Tie, kurie neįstojo kur norėjo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:13:24 | Nuoroda

 Mano situacija apgailėtina...

Laukiau visus metus, perlaikiau chemiją ir biologiją, jau galvojau įstosiu į mediciną, bent jau farmaciją ar visuomenės sveikatą,o  su tokiais balais net į slaugą manęs nepriimtų. Negi aš jau toks kvailys, kad negaliu gauti krepšelį į slaugos studijas?  Nežinau,  metai prarasti, įstojau į vet.mediciną, aš jau pernai būčiau į ją įstojęs, tiek pinigų investuota.... Visokių minčių man kyla, ne itin mane ta veterinarija traukia, bet metus vėl laukti, nežinau, man jau šlykštu net galvoti kažką.... Kokią jūsų situacija? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:22:21 | Nuoroda

 as lauksiu antro turo ,nors nzn ar yra galimybiu istoti

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:33:27 | Nuoroda

Sanemi, mano situacija labai panaši...pernai įstojau į visuomenės sveikatą, bet nutariau šiemet perlaikyti egzaminus (chemiją ir biologiją) ir stoti į mediciną dar kartą, bet su balu 19.14 niekur neįstojau...tušti langeliai Guodžia bent jau tai, kad sutarties nenutraukiau ir turiu kur mokytis... Tiesiog labai gaila pastangų

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:37:38 | Nuoroda

eh,mane irgi nuskriaudė :( niekur negavau pakvietimo :( buvau 100% įsitikinus,kad į burnos higieną turėčiau pakliūti,juk mano balas buvo 1.12 didesnis,nei praeitų metų minimalus :(

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:38:11 | Nuoroda

O jūs mokamą rašėt?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:38:52 | Nuoroda
vanillkaa rašė:

Sanemi, mano situacija labai panaši...pernai įstojau į visuomenės sveikatą, bet nutariau šiemet perlaikyti egzaminus (chemiją ir biologiją) ir stoti į mediciną dar kartą, bet su balu 19.14 niekur neįstojau...tušti langeliai Guodžia bent jau tai, kad sutarties nenutraukiau ir turiu kur mokytis... Tiesiog labai gaila pastangų

 turbūt jau neturi kantrybės perlaikyti egzaminus? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:39:08 | Nuoroda
moniss rašė:

O jūs mokamą rašėt?

 ne, aš tiek pinigų tikrai neturėsiu 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:41:08 | Nuoroda

Aš susitaikyčiau jau ir su paskola,kad tik priimtų... Bet kol kas dar tuštutėliai langeliai :(

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:41:17 | Nuoroda

tikrai ne, be to gaila dar vienerių metų...ką padarysi, reiškia nelemta man būti gydytoja

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:41:23 | Nuoroda

Sveiki, jungiuos ir as prie jusu. Rasiau tik VF vietas ir tuscia. Nemanau,kad galima kazko tiketis antro etapo metu...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:41:24 | Nuoroda

Sveiki, jungiuos ir as prie jusu. Rasiau tik VF vietas ir tuscia. Nemanau,kad galima kazko tiketis antro etapo metu...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:43:02 | Nuoroda
moniss rašė:

Aš susitaikyčiau jau ir su paskola,kad tik priimtų... Bet kol kas dar tuštutėliai langeliai :(

 O man kažkaip baisoka tokią paskolą imt...rašiau tik vf, kažkodėl buvau tikra, kad į Kauną tikrai įstosiu

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:45:07 | Nuoroda

ta paskola tai netaip ir baisu,svarbu ir i ta mokama pakliuti yra...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:50:16 | Nuoroda
berenys rašė:

ta paskola tai netaip ir baisu,svarbu ir i ta mokama pakliuti yra...

 www.kmusa.lt puslapye yra parasytos forumuose trys galimybės kaip vėliau perstoti į nemokamą, meldžiuos, kad į mokama KMU papulčiau, dzin ta paskola jau, vėliau žinoma darysiu viską, kad tik į nemokamą pereit. ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:50:21 | Nuoroda

Gal ir nebaisu, kai mokslai mažiau kainuoja...bet kai medicinos studijos virš 10 tūkstančių, jei neklystu, o mokytis 6 metus, tai nebloga suma gaunasi. Nu čia kiekvienam skirtingai, aišku, bet aš bijočiau imt

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:51:43 | Nuoroda
vanillkaa rašė:

Gal ir nebaisu, kai mokslai mažiau kainuoja...bet kai medicinos studijos virš 10 tūkstančių, jei neklystu, o mokytis 6 metus, tai nebloga suma gaunasi. Nu čia kiekvienam skirtingai, aišku, bet aš bijočiau imt

 as jau susitaikiau, kad reiks imt jei pakliusiu i mokama, na o poto vasarytes bus parduotos anglijai, kad paskola grazint po truputi..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:56:45 | Nuoroda

as manau kad paskolas imti reikia bijot zmonems kurie istojo i nepaklausias specialybes(tokias kaip teise ar pns),o cia juk medicina,parodyk nors viena daktara be darbo,kuri birzoj butu?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:58:07 | Nuoroda
berenys rašė:

as manau kad paskolas imti reikia bijot zmonems kurie istojo i nepaklausias specialybes(tokias kaip teise ar pns),o cia juk medicina,parodyk nors viena daktara be darbo,kuri birzoj butu?

 Pritariu!

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:58:10 | Nuoroda
berenys rašė:

as manau kad paskolas imti reikia bijot zmonems kurie istojo i nepaklausias specialybes(tokias kaip teise ar pns),o cia juk medicina,parodyk nors viena daktara be darbo,kuri birzoj butu?

 Pritariu!

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:02:30 | Nuoroda

Senemi, mano situacija identiska. Praleidau metus veltui mokindamasis chemija. Pasirodo man nebutu uzteke net 100 istoti i KMU medicina VF. Dabar gavau kvietima tik i Kauno Kolegija Farmakotechnika kuria buvau parases paskutineje vietoje. O juk pries praeitu metu reforma mes turejome be vargo istoti i VF medicina...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą