Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:14:51 | Nuoroda

 Man įdomu ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:36:37 | Nuoroda
Emotion rašė:

 Man įdomu ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

 Rašiau į komfaką dėl to neišlaikyto kūrybinio ir ar nėra jokių galimybių įstot net tada, kai lieka laisvų vietų. Atsakymas:

"Laba diena,

taip, jei stojamojo egzamino neišlaikėte, toliau konkurse
nedalyvaujate, esant bet kokiems brandos egzaminų balams.

Dar negalime pasakyti, ar laivų vietų į žurnalistikos bakalauro
nuolatines studijas liks. Kasmet jų lieka į ištęstines studijas.
Pretendentams, kurie norės stoti į likusias vietas ištęstinėse
žurnalistikos studijose (ir jei liks vietų - į nuolatines), dar kartą
konkursas bus organizuojamas rugpjūčio 10 d."

Taigi, galima labai rizikuot ir padalyvaut kūrybiniam darkart ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:47:09 | Nuoroda
Sraigt rašė:
Emotion rašė:

 Man įdomu ar yra kokia nors specialybė, kurią studijuojant šiais metais, kitais metais galėčiau perstoti į žurnalistiką. Ar yra tokia galimybė? Kokią specialybę vertėtų rinktis? Ir ar reikėtų kitais metais tuomet vėl laikyti kūrybinį konkursą? Gal žinote kas nors? :)

 Rašiau į komfaką dėl to neišlaikyto kūrybinio ir ar nėra jokių galimybių įstot net tada, kai lieka laisvų vietų. Atsakymas:

"Laba diena,

taip, jei stojamojo egzamino neišlaikėte, toliau konkurse
nedalyvaujate, esant bet kokiems brandos egzaminų balams.

Dar negalime pasakyti, ar laivų vietų į žurnalistikos bakalauro
nuolatines studijas liks. Kasmet jų lieka į ištęstines studijas.
Pretendentams, kurie norės stoti į likusias vietas ištęstinėse
žurnalistikos studijose (ir jei liks vietų - į nuolatines), dar kartą
konkursas bus organizuojamas rugpjūčio 10 d."

Taigi, galima labai rizikuot ir padalyvaut kūrybiniam darkart ;D

 Bet galėsime pretenduoti tik į ištęstines studijas, taip? O tu nežinau ar yra kokia nors pec, kurią studijuojant po pirmo kurso būtų galima perstoti į žurnalistiką. Gal kokai lietuvių filologija galėtų būti? Tik aišku dar reikėtų manau išsilaikyti kitokių paskaitų egzaminus.

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:50:27 | Nuoroda

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:54:11 | Nuoroda
Sraigt rašė:

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

 Bet tu šaunuolė, pas tave labai geri egzaminų balai!  ; ) Na ką, mėginsime tada ruoštis "pakartotinei sesijai" ! Mano mažytė svajonė žurnalistika.. Net neįsivaizduoju ką dar norėčiau studijuoti.

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:04:54 | Nuoroda
Emotion rašė:
Sraigt rašė:

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

 Bet tu šaunuolė, pas tave labai geri egzaminų balai!  ; ) Na ką, mėginsime tada ruoštis "pakartotinei sesijai" ! Mano mažytė svajonė žurnalistika.. Net neįsivaizduoju ką dar norėčiau studijuoti.

 nu dėkui, tikiuosi, kad jų pakaks man ;D aš jau atmečiau žurnalistiką, nerizikuosiu tais keliais ratais, manau, kad galiu dabar taip pat šauniai kur nors įstot.. mano svajonė labiau buvo fotožurnalistika, bet gal kaip nors pavyks ir be žurnalistikos, jei norėsiu, šito pasiekt. šiaip sėkmės tau, tikėk ir pasiseks!! :}}

Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:08:11 | Nuoroda
Sraigt rašė:
Emotion rašė:
Sraigt rašė:

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

 Bet tu šaunuolė, pas tave labai geri egzaminų balai!  ; ) Na ką, mėginsime tada ruoštis "pakartotinei sesijai" ! Mano mažytė svajonė žurnalistika.. Net neįsivaizduoju ką dar norėčiau studijuoti.

 nu dėkui, tikiuosi, kad jų pakaks man ;D aš jau atmečiau žurnalistiką, nerizikuosiu tais keliais ratais, manau, kad galiu dabar taip pat šauniai kur nors įstot.. mano svajonė labiau buvo fotožurnalistika, bet gal kaip nors pavyks ir be žurnalistikos, jei norėsiu, šito pasiekt. šiaip sėkmės tau, tikėk ir pasiseks!! :}}

 Žinoma, jeigu jauti,kad gal būt tai nebuvo visiškai tavo, tai laisvai mėgink kitur, manau viskas tau puikiai pavyks : )
Ačiū už palaikymą, nuoširdžiai tikiuosi,kad pavyks ir.. laikau kumštukus už tave,kad pavyktų ir tau pasiekti savo svajonių : ))

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:10:41 | Nuoroda
Emotion rašė:
Sraigt rašė:
Emotion rašė:
Sraigt rašė:

Kaip supratau, ne tik į ištęstines, nebent nebelieka vietų nuolatinėse, tada taip. O dėl perėjimo nežinau ;> Bet manau, kad baigus lietuvių filologiją taip pat drąsiai gali žurnaliste būt.

 Bet tu šaunuolė, pas tave labai geri egzaminų balai!  ; ) Na ką, mėginsime tada ruoštis "pakartotinei sesijai" ! Mano mažytė svajonė žurnalistika.. Net neįsivaizduoju ką dar norėčiau studijuoti.

 nu dėkui, tikiuosi, kad jų pakaks man ;D aš jau atmečiau žurnalistiką, nerizikuosiu tais keliais ratais, manau, kad galiu dabar taip pat šauniai kur nors įstot.. mano svajonė labiau buvo fotožurnalistika, bet gal kaip nors pavyks ir be žurnalistikos, jei norėsiu, šito pasiekt. šiaip sėkmės tau, tikėk ir pasiseks!! :}}

 Žinoma, jeigu jauti,kad gal būt tai nebuvo visiškai tavo, tai laisvai mėgink kitur, manau viskas tau puikiai pavyks : )
Ačiū už palaikymą, nuoširdžiai tikiuosi,kad pavyks ir.. laikau kumštukus už tave,kad pavyktų ir tau pasiekti savo svajonių : ))

 šypsaus :> būtinai pasidalink, kai seksis! 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:15:28 | Nuoroda

 kvakt

Žinutė parašyta: 2011-07-15 18:00:09 | Nuoroda

 nu va, aišku, kad pro konkursą praleido 81 žmogų. aš pvz anskčiau galvojau žurnalistikos nestudint tai nelaikiau anglų egzo... dabar mano balas 16,54. kaip vertinat mano šansus į mokamą?? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-15 21:20:52 | Nuoroda

Haslem, vertinu labai gerai :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 20:49:15 | Nuoroda

 sveiki, stojantieji! norėčiau pasidomėti, kokie jūsų koeficientai? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:22:04 | Nuoroda

 20,18:)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 20:50:49 | Nuoroda

Na mano tik 19.36, bet zurnalistika mano nr 2 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 10:43:10 | Nuoroda

 o kas pirmoj, jei ne paslaptis? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 11:40:48 | Nuoroda

Kurybines industrijos :) neaisku koks konkursinis siemet, taigi sunku pasakyti kur istosiu :) O gal kas zinot koks maziausias balas pernai buvo i zurnalistika vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:50:26 | Nuoroda

Berods, 18.19 NL :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:44:06 | Nuoroda

 19,52 2 nr., bet pirmo numerio, esu įsitikinus, jog neįvykdysiu.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:58:35 | Nuoroda

 I'm in:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:28:45 | Nuoroda

 įstota!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą