KAS DALYVAUS 2 PRIĖMIMO ETAPE?????
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:34:47 | Nuoroda

Sveiki, įstojau pirmu numeriu ir persigalvojau, kas stos antrą kartą?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:39:42 | Nuoroda

O kaip sužinot ar yra laisvų vietų?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:40:35 | Nuoroda

as galvoju dalyvauti, tik bijau ar nebus paskui dar blogiau...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:42:19 | Nuoroda

Nežinau ką daryt, turi būti lyg diagramos kažkokios su laisvomis vietomis...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:45:31 | Nuoroda

aš dalyvausiu :)

ryt pasirodys diagramos, tai bus galima pažiūrėt ką geriau pasirinkti  

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:48:36 | Nuoroda
LauraT rašė:

aš dalyvausiu :)

ryt pasirodys diagramos, tai bus galima pažiūrėt ką geriau pasirinkti  

 o jei negavai pakvietimo, tai automatiskai tave perkelias  i 2 rounda?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:54:42 | Nuoroda
MisCriminal rašė:
LauraT rašė:

aš dalyvausiu :)

ryt pasirodys diagramos, tai bus galima pažiūrėt ką geriau pasirinkti  

 o jei negavai pakvietimo, tai automatiskai tave perkelias  i 2 rounda?

 va va, merginos, mano draugė negavo nei vieno pakvietimo, ką jai daryti?:)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:56:25 | Nuoroda

gal dar gaus... ar kaip?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:04:41 | Nuoroda

Aš ir dar negavau. O parašyta, kad vnf pasirodys kelių valandų bėgyje.. 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:06:33 | Nuoroda

O jeigu neatsakai univerui, stoji antrą kartą į visai kitą specialybę, neįstoji, gali sugrįžti į pirmą?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:08:21 | Nuoroda

Man rodos sugrįžti negali, nes antram etape tavo vietą kažkam kitam pasiūlo.

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:13:03 | Nuoroda

Sveiki, norejau pasiteirauti del to antro etapo, ten  raso, kad keisti nieko negalima, na, nauju darasyti, tik vietomis pakeisti tas pacias ka jau parasiusi esu. O pakoregavus vel anketa bus issiunciama automatiskai kaip ir pirmaji karta, ar patys siusime? ir dar, jei pirmuoju etapu rasiau tik i nemokamas ir nerasiau mokamu ar atomatiskai gali permesti i mokama?istojau ne ten kur noriu, galvoju antru etapu rasyti i mokama ten kur noreciau, bet ar galeciau keisti studiju pobudi i mokama?manau, kad galima, juk nemokamu gali ir nebelikti?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:12:01 | Nuoroda
Joanike rašė:

Sveiki, norejau pasiteirauti del to antro etapo, ten  raso, kad keisti nieko negalima, na, nauju darasyti, tik vietomis pakeisti tas pacias ka jau parasiusi esu. O pakoregavus vel anketa bus issiunciama automatiskai kaip ir pirmaji karta, ar patys siusime? ir dar, jei pirmuoju etapu rasiau tik i nemokamas ir nerasiau mokamu ar atomatiskai gali permesti i mokama?istojau ne ten kur noriu, galvoju antru etapu rasyti i mokama ten kur noreciau, bet ar galeciau keisti studiju pobudi i mokama?manau, kad galima, juk nemokamu gali ir nebelikti?

 Automatiškai jie gaus, nors tiksliai nežinau, bet manau, kad taip bus:)Galima keisti į mokamą:)Gali stoti į ten, kur nori, tik pakeisti į VNF:)Turėtų priimti;)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:13:32 | Nuoroda

Aš dalyvausiu antrame etape,jei negausiu dabar vnf .

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:18:41 | Nuoroda

db įstojau įvdu anglų filologiją vf,norėčiau per antrą bandyt,nes nenoriu į anglų,norėjau į soc. darbą,mano kb 17,62,kaip manot,verta bandyti per antrą turą stoti?ar galėčiau į vu arba vdu nemokamą? o,gal nerizikuot,ir studijuot anglų?prašau,reikia racionalaus patarimo;(

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:25:14 | Nuoroda

Mano kb 20+ ir kazkaip parasiau pirmu ko dabar nenoriu... idomu ar butu imanoma per antra tura gaut vu vf normalioj specialybej...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:26:04 | Nuoroda
nerami rašė:

db įstojau įvdu anglų filologiją vf,norėčiau per antrą bandyt,nes nenoriu į anglų,norėjau į soc. darbą,mano kb 17,62,kaip manot,verta bandyti per antrą turą stoti?ar galėčiau į vu arba vdu nemokamą? o,gal nerizikuot,ir studijuot anglų?prašau,reikia racionalaus patarimo;(

 Pažiūrėk ar įmanoma tau įstoti, pasidomėk kokių balų reikia. Verta bandyti, jei manai, kad įstosi. Rašyk socialinį darbą Kaune ir Vilniuje, visur, kur nori, kad tik įstotum, pagal balų skaičiuokles ir kitų stojamuosius balus pasižiūrėk ar įmanoma tau įstoti.Ir palauk rytdienos, kada bus diagramos dėl likusių laisvų vietų. Siek ko nori, nes paskui bus per vėlu. Sėkmės

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:27:34 | Nuoroda
juustinas rašė:

Mano kb 20+ ir kazkaip parasiau pirmu ko dabar nenoriu... idomu ar butu imanoma per antra tura gaut vu vf normalioj specialybej...

 Bandyk, tavo aukštas stojamasis balas. Tik nebegalėsi įtraukti naujų specialybių, o tik senas sukeisti vietomis.Pasidomėk ryt ar yra laisvų vietų, su kokiais balais priėmė kitus ir bandyk.

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:32:37 | Nuoroda

reiks laukt rytdienos ir ziuret informacijos.. gal ten nebutina siandien iskart patvirtint kvietimo, svarbu iki 28 dienos ta padaryti.. ir savaitgali teks nusprest ka daryt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:36:14 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:
nerami rašė:

db įstojau įvdu anglų filologiją vf,norėčiau per antrą bandyt,nes nenoriu į anglų,norėjau į soc. darbą,mano kb 17,62,kaip manot,verta bandyti per antrą turą stoti?ar galėčiau į vu arba vdu nemokamą? o,gal nerizikuot,ir studijuot anglų?prašau,reikia racionalaus patarimo;(

 Pažiūrėk ar įmanoma tau įstoti, pasidomėk kokių balų reikia. Verta bandyti, jei manai, kad įstosi. Rašyk socialinį darbą Kaune ir Vilniuje, visur, kur nori, kad tik įstotum, pagal balų skaičiuokles ir kitų stojamuosius balus pasižiūrėk ar įmanoma tau įstoti.Ir palauk rytdienos, kada bus diagramos dėl likusių laisvų vietų. Siek ko nori, nes paskui bus per vėlu. Sėkmės

 dėkui tau už palaikyma;)) o,kur ryt bus skelbiamos diagramos laisvų vietų/?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą