Žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:22:15 | Nuoroda

 Pasižiūrėk į prašyma savo, na pas mane tai 9 parašyta. Gal gali duoti savo skype (privačią žinutę parašyk), greičiau susitarsim? ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:23:24 | Nuoroda

mano skype odetoyou :) parasyk :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:26:26 | Nuoroda

mergaitės, ryt testą galima laikyt tiek devintą valandą, tiek dešimtą.

linkiu nepasiklyst ir ateit apskritai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:35:12 | Nuoroda

Iki rytoojaus, palinkėsiu ramaus meigo, nes pati turbūt šiandien nemiegosiu, velnias, juk sprendžiasi mano didžiausia svajonė, eh :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:49:03 | Nuoroda

 Devymdu, aš ir šian panašiai jaučiuos tokia savijauta "Arba dabar arba niekada" 

Žinutė parašyta: 2011-06-27 20:58:21 | Nuoroda

Gal pirmu nr rašei? Man piktoka kai taip kebra žiūri kai kurie abejingai ir užima pasisekus vietą tų, kurie ten taip seniai svajoja papulti :|

Žinutė parašyta: 2011-06-27 21:18:25 | Nuoroda

 Aš rašiau 3čiu, prieš žurnalistiką rašiau lietuvių filologiją. O tu ryt 9tą testą rašysi? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 21:38:45 | Nuoroda
devymdu rašė:

Gal pirmu nr rašei? Man piktoka kai taip kebra žiūri kai kurie abejingai ir užima pasisekus vietą tų, kurie ten taip seniai svajoja papulti :|

 apeliuojate į mano dvejones keisti vietą sąraše? : > nuraminsiu - be žurnalistikos aš turiu dar keturias alternatyvas, todėl tikrai galiu perstumdyt savo pasirinkimus, kas, greičiausiai, ir įvyks. tokiu dvejonių atveju nereiktų nervintis dėl "nemotyvuotai" užimamų vietų. jei pati žurnalistiką rašei pirmu, o aš permesiu į antrą, tai žiūrėk, gal aš įstosiu į tą savo pirmą ir tadam - paliksiu vietą motyvuotiems? : > šiaip ar taip, turiu ir aš tam tikrų svajonių žiniasklaidos srity, tik galvoju, ar tam man būtinai reikalinga ši studijų programa. tai tiek, nesipykim, mažiau konkurencijos (=mažiau koją kišančios įtampos) ir sėkmės visiems ryt : >

 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:04:10 | Nuoroda

kaip jums sekės, žurnalistai? 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:11:41 | Nuoroda
Islander rašė:

kaip jums sekės, žurnalistai? 

 testą praėjau, vyyyy ;D rašinio rezultatas rytoj. šiaip gan neįdomiai parašiau, tai nežinau, kaip ten bus. 

o tas momentas, kai skaito neišlaikiusius testo, tai kažkas tragiško.. galvojau, širdis sustos ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:13:29 | Nuoroda

o kokią temą rinkaisi?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:13:53 | Nuoroda

temos, kiek teko girdėti, labai neblogos :D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:20:21 | Nuoroda

girdėjai jau? rinkaus "jei daryčiau TV siužetą "Rainiai, 2011, birželis..." kažkas ten ;D

man tai šiaip nepatiko temos.. nežinau, ko čia iš mūsų tikėjos, nes gaunas kaip ir planelis toks, ką daryčiau..

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:25:44 | Nuoroda

kas tie Rainiai? :D juokauju. na, o šiaip reik išmanyti kažką. labai gerai. 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 14:55:09 | Nuoroda

o jo, aš ką tik vikipedijoj plačiau pasiskaičiau, tai velnias, padariau fakto klaidų! parašiau, kad buvo nužudyti septym trys kariai : ( ai, neišlaikysiu tai neišlaikysiu, čia toks likimas bus, jei ką ;D 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:00:57 | Nuoroda
Sraigt rašė:

girdėjai jau? rinkaus "jei daryčiau TV siužetą "Rainiai, 2011, birželis..." kažkas ten ;D

man tai šiaip nepatiko temos.. nežinau, ko čia iš mūsų tikėjos, nes gaunas kaip ir planelis toks, ką daryčiau..

 O ko maždaug buvo klausiama teste? Gal atsimeni dar ir kitas temas? :)

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:15:10 | Nuoroda

aš tikiuosi, kad greitai ateis laikiusiųjų papildymas, nes man su atmintim nelabai kas.. : D

buvo apibūdintas žurnalas, reikėjo parašyt, koks; buvo apibūdintas žmogus, klausė, keliems metams seimas renkamas, kas skiria ir teikia kultūrines premijas, kokia įstaiga Lietuvoj atsakinga už paveldą.. kas dar.. klausė ir kas laimėjo šįmet euroviziją ;D kokioj valstybėj popiežius įsikūręs, kurio iš pateiktų objektų Lietuvoje negalima aplankyti.. ai, dar buvo klausimas, koks leidinys reitinguoja universitetus Lietuvoje, kur galima rast "kultūros savaitę" (ta prasme, variantai buvo, kad transliuojama per Lietuvos radiją, žinių radiją, bernardinuose.lt ir tt), kas yra švietimo ir mokslo ministras, kitai grupei girdėjau buvo kas yra kultūros ministras.. tiek lyg ir dabar atgaminu..

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:17:29 | Nuoroda

ai, o dėl temų, tai buvo dvi. viena ta mano, o kitoj reikėjo įsivaizduot, kad tau reikia paimt interviu iš 2010 m. nacionalinės premijos laureato Icchoko Mero, kas, kaip, kodėl, trampampam

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:20:01 | Nuoroda
Sraigt rašė:

aš tikiuosi, kad greitai ateis laikiusiųjų papildymas, nes man su atmintim nelabai kas.. : D

buvo apibūdintas žurnalas, reikėjo parašyt, koks; buvo apibūdintas žmogus, klausė, keliems metams seimas renkamas, kas skiria ir teikia kultūrines premijas, kokia įstaiga Lietuvoj atsakinga už paveldą.. kas dar.. klausė ir kas laimėjo šįmet euroviziją ;D kokioj valstybėj popiežius įsikūręs, kurio iš pateiktų objektų Lietuvoje negalima aplankyti.. ai, dar buvo klausimas, koks leidinys reitinguoja universitetus Lietuvoje, kur galima rast "kultūros savaitę" (ta prasme, variantai buvo, kad transliuojama per Lietuvos radiją, žinių radiją, bernardinuose.lt ir tt), kas yra švietimo ir mokslo ministras, kitai grupei girdėjau buvo kas yra kultūros ministras.. tiek lyg ir dabar atgaminu..

 Klausimai atviri ar pasirinkti teisingą vaiantą? : D 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:24:08 | Nuoroda

atviri buvo su tais apibūdinimais žmogaus ir žurnalo (taigi tik du) :> kiti su variantais.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą