Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:11:54 | Nuoroda

 Eurovizijos kartojimą žiūriu su kaire akimi. :'D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:14:46 | Nuoroda

aš tai pasileidus ant repeato lietuvių muzikos šedevrą www.youtube.com/watch?v=fDlErrRKD98 :D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:18:03 | Nuoroda

 Sakyčiau labai prasmingi žodžiai bei nuostabus vokalas. Fenomenalu. : D~

Žinutė parašyta: 2011-06-24 23:21:23 | Nuoroda

ūdra ūdra ūdra ji miega po kamienu, ji ruošia vakarienę! JI RUOŠIA VAKARIENĘ!

jo balso diapazonas yra absoliučiai neaprėmiamas, net neabejok

Žinutė parašyta: 2011-06-25 00:35:49 | Nuoroda
Rožinė anarchistė rašė:
rebel rašė:

 Sveiki, tai gal kas bandys stoti 30 dieną? ;) gal kas domėjosi potemėm, nes apie politiką berods praeitais metais irgi buvo;)  

 aš bandysiu 30dieną laikyt...o potemės, kokios bus, tokios bus gerai:) visvien nežadu ruoštis ir mokytis kažką papildomai

 Na tai tu turbūt neblogai išmanai visas politikos peripetijas :D Aš bandau skaitinėt kažką, bet viskam vistiek nepasiruoši... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 12:12:53 | Nuoroda
Sraigt rašė:

skaitinėjat ką nors? :>

 ministrus permetu akim :D šiaip apie paveldą intere naršau, tu ką ruošies?: )

Žinutė parašyta: 2011-06-25 12:33:23 | Nuoroda
devymdu rašė:
Sraigt rašė:

skaitinėjat ką nors? :>

 ministrus permetu akim :D šiaip apie paveldą intere naršau, tu ką ruošies?: )

 Pirmadienį važiuosi Vilniun ar antradienį? 

Žinutė parašyta: 2011-06-25 13:41:52 | Nuoroda

ūdra ūdra ;D mane užmušė.. nuostabus atradimas :D ačiū. Siaubas nieko nesiruošiu, myliu jus, eisiu matyt ant durniaus :D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 14:05:25 | Nuoroda
nerimta rašė:

ūdra ūdra ;D mane užmušė.. nuostabus atradimas :D ačiū. Siaubas nieko nesiruošiu, myliu jus, eisiu matyt ant durniaus :D

 man ta daina susuka galvą, aš sėdžiu, krizenu viena ir daugiau nieko nereikia :D

aš bernardinus.lt truputį skaitinėju, ten atitinkamos skiltys yra (mokslas, paveldas, švietimas), tai gal ką rasiu netyčia naudingo : )

Žinutė parašyta: 2011-06-25 15:01:18 | Nuoroda

Beprotybe, antradienį.

O beje, man smalsu pasidarė, kuo jus traukia leidyba? Ar esat kalbėjusios su kuo nors kas studijuoja?

Žinutė parašyta: 2011-06-25 17:37:11 | Nuoroda

Ko gero 30d. chebrytei įstoti bus daug lengviau, nes visi subėgs 28d. laikyti, o priimt visų kaip ir neišeina.

Žinutė parašyta: 2011-06-25 17:47:04 | Nuoroda

 Žurnalistika pas mane aštuntu numeriu. Tai,kad nesisieločiau. 

Žinutė parašyta: 2011-06-25 21:46:39 | Nuoroda

Tikiuosi, kad klysti :D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 21:51:23 | Nuoroda

tikėkimės.

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:31:29 | Nuoroda
Islander rašė:

Ko gero 30d. chebrytei įstoti bus daug lengviau, nes visi subėgs 28d. laikyti, o priimt visų kaip ir neišeina.

 arba visus paims 28, o 30 atmes, irgi variantas : D

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:21:15 | Nuoroda

mažiau tikėtinas :D chebrai reikia analitikų, gebančių netik apie vėjo malūnus saugomus gebančių rašyt, bet ir apie visuomenės aktualijas.

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:27:03 | Nuoroda
Islander rašė:

mažiau tikėtinas :D chebrai reikia analitikų, gebančių netik apie vėjo malūnus saugomus gebančių rašyt, bet ir apie visuomenės aktualijas.

 o, toks gan nuvertinimas iš jūsų pusės... : ) ką gi.

šiaip ar taip, o negali praleist belekiek? svarbu raštingas, normaliai dėsto mintis, originalus, trampampam. o po to jau kas įstos, tas įstos..

Žinutė parašyta: 2011-06-25 23:32:52 | Nuoroda

Na,žinai, šiek tiek teko susidurti su tuo biesu,tai originalumas nėra vertinamas.Šablonai,sausa teorija,struktūra,tradicinės "maištautojų" mintys,jokios savo nuomonės ir vualia,o jei dar ir rašai SUPER gražiai,t.y. tvarkingai,tai  vieta garantuota. Žodž,būk originalus,tiek,kiek "galima" kitaip būsi nesupratęs  temos. : ) 

Žinutė parašyta: 2011-06-26 13:14:53 | Nuoroda

Aišku, logiškiausia būtų priimti po vienodą skaičių studentų, per abi dienas. Bet ir šiuo atveju antrai dienai konkurencija gerokai mažesnė, nes dalyvaujančių skaičius, kiek suprantu, kur kas mažesnis. Žodžiu, sekmės visiems. Jo, beprotybe, esi teisi. Beje, užsidėk kokią maikę ar lipučkę su niku prisiklijuok, nes šitam forume net ir nedalyvaujantiems kauluose stovi :D būtų įdomu pamatyti realiai.

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:22:04 | Nuoroda

Kažkada ir aš svajojau apie žurnalistiką... Dabar, kai nebėra pokalbio, tai dar lengviau pasiekiama. Bet nė nerašiau šitos specialybės. Kodėl? Užteko keleto pokalbių su žurnalistais (televizijos ir laikraščio). Visi jie patvirtino, kad žurnalistas - ne profesija, o gyvenimo būdas. Netgi parekomendavo studijuoti ką nors tokio, kas suteiktų kurios nors srities žinių būsimam darbui (istorija, filologijos, antropologija ir t.t.)  Taip pat nežavi ir jaunųnų žurnalistų pasakojimai, kaip entuziazmas ieškoti teisybės ir rašyti tai, kas svarbu, greitai dingsta susidūrus su užsakomųjų straipsnių pasiūlymais. Išties verta pagalvoti, ar čia stoti :)

Bet kas nepersigalvojot, linkiu sėkmės stojamuosiuose! ;)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą