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Dianulis rašė:

 Dar ir issiusti reikejo???;D

 nu ka aš žinau, čia kažkas raše kad siunte;D Žodžiu iki penktadienio bus juodos dienos

 JO, į mėnulį siųsti reikėjo :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-20 10:10:31 | Nuoroda
melanie rašė:

klausyk, as nesuprantu visajjj, lamoj bpo atsirado "uzpildytam prasyme" dvi skiltys, tipo geriausias balas eileje, ir konkursinis balas eileje. ir ka tai reiskia, gal kas gali pasakyt??

 Na, konkursinis balas eilėje, tai toje eilutėje bus surašytas tabo balas, su kuriuo stoji į tas specialybes, kurias tu surašius. Pas mane surašytas balas jau. Dėl kitos grafos nesu įsitikinusi.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:22:53 | Nuoroda

Nelabai noriu aš ten landžiot, dar ka pridirbsiu

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:37:16 | Nuoroda

konkursiniai balai programoje man jau surašyti, bet skiltyje "Balas geriausiųjų eilėje" nieko nėra parašyta.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:39:46 | Nuoroda

m, gal kas žino kada gausim studentų  pažymėjimus? kaip už juos sumokėt ir pan.?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:42:39 | Nuoroda
Gerda.R rašė:

konkursiniai balai programoje man jau surašyti, bet skiltyje "Balas geriausiųjų eilėje" nieko nėra parašyta.

 Man atrodo, kad balas geriausiųjų eilėje atsiras tada, kai univero fakultetas peržiūrės stojančiųjų balus.

PVZ, pas mane TVM ir UKI jau parašė mano balą geriausiųjų eilėje :}

Nors ką tiksliai jis reiškia, dar nesuvokiu.

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:44:10 | Nuoroda
Infinity rašė:
Gerda.R rašė:

konkursiniai balai programoje man jau surašyti, bet skiltyje "Balas geriausiųjų eilėje" nieko nėra parašyta.

 Man atrodo, kad balas geriausiųjų eilėje atsiras tada, kai univero fakultetas peržiūrės stojančiųjų balus.

PVZ, pas mane TVM ir UKI jau parašė mano balą geriausiųjų eilėje :}

Nors ką tiksliai jis reiškia, dar nesuvokiu.

 pas mane TVM irgi parašė....

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:45:47 | Nuoroda
Infinity rašė:
Gerda.R rašė:

konkursiniai balai programoje man jau surašyti, bet skiltyje "Balas geriausiųjų eilėje" nieko nėra parašyta.

 Man atrodo, kad balas geriausiųjų eilėje atsiras tada, kai univero fakultetas peržiūrės stojančiųjų balus.

PVZ, pas mane TVM ir UKI jau parašė mano balą geriausiųjų eilėje :}

Nors ką tiksliai jis reiškia, dar nesuvokiu.

 o tau UKI geriausiųjų eilės tokį patį gal parašė kaip ir KB ?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą