Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 22:54:46 | Nuoroda

Su manim kaip tik žmonės paklysta, bet, žinokit, taip net linksmiau : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-13 12:54:14 | Nuoroda

Sveiki likimo draugai! na ką matyt bandysiu taip pat stoti į žurnalistiką, nenumanau kas laukia, bet tiesiog smalsumo pagauta užsimaniau pažiūrėt, kaip atrodo tie stojamieji  

Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:22:57 | Nuoroda

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 53
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:27:16 | Nuoroda
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (

Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:38:19 | Nuoroda
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (

 man testas irgi atrodo malonesnė procedūra, tačiau ką jis gali parodyti?:) pokalbis atskleidžia komunikabilumą, gebėjimą greitai orientuotis įvairiose situacijose ir etc... o testas? parodo, kad moki sausus faktus ir tiek...

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 53
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:46:07 | Nuoroda
Rožinė anarchistė rašė:
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (

 man testas irgi atrodo malonesnė procedūra, tačiau ką jis gali parodyti?:) pokalbis atskleidžia komunikabilumą, gebėjimą greitai orientuotis įvairiose situacijose ir etc... o testas? parodo, kad moki sausus faktus ir tiek...

 Mes nežinom, kas jame bus, negalima teigt, kad ten reikės tik raštelt sausų faktų :> O šiaip tai pritariu, bet negaliu nepasidžiaugt palankesne situacija, net jei ir nieko ji neatskleis ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:48:46 | Nuoroda
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (

 man testas irgi atrodo malonesnė procedūra, tačiau ką jis gali parodyti?:) pokalbis atskleidžia komunikabilumą, gebėjimą greitai orientuotis įvairiose situacijose ir etc... o testas? parodo, kad moki sausus faktus ir tiek...

 Mes nežinom, kas jame bus, negalima teigt, kad ten reikės tik raštelt sausų faktų :> O šiaip tai pritariu, bet negaliu nepasidžiaugt palankesne situacija, net jei ir nieko ji neatskleis ;D

 Aš irgi, labai giliai širdyje labai labai džiaugiuos, kad nebeliko to pokalbio:D būčiau žlugus 100%

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 53
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-06-13 21:54:37 | Nuoroda

Va galbūt dėl to pasikeitimo aš ir ryžtuosi išsitestuot nors nesijaučiu labai stipri tame

Žinutė parašyta: 2011-06-15 23:06:25 | Nuoroda

Chebra, padėkite. O kokia 30 dienos tema/ Kur reikia užsireginti? Ar būtina prieš stojamąjį egzaminą jau būt užpildžius LAMA BPO stojiųm sąrašą???ačiū už ats.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 13:46:58 | Nuoroda
alkaloide007 rašė:

Chebra, padėkite. O kokia 30 dienos tema/ Kur reikia užsireginti? Ar būtina prieš stojamąjį egzaminą jau būt užpildžius LAMA BPO stojiųm sąrašą???ačiū už ats.

 Kaip būsima žurnalistė, tai turėtum susirast tokią info, juo labiau, kad viskas yra čia www.kf.vu.lt/lt/structure/view/?id=436

Užsiregistruot reikia (t.y. užsiregistruoji įtraukus į prašymą, taigi - taip) likus ne mažiau 24h iki egzo.

Žinutė parašyta: 2011-06-17 15:57:01 | Nuoroda

Sveiki,gal žinot kada įdės bandomąjį testą žurnalistikos stojamojo? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 16:11:31 | Nuoroda

Paskambinau į komfaką,sakė ,kad ryt įmes. Biesas su tuo testu. Ei,kas einat 28 brukšelkit į pm>> 

: )

Žinutė parašyta: 2011-06-22 12:08:43 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2011-06-22 12:24:47 | Nuoroda
Sraigt rašė:

www.kf.vu.lt/lt/news/view/?id=3166 juhuuu, testassss!

 Muahaha, tikra demuškė :-D "Išbandėte visą testą. Pasitikrinkite atsakymus [, jei to iš geros valios nedarėte testo metu]." Šiaip nūdienoj aktualus tas spektaklis apie bulvių kasimą ir net neprasidėjimą iš Vaižganto dvasios. :-D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 22:34:06 | Nuoroda

Užsiregistravau 28 - ai dienai... Tikiuosi neprašoviau su tema. Man tik taip atrodo, ar šiemet itin daug bandysiančių stoti į žurnalistiką??? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-22 23:07:04 | Nuoroda

man tai atrodo, kad visąlaik didelis konkursas būdavo.. pažiūrėjau tą testą ir suabejojau, ar praeisiu :D labai tikslūs klausimai, maniau, kad bus šiaip kas.. ai, nieks per galvą neduos, reik pabandyt :) ir aš 28 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 23:26:32 | Nuoroda

 Sveiki, tai gal kas bandys stoti 30 dieną? ;) gal kas domėjosi potemėm, nes apie politiką berods praeitais metais irgi buvo;)  

Žinutė parašyta: 2011-06-24 09:48:48 | Nuoroda
rebel rašė:

 Sveiki, tai gal kas bandys stoti 30 dieną? ;) gal kas domėjosi potemėm, nes apie politiką berods praeitais metais irgi buvo;)  

 aš bandysiu 30dieną laikyt...o potemės, kokios bus, tokios bus gerai:) visvien nežadu ruoštis ir mokytis kažką papildomai

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 53
  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-06-24 20:08:41 | Nuoroda

opa, aš ir 28 dieną atkeliausiu : )

Žinutė parašyta: 2011-06-24 22:47:40 | Nuoroda

skaitinėjat ką nors? :>

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą