Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:08:06 | Nuoroda

neislaikiusieji, gal pasiguoskim :]

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:17:22 | Nuoroda

man tai iš tikrųjų kažkaip slogu, net išspaudžiau kelias ašaras (įsivaizduojat!)... papasakokit, išlaikiusieji, kaip jūs ten ką rašėt, nes nu įdomu, ko jiems reikėjo tokio, kad net neleido pabandyt stot, perskaitę rašinį :>

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:27:29 | Nuoroda

Rašiau pirmąją tema,nieko necitavau,nenaudojau  per save neperėjusių minčių, rašiau,kad paklauščiau,kodėl net per žurnalistikos stojamąjį kaimynė pila buką informaciją iš google,kodėl mano raštas nėra tvarkingas bei kodėl kyla baimė būti blogesniu už kažką. Rašiau ,kad įsivaizduoju tokį interviu,kai suderinama viskas iš anksto,nuo kėdės atlošo spalvos iki kavos ar arbatos stiprumo.Rašiau,rašiau apie daug ką. Užbaigiau,kad mano absurdo pasaulyje,kuriame esu tik minios ėjimo dalis , įsivaizduojamam interviu nėra laiko,apart,galimybė surast rašytoją facebooke. Dar gale parašiau Kava ima aušti. : )))

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:49:17 | Nuoroda

 Sveiki :] man čia šiaip toks klausimukas iškilo: o tai galima susižinot tik ar išlaikei, ar ne? Nes seniau tai būdavo pažymys kaip įvertinimas. jį galima kur nors kaip nors paraut?

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:55:15 | Nuoroda

kebra, tie, kurie nebuvo pakankamai nuostabūs būti priimti, lekiam čia : studijos.balsas.lt/mokymo_programa/1055/0/Lietuviu-Filologija :DD


Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:55:49 | Nuoroda

 Jau senokai yra pereita nuo pažymių prie įskaitų :) Man atrodo, kad pažymio sužinoti negalima, nes jo papraščiausiai niekas nerašė :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 14:57:48 | Nuoroda
Taika rašė:

 Jau senokai yra pereita nuo pažymių prie įskaitų :) Man atrodo, kad pažymio sužinoti negalima, nes jo papraščiausiai niekas nerašė :)

 Žiauriai dėkinga ;]
praeitam amžiuj gyvenu, tai neapsišvietus, kas kur kada perėjo :D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:06:52 | Nuoroda
Haslem rašė:

 palauk tu gal tokia mergina kuri prieš paskelbiant testo rezultatus per visą koridorių garsiai aiškino kaip moka matieką, bet nežada studijuot ekonomikos ir stos į leidybą?? :D

 Čia gal apie mane kalbi ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:12:52 | Nuoroda

 gal nežinau. :)) praėjai??
 

na aš tai rašiau maždaug taip:
pirma apstraipa pačiam i.merui, ten kalbėjau, kad jis garsus žydų klimės lt rašytojas ir t.t. antroj rašiau, kad su juo kalbėčiau apie jo kūryba, nes būtent ji jį ir išgarsino. paskui, kad būtų rimtas darbas, nes laureatas rimtas žmogus, sakiau, kad įsiklausyčiau į atsakymus, ir jie įtakotų tolimesnius klausimus dar ten kažką ir apibendrinau..

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:14:02 | Nuoroda

 aš šiaip buvau toks piktas vyrukas su petnešom kuris praktiškai visą laiką vaikščiojo po koridorių pirmyn atgal.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:17:55 | Nuoroda

Ne, neišlaikiau aš, bet nieko keisto ;D. Jau kai atėjau prie patalpos laikyti testui, supratau, kad nebenoriu žurnalistikos :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 15:42:08 | Nuoroda
Haslem rašė:

 aš šiaip buvau toks piktas vyrukas su petnešom kuris praktiškai visą laiką vaikščiojo po koridorių pirmyn atgal.

 Pamenu tave ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 16:14:44 | Nuoroda

 Jo,Jo.Aš ir Žadėjau pasakyt,kad gražiai atrodai ,tik drąsos nesukaupiau : D~~

Žinutė parašyta: 2011-06-29 17:07:29 | Nuoroda

nuuu, kaip jūs galit prisimint iš rūbų, nesuprantu ;D aš žmones prisimenu iš plaukų. vyrukus prisimenu du - vieną juodais, ilgesniais garbanotais (pavydžiu juodai), o kitą trumpais, šviesesniais ir su akiniais. ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:31:53 | Nuoroda

išlaikiau:)

bet tai vyrukai vakar buvom mažuma,idomu kaip ryt:)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:50:02 | Nuoroda
Sraigt rašė:

nuuu, kaip jūs galit prisimint iš rūbų, nesuprantu ;D aš žmones prisimenu iš plaukų. vyrukus prisimenu du - vieną juodais, ilgesniais garbanotais (pavydžiu juodai), o kitą trumpais, šviesesniais ir su akiniais. ;D

 Aš irgi tik šiuos du pamenu . O va, panelių kiek daug.... Tai net apsidžiaugiau, kai neišlaikiau :D . Noriu vaikinų kolektyve, ne vien čiolų ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:57:43 | Nuoroda

Aš ir pamenu ta su petnešom, toks piktas, rimtas sakau „va tas tai įstos..“ ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:59:23 | Nuoroda

devymdu Aš tai taip ir darysiu, mano viis prašymai daugiau su filologoja susiję, yra dar komunikavimas viešasis :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:01:01 | Nuoroda
Haslem rašė:

 aš šiaip buvau toks piktas vyrukas su petnešom kuris praktiškai visą laiką vaikščiojo po koridorių pirmyn atgal.

 Žinai, gal ir pamenu tave :). Kur sėdėjai auditorijoj? ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:04:26 | Nuoroda
cittrin rašė:

Aš ir pamenu ta su petnešom, toks piktas, rimtas sakau „va tas tai įstos..“ ;D

 aš, man rodos, šalia pikto ir rimto sėdėjau per testą ;D

beje, Beprotybe, mes tilpom prie kompųųųųųų! ;D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą