Tie, kurie neįstojo kur norėjo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:03:43 | Nuoroda
Nevykelis rašė:

Senemi, mano situacija identiska. Praleidau metus veltui mokindamasis chemija. Pasirodo man nebutu uzteke net 100 istoti i KMU medicina VF. Dabar gavau kvietima tik i Kauno Kolegija Farmakotechnika kuria buvau parases paskutineje vietoje. O juk pries praeitu metu reforma mes turejome be vargo istoti i VF medicina...

 Pries praeitu metu reforma daug kas butu istojes.. as irgi gavau pasiulyma irasyta paskutinej itoj. LVA..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:08:02 | Nuoroda

žiūriu ne aš viena čia tokia nusivylusi, aišku mano balas nėra labai įspudingas - 17,06, bet labai norėjau įstoti į slaugą,. Tai neįstojau nei į VU, nei į KU, tik į kažkokią kolegiją... Tikiuosi dabar, kad bent į VU mokamą pateksiu, nes tikrai labai apmaudu būtų... nežinau ką daryti...

  • Biologija / VBE 66
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:13:48 | Nuoroda

žiūriu ne aš viena čia tokia nusivylusi, aišku mano balas nėra labai įspudingas - 17,06, bet labai norėjau įstoti į slaugą,. Tai neįstojau nei į VU, nei į KU, tik į kažkokią kolegiją... Tikiuosi dabar, kad bent į VU mokamą pateksiu, nes tikrai labai apmaudu būtų... nežinau ką daryti...

 Kodel sakai ''į kažkokią kolegiją'', kolegija irgi nėra blogai, aukštoji mokykla, pabrėšiu ŽINOMA NEUNIVERSITETAS, galbut ten tau seksis mokytis labai puikiai ir baigus tikrai nenusivilsi :))

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:15:20 | Nuoroda

Mano balas 17,3 , laidojau galva kad pateksiu i vf visuomenes sveikata kur anais metais kmu balas buvo 16,8... neuzteko, neuzteko net į  LVA maisto saugą kur balas 16,1... Kolegijų nerašiau, vnf vietos tik dvi kuriomis dabar nebetikiu. Dabar nežinau kas būtų geriau įstoti bet kur ar niekur, nes čia LT mokytis nebenoriu, jokio patikimumo. Iš antro turo juolabiau nieko nesitikiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:20:16 | Nuoroda

Butent,, ta pati situacija mano  KB 17 ir svajote svajojau i maisto suaga,, kai tuo tarpu praitais metais buvo 16, tai nejau taip smarkiai kilo kartele,,, as irgi istojau 5 numeriu, bet nei velnio as i ta kolegija nenoriu, ne tam cia zubrinau, kad tik i kolegija priimtu, apgailetina, neduok Dieve diagramose pamatysiu su mazesniais balais istojusius :) (nors ir tos pokolkas neskialbiamos) 

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:21:44 | Nuoroda

As irgi norejau i medecina, bet nepasisieke .....istojau i VU molekuline biologija

 

VU puslapyje jau parasyta kiek i mokama zmoniu prieme.... i medecina tik 2, juokinga nes prasimu buvo apie 600.....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:28:49 | Nuoroda
rozitka rašė:

As irgi norejau i medecina, bet nepasisieke .....istojau i VU molekuline biologija

 

VU puslapyje jau parasyta kiek i mokama zmoniu prieme.... i medecina tik 2, juokinga nes prasimu buvo apie 600.....

 gal gali įkelti nuorodą?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:35:14 | Nuoroda
rozitka rašė:

As irgi norejau i medecina, bet nepasisieke .....istojau i VU molekuline biologija

 

VU puslapyje jau parasyta kiek i mokama zmoniu prieme.... i medecina tik 2, juokinga nes prasimu buvo apie 600.....

Gal gali pasakyti koks buvo tavo KB stojant i VU molekuline biologija? As ja taip pat rasiau bet neistojau nors praeitu metu minimalus KB tik 17.68 o mano 18.5.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:37:32 | Nuoroda

Jus tai bent i  "miesta" istojot, o as is kokios isvaziuosiu i beveik toki pati atvaziuosiu.... taip susinervinau ir dar paciu paskutiniu numeriu istojau....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:45:43 | Nuoroda

Avietytte kur istojai?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:56:21 | Nuoroda

i utenos kolegija, specialybe tai ta kurios ir norejau, bet miestas tai sux :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:06:11 | Nuoroda

Nu ir man situacija panasi kaip visiem... tik keista, kad ne i mokama neistojau, nes balas galvojau i nemokama prais , tai i mokama 100proc garantuotas buvau:))), nesuprantu as sitos sistemos... Gal kas zinot ar neveluoja cia tie mokamu stojimu rezai, nes buvo tokiu gandu , kad tik snd atsiras....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:09:23 | Nuoroda

as negavau jokio vf pasiulymo o turejau  minimum i tris vietas istot lengvai :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:11:06 | Nuoroda

Negaliu patiketi, kad neistojau net i kolegija, atrodo mokinausi neblogai ir egzu gan normalus rezai ir se tau :D, visur tusti langeliai.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:13:18 | Nuoroda
Myniz rašė:

Nu ir man situacija panasi kaip visiem... tik keista, kad ne i mokama neistojau, nes balas galvojau i nemokama prais , tai i mokama 100proc garantuotas buvau:))), nesuprantu as sitos sistemos... Gal kas zinot ar neveluoja cia tie mokamu stojimu rezai, nes buvo tokiu gandu , kad tik snd atsiras....

 Būk ramus į mokamą įstosi,nes į mokamas vietas iki šiolei rezultatai nėra paskelbti.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:14:38 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:28:26 | Nuoroda

Nejaugi į mokamą mediciną priims tik du?? :(

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:33:25 | Nuoroda

Daug nusivylusių šiais metaias, savo stojimų rezultatais. : ( Ir aš nepatenkinta, balas nebuvo geras, 17.32, bet maniau, pavyks i socialini darbą įstot.

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:44:12 | Nuoroda

As isvis cia nieko nebesuprantu....Gerai besimokantiems nebeimanoma net i kolegijas istot. Isvis girdejau absurdiska dalyka kad viena abituriente su 21 balu niekur neistojo, tai kaip taip gali but...?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:46:26 | Nuoroda

 stojau i zurnalistika turejau visu balu daugiau negu PASKUTINIS ZMOGUS I VF PRAITAIs MeTAIS DEJA NEISTOJAU NEI I VF NEI I NEVF TAI KUR LOGIKA KAZKOKIA NESAMONE DZIAUGIUOS KAD BENT I KITA SPEC PAVYKO...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą