Studento pažymėjimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:10:13 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

ar tik man neatidaro lsp.lt puslapio? :) nezinau ar eiti ieskoti geresnio interneto ar laukti kol atsigaus :D

 Palauk,nes mat dar mes jaučiu nesam patvirtinti universitetuose,tad negalėsi dabar užsisakyti pažymėjimo :)

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:09:56 | Nuoroda

LSP.lt turėtų atidaryt, bandyk dar kartą. Dėl patvirtinimo, tai jūs užsiregistruokite pirmiausia, o kai duomenys jau bus patvirtinti, jums praneš el. paštu. Neskubėkit labai, nes priklausomai nuo aukštosios mokyklos, duomenų tvirtinimas gali trukti iki rugsėjo mėn:)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:04:55 | Nuoroda

na man jau atidaro ta tinklapi, bet tarp aukstuju mokyklu nera VDU... :/

Žinutė parašyta: 2010-07-28 12:55:13 | Nuoroda

Seniau būdavo, kad nuotrauką reikia nunešti į banką, o dabar ją reikia įkelti į kompiuterį ir internetą, tai kaip man tą nuotrauką įkelti į kompiuterį?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:37:12 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Seniau būdavo, kad nuotrauką reikia nunešti į banką, o dabar ją reikia įkelti į kompiuterį ir internetą, tai kaip man tą nuotrauką įkelti į kompiuterį?

 nusiskanuoja paprasčiausiai ir viskas, ieskok pazįstamų kurie turi skanerį ar ba imesk savo fotke kokio gimtadienio :DD

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:01:56 | Nuoroda

 Turiu aš ir pats skenerį, bet kai nuskenuoji kokybė tampa daug prastesnė,o jie reikalauja geros kokybės, antra, nuskanuota nuotrauka neatitinka jų silueto, o prašo, kad atitiktų, man regis, kaip jie  įveda naujoves, taip ir prasideda visokie nesusispratimai, negalėjo palikti, kad  užtenka nunešti į banką paprastą nuotrauką ir padaro jie tą pažymėjimą...

Žinutė parašyta: 2010-07-28 21:03:20 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

 Turiu aš ir pats skenerį, bet kai nuskenuoji kokybė tampa daug prastesnė,o jie reikalauja geros kokybės, antra, nuskanuota nuotrauka neatitinka jų silueto, o prašo, kad atitiktų, man regis, kaip jie  įveda naujoves, taip ir prasideda visokie nesusispratimai, negalėjo palikti, kad  užtenka nunešti į banką paprastą nuotrauką ir padaro jie tą pažymėjimą...

 Na aš savo ir skenavau, kokybė beveik nepakito. O kad atitiktų siluetą tai reikia tinkamos nuotraukos, ne bet kokią skenuot.

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:10:34 | Nuoroda

 O kokią tu skenavai? Aš paprastą spalvotą paso nuotrauką.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:11:45 | Nuoroda
TauTviS rašė:
Sanosuke rašė:

 Turiu aš ir pats skenerį, bet kai nuskenuoji kokybė tampa daug prastesnė,o jie reikalauja geros kokybės, antra, nuskanuota nuotrauka neatitinka jų silueto, o prašo, kad atitiktų, man regis, kaip jie  įveda naujoves, taip ir prasideda visokie nesusispratimai, negalėjo palikti, kad  užtenka nunešti į banką paprastą nuotrauką ir padaro jie tą pažymėjimą...

 Na aš savo ir skenavau, kokybė beveik nepakito. O kad atitiktų siluetą tai reikia tinkamos nuotraukos, ne bet kokią skenuot.

 Kokią, tamsta, skenavai? Savo fotiku fotkinaisi? Ar dokumentinę kokią kokybiškesnę po skeneriu pakišai?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:12:15 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

 O kokią tu skenavai? Aš paprastą spalvotą paso nuotrauką.

 Ir kaip kokybė?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:13:48 | Nuoroda

aš irgi bandžiau skanuot dokumentinę foto, bet gaunasi jinai per maža, o kai padidini vaizdas siaubingas.

O jeigu įdėjus vinjetinę fotkę, kur esi šiek tiek iš šono, ar neleistų darytis? anksčiau belekokios foto tikdavo...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:25:58 | Nuoroda

As tai kai fotografavausi dokumentinę foto,tai paprašiau kad ir į cd įrašytų :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:59:03 | Nuoroda
Verutea rašė:
TauTviS rašė:
Sanosuke rašė:

 Turiu aš ir pats skenerį, bet kai nuskenuoji kokybė tampa daug prastesnė,o jie reikalauja geros kokybės, antra, nuskanuota nuotrauka neatitinka jų silueto, o prašo, kad atitiktų, man regis, kaip jie  įveda naujoves, taip ir prasideda visokie nesusispratimai, negalėjo palikti, kad  užtenka nunešti į banką paprastą nuotrauką ir padaro jie tą pažymėjimą...

 Na aš savo ir skenavau, kokybė beveik nepakito. O kad atitiktų siluetą tai reikia tinkamos nuotraukos, ne bet kokią skenuot.

 Kokią, tamsta, skenavai? Savo fotiku fotkinaisi? Ar dokumentinę kokią kokybiškesnę po skeneriu pakišai?

 Skenavau didesnę , nei dokumentinę. o ją gavau kai mokykloj fotografavo vinjetėms. O dėl kokybės tai pačiame kompiuteryje turėtumėte susirasti skenavimo nustatymus. Ten galima sutvarkyt, kad kokybė gana gera būtų.

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-29 20:16:40 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

na man jau atidaro ta tinklapi, bet tarp aukstuju mokyklu nera VDU... :/

 

gebene rašė:

aš irgi bandžiau skanuot dokumentinę foto, bet gaunasi jinai per maža, o kai padidini vaizdas siaubingas.

O jeigu įdėjus vinjetinę fotkę, kur esi šiek tiek iš šono, ar neleistų darytis? anksčiau belekokios foto tikdavo...

 1. Yra VDU, atidžiau žvilgtelk:)

 2. Nuotraukos dydis turi būti ne mažiau 354 px pločio ir 430 px aukščio. Į šitą dydį ir orientuokitės. Nuotraukos su rakursu iš šono, besišypsančios, su netolygiu fonu geriau nedėk, nes vistiek atmes.

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 20:57:00 | Nuoroda

o as antra diena laukiu kol mano SA patvirtins duomenis :/

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:21:39 | Nuoroda
exprontaz rašė:

o as antra diena laukiu kol mano SA patvirtins duomenis :/

 paaiskinkit man viska.. uzpildziau duomenis ten,vardas pavarde ,universitetas,bet dar neikeliau nuotraukos,, vat,kai ikelsiu nuotrauka jie man patvirtins? ar ka atsiras jau ir fakultetai kuriuos turesiu pasirinkt? nieko nesuprantu.. visiskai...

Žinutė parašyta: 2010-07-30 07:00:28 | Nuoroda
Joot ^ ^ rašė:
exprontaz rašė:

o as antra diena laukiu kol mano SA patvirtins duomenis :/

 paaiskinkit man viska.. uzpildziau duomenis ten,vardas pavarde ,universitetas,bet dar neikeliau nuotraukos,, vat,kai ikelsiu nuotrauka jie man patvirtins? ar ka atsiras jau ir fakultetai kuriuos turesiu pasirinkt? nieko nesuprantu.. visiskai...

  Pirmas dalykas, tai dvi dienos yra dar labai mažai, duomenų tvirtinimas gali užtrukti apie mėnesį :)

 Kitas dalykas, SA nuotraukos netvirtina. SA sukelia duomenis apie studentus, kuriuos gauna iš universiteto. Todėl fakulteto pačiai (-am) pasirinkti nereikės, visą šitą info sukels SA.

 Tiesiog reikia kantriai palaukti, nes, patikėkit, tai užtrunka (kol Universitetas duomenis suveda į savo duomenų sistemą, kol iš jos pateikia SA, kol SA suveda į LSP sistemą...) :)

Žinutė parašyta: 2010-07-30 09:57:20 | Nuoroda

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu

Žinutė parašyta: 2010-07-30 11:27:52 | Nuoroda
Vasare. rašė:

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu

 uz dvieju dienu tada man :) dekui uz info.

O del foto,tai kai jums patvirtint tada ja reiks ikelti, jei isvis reiks ikelti.

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-30 12:08:41 | Nuoroda

 Aš jau įsikėliau tą nuotrauką, tai reikės laukti, ar gamintojas patvirtins ar atmes.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą