VPU bendrabuciai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 22:30:24 | Nuoroda

Taigi,kiek prisiklausiau apie VPU bendrabucius,kad jau bijau ten net;o gal kas stojat i VPU ir zadat bendrabutyje gyventi? Nes jau net bijau,o gal kas galite papasakoti apie juos placiau?

Žinutė parašyta: 2010-07-21 00:25:34 | Nuoroda

Hmm nu praejusius visus metus gyvenau bendrabutyje ir nera jie blogi. Gyvenimo kokybe priklauso tik nuo kambarioku jai geri kambariokai tai gerai kambary susitvarkysit ir gyvent bus malonu. O kambariu bukle tikrai nera prasta. Nors as gyvenau pirmam barake tai apie kitus nelabai galiu ka pasakyt.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:41:45 | Nuoroda

 Aš lyg ir žadu barake gyvent, bet man tai  baisu, nes daug visko prisiklausiau aš apie juos. Labai nepatiks tai įšeisiu į butą kur nors :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 15:25:47 | Nuoroda

tai va va,bijau as irgi ten visko,sake visokiu dalykeliu ten vyksta,o dar kokias kambariokes kazi gausiu.. nu baisu baisu;o

Žinutė parašyta: 2010-07-21 15:29:24 | Nuoroda

 ne bet aš manau, kad pabandyti reikia, gal ne taip ten ir baisu bus. man ne dėl pačio gyvenimo barake baisu, o dėl to, kad neaišku kokia fainuolę į kambarį galima gaut :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 15:30:39 | Nuoroda

na tai pats barakas gyvenime ir susideda is to su kuo patenki manau:) na gal viskas ir gut bus:)))

Žinutė parašyta: 2010-07-21 17:56:12 | Nuoroda

 Normalus ten tie vpu barakai, as pati gyvenau ir galiu pasakyti, kad man patiko :)) aisku yra visokiu kambariu, taciau pasitvarkius buna lb jauku. Maza to jie yra gana geroje vietoje ;p

Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:03:19 | Nuoroda

 sveikučiai:) aš ir žadu bendrabutyje gyventi. Manau bus įdomu , vis vien dalis kursiokų ten pat gyvens:) 

P.s.  jūs prašymus dėl bendrabučio gavimo nuvykę su dokumentais pildysite ar atsivešite jau užpildytą?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 08:50:44 | Nuoroda

tai as manau,kad ten nuvykus reikes pildyti. Bent jau as taip galvoju.. :>>

Žinutė parašyta: 2010-08-06 00:44:01 | Nuoroda

O gal kas žino kada lituanistai sužinos ar gavo bendrabutį ar ne? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 14:10:52 | Nuoroda

Sveiki, siemet busiu antrakurse, gyvenu 4-tame vpu bendrabutyje ir tikrai nesigailiu :) kambariai nera prasti, tiesiog reik but tvarkingais ir viskas bus gerai :) mes su kambarioke planuojame issitapetuoti, susitvarkyti kambari kad butu super :) na minusas kad daug lovu geliaziniu, bet po turputi atveza nauju, be to galima pigiai is padevetu nusipirkt jei kam reikia :) pirma diena ir man buvo labai baisu bet pripratau ir db nei uz ka neiciau butan gyvent nes tik ten gali pasijaust tikru studentu :) tad nebijokit ir drasiai eikit gyvent i bendrabuti, nepasigailesit :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 13:59:10 | Nuoroda

Sveiki, gal kas zinote ka nors del bendrabuciu? Ar galima prasymus pildyti internetu ir iki kada? :) Nes radau prasyma, bet ten reikia nuvesti... Padekite jei nesunku ;DD

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą