Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:26:25 | Nuoroda
nickname rašė:

Sraigt, tu užsirašiusi, jog gavai 99 iš lietuvių. čia tiesa? ir neišlaikei žurnalistikos stojamojo??? :o

nu neišlaikiau, ką darysi ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 22:04:15 | Nuoroda

o kaip šian stojamasis praėjo? visi tokie tylūs

Žinutė parašyta: 2011-07-01 01:06:07 | Nuoroda
nickname rašė:

o kaip šian stojamasis praėjo? visi tokie tylūs

 Aš rašiau! Temą rinkausi apie Hillary Clinton , berods ji vadinosi taip "Redaktorius man liepė paimti interviu iš Hillary Clinton" ir tada antra tema "Konservatoriai vis rinko rinko.. ir neišrinko I.Degutienės" Bet nelabai supratau ką šia tema norėta pasakyti. :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:03:23 | Nuoroda

Neblogos neblogos... O gal pameni testinių klausimų? :) Daug chebrytės susirinko ketvirtadienį? Nes antrad berods ~100

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:07:34 | Nuoroda
nickname rašė:

Neblogos neblogos... O gal pameni testinių klausimų? :) Daug chebrytės susirinko ketvirtadienį? Nes antrad berods ~100

 Ech, gaila, bet negavau įskaitos. Matyt nepatiko jiems mano rašinys apie Hillary Clinton ir jie suprato,kad žinau apie ją tik tiek,kad ji: moteris, politikė bei įžymi visuomenės veikėja :D
Bet per daug nenuliūdau, nes taip ir maniau,kad bus. Reikėjo man apie konservatorius rašyti geriau :)
O testui besiruošiant  tai pasikartok konstituciją būtinai, žinok kur dabar vyksta pilietinis karas, kurioj šaly, tada bus klausimas "Kas yra Latvijos prezidentas?" , reikės įvardinti savaitraštį, kuriame publikuojamos politinės ir verslo naujienos, nemažai dar reikia žinoti apie Europos sąjunga. Am. Atrodo tiek, jei dar prisiminsiu tai parašysiu :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:53:18 | Nuoroda

O daug žmonių atėjo laikyti, Emotion?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:21:25 | Nuoroda
nickname rašė:

O daug žmonių atėjo laikyti, Emotion?

 Tikrai nemažai. Bijau sumeluoti, testą rašė gal kokie 80, o rašinio pakvietė rašyti kokiais 20-30 mažiau atrodo kiek mačiau iš to džiaugsmo ; )

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:35:27 | Nuoroda

O pasitvirtino spėjimas, kad tą dieną , kai tema bus apie politiką, apsireikš daugiau vaikinų? Ar vėl dominavo panelės didele persvara? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:34:36 | Nuoroda

Sveiki.

Norėčiau paklausti gal kas žinote koks mažiausias balas buvo pernai per pirmąjį stojimo etapą i  KU vf žurnalitikos studijas ir koks mažiausias balas buvo i vnf žurnalitikos studijas?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:32:38 | Nuoroda
KiTeKatka;** rašė:

Sveiki.

Norėčiau paklausti gal kas žinote koks mažiausias balas buvo pernai per pirmąjį stojimo etapą i  KU vf žurnalitikos studijas ir koks mažiausias balas buvo i vnf žurnalitikos studijas?

 pagal "kur stoti", tai į vf - 14,72, i į vnf 13,48 (hm, kažkoks jau super žemas..)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:50:39 | Nuoroda
Sraigt rašė:
KiTeKatka;** rašė:

Sveiki.

Norėčiau paklausti gal kas žinote koks mažiausias balas buvo pernai per pirmąjį stojimo etapą i  KU vf žurnalitikos studijas ir koks mažiausias balas buvo i vnf žurnalitikos studijas?

 pagal "kur stoti", tai į vf - 14,72, i į vnf 13,48 (hm, kažkoks jau super žemas..)

Na tikrai labai zemas, keista;O

 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 05:15:25 | Nuoroda

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:59:39 | Nuoroda
Emotion rašė:

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

 Tai bandyk stoti i KU ten nera kurybinio konkurso;)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 01:41:58 | Nuoroda
KiTeKatka;** rašė:
Emotion rašė:

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

 Tai bandyk stoti i KU ten nera kurybinio konkurso;)

 Bet kažkaip taip norėčiau į VU.. Pati gyvenu Vilniuje ir būtų žiauriai keista važiuoti į Klaipėdą..  Et.. Įdomu ar negalima vis tiek nusiųsti paraiškų į VU nepaisant šio konukurso rezultatų

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-06 11:59:09 | Nuoroda
Emotion rašė:
KiTeKatka;** rašė:
Emotion rašė:

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

 Tai bandyk stoti i KU ten nera kurybinio konkurso;)

 Bet kažkaip taip norėčiau į VU.. Pati gyvenu Vilniuje ir būtų žiauriai keista važiuoti į Klaipėdą..  Et.. Įdomu ar negalima vis tiek nusiųsti paraiškų į VU nepaisant šio konukurso rezultatų

 Hm na sito tikrai nezinau, nes pati vilniuje nestoju:)

Biski ne i tema,bet noreciau paklausti gal zinai, kiek tasku surinkai uz 44% lietuviu VBE?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 12:28:50 | Nuoroda

Emotion, gali bandyt siųst, bet šansų įstot apvalus 0. Bandyk kitais metais jei labai nori.

Klaipėdoj tai nu žinot. Klaipėdos universitetas toli gražu ne prestižinis...

Čia tarkim tas pats būtų noriu studint ekonomiką, bet į VU neįstoju tai nieko į kolegiją stosiu.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:01:47 | Nuoroda
KiTeKatka;** rašė:
Emotion rašė:
KiTeKatka;** rašė:
Emotion rašė:

 O gal yra žinančių ar nėra galimybės įstoti į žurnalistiką jeigu iš kūrybinio vis dėl to gavau neįskaita? Tarkim kaip kituose univeruose būna antras turas ar dar kas nors?
Gal būt atsiras žmonių  , kurie paduos paraiškas ir vėliau tiesiog nuspręs nestoti ir bus laisvų vietų? Ką manote?
Niekaip negaliu susitaikyti su mintimi,kad gavau neįskaita.. Žurnalistika buvo mano vienas didžiausių troškimų.. :\

 Tai bandyk stoti i KU ten nera kurybinio konkurso;)

 Bet kažkaip taip norėčiau į VU.. Pati gyvenu Vilniuje ir būtų žiauriai keista važiuoti į Klaipėdą..  Et.. Įdomu ar negalima vis tiek nusiųsti paraiškų į VU nepaisant šio konukurso rezultatų

 Hm na sito tikrai nezinau, nes pati vilniuje nestoju:)

Biski ne i tema,bet noreciau paklausti gal zinai, kiek tasku surinkai uz 44% lietuviu VBE?

45 varganus taškelius.. Likau truputėlį šokiruota, bet jau beveik atsigavau.

 

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:03:24 | Nuoroda
Haslem rašė:

Emotion, gali bandyt siųst, bet šansų įstot apvalus 0. Bandyk kitais metais jei labai nori.

Klaipėdoj tai nu žinot. Klaipėdos universitetas toli gražu ne prestižinis...

Čia tarkim tas pats būtų noriu studint ekonomiką, bet į VU neįstoju tai nieko į kolegiją stosiu.

 Ačiū labai už atsakymą ;)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:23:54 | Nuoroda

Gal tie, kurių VU nenori, pasidalins idėjomis, ką rašys į savo stojamųjų sąrašą? : )

Man tai baisiai juokinga kai žmogus išlaiko lt egzą 90+ , rašo straipsnius visus metus, bet jo nepriima. Gyvenimo ironija, haha

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:13:47 | Nuoroda

 Man į ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą