Studento pažymėjimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-02 15:16:10 | Nuoroda
malyy rašė:

hey, o jei mano foto santuriai nedaug praverta burna (santuri sypsena) ? :D

 manau tiks :D 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-08-02 17:19:27 | Nuoroda

Gal kas nors jau gavote tą patvirtinimą? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 18:50:07 | Nuoroda

as irgi noreciau pasitikslinti, kada tuos patvritinimus padaris... zadejo iki rugpjucio 2 bent VGTU na as nematau to, kai kurie sako kad tik rugsejy pasidarysime pazymejima, tj as nesuprantu kas per kvailystes rugsejy man jau reiks daugumos nuolaidu, bent vazinejimam o cia dar pazymejimo neturesiu

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-08-02 18:50:20 | Nuoroda

 Nagi, ne:) Būtų neprošal tokį gauti iki rugpjūčio vidurio.

Žinutė parašyta: 2010-08-02 18:51:14 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:

as irgi noreciau pasitikslinti, kada tuos patvritinimus padaris... zadejo iki rugpjucio 2 bent VGTU na as nematau to, kai kurie sako kad tik rugsejy pasidarysime pazymejima, tj as nesuprantu kas per kvailystes rugsejy man jau reiks daugumos nuolaidu, bent vazinejimam o cia dar pazymejimo neturesiu

 Paprašysi universitete pažymos apie studijas. Galioja kaip ir studento pažymėjimas.

Žinutė parašyta: 2010-08-02 19:16:11 | Nuoroda

Eisiu ir aš tada prašyti pažymos;D

Žinutė parašyta: 2010-08-02 19:51:33 | Nuoroda

as irgi laukiu patvirtinimo is VGTU..laukiu laukiu nesulaukiu :D 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:43:33 | Nuoroda

ka daryt jei nera galimybiu ikelt foto is kompo ar atsiprintint anketos? :D

beje kada bus tie patvirtinimai? as negaliu prisijungt raso kad nera tokio studento:D  vis dar

Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:55:19 | Nuoroda
Verutea rašė:
maiklasjordanas rašė:

as irgi noreciau pasitikslinti, kada tuos patvritinimus padaris... zadejo iki rugpjucio 2 bent VGTU na as nematau to, kai kurie sako kad tik rugsejy pasidarysime pazymejima, tj as nesuprantu kas per kvailystes rugsejy man jau reiks daugumos nuolaidu, bent vazinejimam o cia dar pazymejimo neturesiu

 Paprašysi universitete pažymos apie studijas. Galioja kaip ir studento pažymėjimas.

 o na tj bent tiek gerai :) dekui :) nes man teks daug vaziuot nuo buto iki univero tj be nuolaidu menesinis bilietas brangus :)

  • Fizika / VBE 34
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 35
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2010-08-02 23:01:08 | Nuoroda
maiklasjordanas rašė:
Verutea rašė:
maiklasjordanas rašė:

as irgi noreciau pasitikslinti, kada tuos patvritinimus padaris... zadejo iki rugpjucio 2 bent VGTU na as nematau to, kai kurie sako kad tik rugsejy pasidarysime pazymejima, tj as nesuprantu kas per kvailystes rugsejy man jau reiks daugumos nuolaidu, bent vazinejimam o cia dar pazymejimo neturesiu

 Paprašysi universitete pažymos apie studijas. Galioja kaip ir studento pažymėjimas.

 o na tj bent tiek gerai :) dekui :) nes man teks daug vaziuot nuo buto iki univero tj be nuolaidu menesinis bilietas brangus :)

 Man galima sakyti tas pats,viskas sutartys pasirašytos su VDU,bet eilinį kartą prisijungus,rašo neturime duomenų apie jus..:)..

Žinutė parašyta: 2010-08-03 13:04:05 | Nuoroda
Vika :) rašė:
Martinuxx rašė:

Taip būtent su 600 dpi nuskanavus ir apkarpius,nuotrauka telpa į siluetą.

Priimti per pagrindinį priėmimą turi būti patvirtinti iki šiandien (rugpjūčio 2 dienos). Tačiau pvz. VGTU nė nesiruošia nieko patvirtinti,kaip supratau.

 kaip tai nesiruošia ?

 Taip ir nesiruošia,jau vakar turėjo būt patvirtinta,tačiau jeigu patvirtins po savaitės,tai jau galima sakyti rugpjūčio 2 dienai,nė nesiruošė patvirtinti,jei tiek vėluoja.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-08-03 14:24:37 | Nuoroda

Kas dėl VDU tai sakė dar palaukt reikės kol patvirtins :D 

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-08-03 16:21:32 | Nuoroda

mano draugai, kurie studijuoja, išvis gavo pažimėjimą tik rugsėjo pabaigoj, o patvirtins tai tik rugpjučio pabaigoj, čia tik taip raso, kad greit.

Žinutė parašyta: 2010-08-04 00:19:58 | Nuoroda

va va :) tada belieka psiimt ta pazyma ir pasidaryt ta tarptautini studento pazymejima :) bent jau ten neveluos :) aisku kalbant del nuolaidu naudojantis viesuoju transportu  jei popieriukas tas tinka tai gerai, bet nepatogu juk jy nesiotis..

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-08-04 23:29:03 | Nuoroda

sveiki aš taip pat dar laukiu kol mano duomenis bus patvirtinti... dabar svarbiausi dalykai tai: susitvarkyti su LSP ir gauti bendrabutį... kitaip kapiec

Žinutė parašyta: 2010-08-05 20:07:47 | Nuoroda

Kai ėjau pasirašyt sutarties su KTU ten ir nusifotkinau. KTU pats neįtalpins nuotraukos?

  • Biologija / VBE 70
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 77
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-05 23:25:48 | Nuoroda

ten pat turejo italpinti. 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 11:00:58 | Nuoroda

nu kaip ar jau visus jus patvirtino universitetai ?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 11:11:06 | Nuoroda

O tave jau patvirtino?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 11:38:35 | Nuoroda

aha , šianakt gavau patvirtinima iš lsp.lt

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą