ISM vs VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:39:38 | Nuoroda
Blemba kaip žiauriai parinuosi. Negaliu niekaip apsispręsti, ar VU, ar ISM'e studijuoti. Dabar vis ratu kaitalioju pirmus numerius, nors galima iki 15 h :D . Kas ką protingo gali pasakyti?
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:48:56 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Blemba kaip žiauriai parinuosi. Negaliu niekaip apsispręsti, ar VU, ar ISM'e studijuoti. Dabar vis ratu kaitalioju pirmus numerius, nors galima iki 15 h :D . Kas ką protingo gali pasakyti?

Nežinia, kaip tau su lėšom, koks konkursinis balas... Lietuvoje Ekonomikos aukščiausias lygis vienareikšmiškai geriausias ISM'e. Pats visus metus rinkau informaciją apie ISM vs VU, nes man pačiam tokia dilema buvo. Pats turiu draugų, studijuojančių tiek ISM, tiek VU, tai tie, kurie studijuoja VU, sakė ten nestot į eko, o taip pat draugai iš ISM'o sakė juokiasi, kokius nereikšmingus dalykus tenka mokytis jų draugams VU. Vnž, draugų draugų draugai. Info vien per draugus ir google. Nežinau, ar galiu įtakoti tavo apsisprendimą. Pats bandysiu taikyt į ISM vf, bet vargu ar pavyks, nes egzaminai susiklostė ne taip, kaip planuota;)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:58:37 | Nuoroda

Mano, šį kartą jau galbūt labiau subjektyvia nuomone, patarčiau rinktis studijas ISM'e jei nori kokybės, tikslumo ir nesiblaškymo. Kol kas studijuodama čia esu visiškai patenkinta, jog nekrauna nebūtinų žinių niekas į galvą, o ir mokytis tikrai yra įdomu.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:59:27 | Nuoroda
Informacijos turiu pakankamai sukaupęs per metus kitus. Aš taip pat manau, kad ISM lenkia VU, bet kankina vienas klausimas, ar ten daug turtingųjų vaikų, kurie galėtų lemti mokimosi kokybę? Žinoma, prisiskaičiau. kad po pirmo semestro lekia visi stumk-trauk. Kitas dalykas, kad VU susirenka geriausieji, todėl atmosfera turėtų būti atitinkama. Dėl lėšų, bandysiu surinkti 20,5 .
Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:01:25 | Nuoroda
kc rašė:

Mano, šį kartą jau galbūt labiau subjektyvia nuomone, patarčiau rinktis studijas ISM'e jei nori kokybės, tikslumo ir nesiblaškymo. Kol kas studijuodama čia esu visiškai patenkinta, jog nekrauna nebūtinų žinių niekas į galvą, o ir mokytis tikrai yra įdomu.

 

O kiek pas tave grupėje mokosi visiškai nemokamai?
Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:28:33 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Informacijos turiu pakankamai sukaupęs per metus kitus. Aš taip pat manau, kad ISM lenkia VU, bet kankina vienas klausimas, ar ten daug turtingųjų vaikų, kurie galėtų lemti mokimosi kokybę? Žinoma, prisiskaičiau. kad po pirmo semestro lekia visi stumk-trauk. Kitas dalykas, kad VU susirenka geriausieji, todėl atmosfera turėtų būti atitinkama. Dėl lėšų, bandysiu surinkti 20,5 .

 Visokių yra, kaip ir visur. Tam pačiam VU irgi bus ir turtingų, ir neturtingų. Kaip man minėjo, tai į vakarine studijas susirenka daugiausia vadinamųjų poršų. Ta prasme bandysi?

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-20 08:03:21 | Nuoroda
Specifinis rašė:
swishfoot rašė:
Informacijos turiu pakankamai sukaupęs per metus kitus. Aš taip pat manau, kad ISM lenkia VU, bet kankina vienas klausimas, ar ten daug turtingųjų vaikų, kurie galėtų lemti mokimosi kokybę? Žinoma, prisiskaičiau. kad po pirmo semestro lekia visi stumk-trauk. Kitas dalykas, kad VU susirenka geriausieji, todėl atmosfera turėtų būti atitinkama. Dėl lėšų, bandysiu surinkti 20,5 .

 Visokių yra, kaip ir visur. Tam pačiam VU irgi bus ir turtingų, ir neturtingų. Kaip man minėjo, tai į vakarine studijas susirenka daugiausia vadinamųjų poršų. Ta prasme bandysi?

 

Tiksliau surinksiu, ką čia jau bandyti, kai žinomi egzaminų rezultatai. Pagal ISM balų skaičiuoklę bei visas kitas, kurias tik suradau, konkursinis balas yra virš 21,50. Nors dabar LAMA BPO rodo virš 23, mistika arba neįvertinau savęs :D
Žinutė parašyta: 2010-07-20 09:54:23 | Nuoroda

Mano kurse yra kažkur apie keturis studentus, kurie mokosi visiškai nemokamai. Dėl ten besimokančių studentų socialinės padėties neverta jaudintis. Čia kažkoks neaiškus nusistovėjęs stereotipas (žinoma visko pasitaiko). Niekas Tavo mokymosi pažymio nenulems apart Tavo pastangų. Be to dauguma yra labai "galvoti" bei turintys nemažai žinių bei užsispyrimo mokytis. Susitarti su dėstytojais nėra labai jau lengva, o kyšininkavimo ar panašių atvejų nesu dar nei girdėjusi, nei mačiusi.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 09:57:12 | Nuoroda

Beje, dėl tų vakarinių "poršų"(;D): su keletu esu bendravusi ir tikrai nereikia apie visus galvoti vienodai. Žmonės yra suaugę, turintys darbus bei žinantys ko nori, todėl studijų kokybė kai kuriem yra pakankamai svarbi. O kadangi jie dirbantys, tai ir mokslui viso savo laiko paskirti negali.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 21:59:26 | Nuoroda
kc rašė:

Beje, dėl tų vakarinių "poršų"(;D): su keletu esu bendravusi ir tikrai nereikia apie visus galvoti vienodai. Žmonės yra suaugę, turintys darbus bei žinantys ko nori, todėl studijų kokybė kai kuriem yra pakankamai svarbi. O kadangi jie dirbantys, tai ir mokslui viso savo laiko paskirti negali.

 

teisingai sakai, patinki ;)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą