Del stojimo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 20:54:58 | Nuoroda
engineeer rašė:

o dabar tie balai kur dabar surasyti tai cia paskaiciuoti pagal mano rezultatus ar tokie cia turi buti? gal kas palygint gali, pvz, pas mane anglu filologija 11.52

 Čia surašyti tavo balai

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-20 21:01:25 | Nuoroda

aisku :) o nesidomejo niekas kiek/ar is viso skirsis vf stojamasis balas nuo pernai?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-20 21:32:40 | Nuoroda
engineeer rašė:

aisku :) o nesidomejo niekas kiek/ar is viso skirsis vf stojamasis balas nuo pernai?

 Sunku tai iš anksto prognozuoti -- viskas paaiškės penktadienį. Kantrybės. : )

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-20 22:02:59 | Nuoroda

Na taip, sakoma, kad kantrybe-dorybe, bet vistiek smalsumas savo daro, tokia zmogaus prigimtis :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-20 22:41:33 | Nuoroda

Kažkokia laukimo vasara. Vis laukiu ir laukiu. Kantrybės toks jau nebėr  Galėtų greičiau penktadienis ateiti, kai jau bus viskas aišku.  

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-20 23:56:58 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

 Pas mane šiuo metu abi grafos užpildytos visiškai vienodais balais.
Žodžiu, suprantu, kad geriausia yra nesijungti prie tos lamos iki penktadienio ir nesukti sau galvos, nes šiuo metu viskas yra su bug'ais dar. 

 pas mane ir abu stulpeliai uzpildyti tais paciais balais. primeskit isijungus paziurejau i pirma ir pagalvojau, kad mano geriausias :DD tai kaip man darbar jaustis, taip apsidziaugiau, visai tvarkos nera :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-21 08:53:51 | Nuoroda
Tecupae rašė:

Kažkokia laukimo vasara. Vis laukiu ir laukiu. Kantrybės toks jau nebėr  Galėtų greičiau penktadienis ateiti, kai jau bus viskas aišku.  

 Pritariu. ;D Nu gerai, kad nuo penktadienio nieko nebereiks laukt.;D

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2010-07-21 09:08:02 | Nuoroda
Rexera rašė:
Tecupae rašė:

Kažkokia laukimo vasara. Vis laukiu ir laukiu. Kantrybės toks jau nebėr  Galėtų greičiau penktadienis ateiti, kai jau bus viskas aišku.  

 Pritariu. ;D Nu gerai, kad nuo penktadienio nieko nebereiks laukt.;D

 jei is karto pakvies studijuoti, tada taip, bet jei pateiks pasiulymus,tada dar iki 29 lauksim :D

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-07-21 09:24:06 | Nuoroda

laukiam laukiam penktadienio :> 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 09:33:37 | Nuoroda

sveiki, as noreciau suzinoti toki dalyka , jei tarkim kazkienio kb yra 14 ir jis pirmuoju numeriu parase tarku viesaji administravima i vnf o as turedamas kb 16 parasiau ta patik tik 3 numeriu tai kas daugiau sansu turi istot?

  • Istorija / VBE 51
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-07-21 09:44:35 | Nuoroda
Enty1 rašė:

sveiki, as noreciau suzinoti toki dalyka , jei tarkim kazkienio kb yra 14 ir jis pirmuoju numeriu parase tarku viesaji administravima i vnf o as turedamas kb 16 parasiau ta patik tik 3 numeriu tai kas daugiau sansu turi istot?

 prioritetas nesuteikia daugiau sansu istot, jeigu tu neistosi i pirmus 2 numeriu tai tu turesi daugiau sansu kadangi tavo balas didesnis.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-21 10:05:53 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
Rexera rašė:
Tecupae rašė:

Kažkokia laukimo vasara. Vis laukiu ir laukiu. Kantrybės toks jau nebėr  Galėtų greičiau penktadienis ateiti, kai jau bus viskas aišku.  

 Pritariu. ;D Nu gerai, kad nuo penktadienio nieko nebereiks laukt.;D

 jei is karto pakvies studijuoti, tada taip, bet jei pateiks pasiulymus,tada dar iki 29 lauksim :D

 Kvietimas studijuoti ir yra pasiūlymas. : ) 29 lauksim, jei gauti kvietimai mūsų netenkins. Aišku, žodžių žaismas, bet vis tiek.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:05:38 | Nuoroda

norejau pasiklausti,tarkim gauni dabar 23d. pasiulymus i vf ir vnf tada kaip ten pasirinkti kakzuri viena? as iskarto vaziuoti i ta univera i kuri ori ir vezti dokumentus? o tarkim jeigu negauni nei vieno pasiulymo,tai ka tada daryti? keisti vietomis tas specialybes kurias rasiau ar kaip? as nelabai suprantu su taais pirmais antrais stojimais.. paaiskinkit kasnors..:>>

Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:10:15 | Nuoroda
Gariukas rašė:

norejau pasiklausti,tarkim gauni dabar 23d. pasiulymus i vf ir vnf tada kaip ten pasirinkti kakzuri viena? as iskarto vaziuoti i ta univera i kuri ori ir vezti dokumentus? o tarkim jeigu negauni nei vieno pasiulymo,tai ka tada daryti? keisti vietomis tas specialybes kurias rasiau ar kaip? as nelabai suprantu su taais pirmais antrais stojimais.. paaiskinkit kasnors..:>>

 Man atrodo bus pačiame lamabpo pasirinkimas kuriame univere ar kolegijoje nori studijuoti ir kokia forma studijų pasirinkti tau pasiulys 2 vietas teik VF ir VNF ir turesim pasirinkti aš manau,čia tas pats kaip mes pyldėm prašymą jis automatiškai nusisiųs į tą aukštąją mokyklą kurią mes pasirinkome,na čia aš pagal save paaiškinau,kaip aš suprantu..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:27:04 | Nuoroda

zmogai,o kodel as kvietima studijuot gavau?;O dar dbr drebu.... 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:28:10 | Nuoroda

jau gavai ? ;DDDDDDD kur jį radai ar sms atėjo? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:31:23 | Nuoroda

sms atejo... kad kvieciame jus studijuoti turizma...;O as nepagaunu... 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:32:36 | Nuoroda
Justė, rašė:

sms atejo... kad kvieciame jus studijuoti turizma...;O as nepagaunu... 

 Nesamone juk 23 liepą viseims ateis, kodėl tau tokia privilegiją:)?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:34:26 | Nuoroda

jau atejo?:D omg db nekantraudama as ziuriu i savo tel:DD bet siaip teoriskai gi tik ryt bus aisku viskas... :?

  • Fizika / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:36:39 | Nuoroda

poryt. o tai rasei bent jau turizma? 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą