Del stojimo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:21:48 | Nuoroda

nera uz ka :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:22:12 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

Zadu moketi registracijos mokesti  per internetine bankininkyste , bet tai darysiu pirma karta. Tai sumokejus, reiks atsispausdinti  ta kvita, taip?  Tai va, nelabai zinau , kaip ji atsispausdint , mokesiu per Swedbanka, tai kas turite sia kortele patikslinkit ar noredama atspausdinti ta kvita reiks spausti kaireje puseje 'SASKAITOS ISRASAS' tad susirasti kur mokejau ir paspausti migtuka 'spausdinti' ? 
nesijuokit tik is manes, man paranoja dabar, bijau, kad viska bloagai padarysiu, kad pinigai nepersives ar dar kas... :DD

 kai operacija bus atlikta (istorija) atsispausdink kvituka, ten turetu buti parasyta atspausdinti:) bet man atrodo reikes vistiek eiti i banka, kad ant to atspausdinto lapo jums pasirasytu ir uzdetu antspauda, nes univere gali nepriimti be antspaudo is banko. Teciui taip buvo, susimokejo, atspausdino ir nuveze tai liepe vaziuoti i banka kad pasirasytu, tai jie ten pasiziurejo kad tikrai apmoketa, pasirase, uzdejo antspauda ir tik tada prieme jo ta lapa:) nors aisku nezinau kaip universitetuose bus, gal nereikes bet zinot po pora kartu vazineti pirmyn atgal, tai manau geriau i banka nueiti ir susimoketi, bus tas pats:) 

  • Istorija / VBE 49
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:32:56 | Nuoroda

tai o kaip su to kvietimo patvirtinimu? čia tas , kad pasirašysiu univere sutartį ir bus patvirtinimas? 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:36:01 | Nuoroda

Nerandu LVA sąskaitos numerio :(

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:28:09 | Nuoroda

Sveiki , gal galetumete atsakyti man i rupimus klausimus . As istojau i VDU ir noreciau suzinoti kokia medicinine pazyma ten reikia pristatyti ??? ;o

Ir jei as istojau i mokamas studijas ir sudariau sutarti ir dbr sumasciau kad nebenoriu stoti o litai uz studijas inesti ar galeciau juos atgauti jei nebestoju i univiera ??? ;O

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:52:57 | Nuoroda

kazin daug vilciu yra istoti kur trecio etapo metu?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:37:35 | Nuoroda
negalvojantis rašė:

kazin daug vilciu yra istoti kur trecio etapo metu?

 yra , patikek yra

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:52:26 | Nuoroda
Smeterling rašė:
negalvojantis rašė:

kazin daug vilciu yra istoti kur trecio etapo metu?

 yra , patikek yra

 man tai jau viltis senka;/  bet tikiuos, jog istosiu irgi per trecia etapa;)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 23:22:49 | Nuoroda

Atrodo visai normaliai islaikiau tus valstybinius egzus, bet net i kolegija neina pakliuti, na teks belenka rasyti, kad tik mokytis kazka.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą