Tie, kurie neįstojo kur norėjo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:39:25 | Nuoroda

 sveiki, gal kas zinot ar per papildoma stojima gales pridet nauju studiju? ir ka bus galima keist?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:15:44 | Nuoroda
dimelo rašė:

 sveiki, gal kas zinot ar per papildoma stojima gales pridet nauju studiju? ir ka bus galima keist?

 labas, per papildoma galeis prideti nauju specialybiu ir galesi keisti viska

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:16:51 | Nuoroda

O galima dalyvauti trečiame etape, pasirašius sutartį su universitetu, kuris davė vf vietą pirmame etape?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:56:17 | Nuoroda

gal kas zino kur galima suzinot koks numatytas vietu skaicius i tam tikras specialybes vu siais metais buvo?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:56:34 | Nuoroda
HHH88 rašė:

O galima dalyvauti trečiame etape, pasirašius sutartį su universitetu, kuris davė vf vietą pirmame etape?

 negalima

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:55:00 | Nuoroda
ji112 rašė:

gal kas zino kur galima suzinot koks numatytas vietu skaicius i tam tikras specialybes vu siais metais buvo?

 http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Vilniaus_universiteto_2010_m_vietos_I_pak._v03.pdf

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:40:50 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Mano situacija apgailėtina...

Laukiau visus metus, perlaikiau chemiją ir biologiją, jau galvojau įstosiu į mediciną, bent jau farmaciją ar visuomenės sveikatą,o  su tokiais balais net į slaugą manęs nepriimtų. Negi aš jau toks kvailys, kad negaliu gauti krepšelį į slaugos studijas?  Nežinau,  metai prarasti, įstojau į vet.mediciną, aš jau pernai būčiau į ją įstojęs, tiek pinigų investuota.... Visokių minčių man kyla, ne itin mane ta veterinarija traukia, bet metus vėl laukti, nežinau, man jau šlykštu net galvoti kažką.... Kokią jūsų situacija? 

 o as dabar perskaicius galvoju ar apsimoka man kitais metais perlaikyt, jei taip zmonem buna veliau..

Žinutė parašyta: 2010-07-29 10:42:57 | Nuoroda
Visaine rašė:
ji112 rašė:

gal kas zino kur galima suzinot koks numatytas vietu skaicius i tam tikras specialybes vu siais metais buvo?

 http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Vilniaus_universiteto_2010_m_vietos_I_pak._v03.pdf

 dekui, ziuriu ir akim savom netikiu nejaugi tik po 2 priima i vnf, kazkaip keista lb

Žinutė parašyta: 2010-07-31 11:58:38 | Nuoroda

na mano situacija irgi gan apgailegtina...rasiau vien universitetus ir nemokamus. pagal praitus metus turejau istoti. todel net nesivarginau rasyti VNF. taciau! nei per pirma tura nei per antra neistojau niekur.. laukiu dabar su baime papildomo turo ir svajoju nbors i mokama istoti..bet labai baisu, kad nebebus jau laisvu vietu

Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:20:19 | Nuoroda
jo0ana rašė:

na mano situacija irgi gan apgailegtina...rasiau vien universitetus ir nemokamus. pagal praitus metus turejau istoti. todel net nesivarginau rasyti VNF. taciau! nei per pirma tura nei per antra neistojau niekur.. laukiu dabar su baime papildomo turo ir svajoju nbors i mokama istoti..bet labai baisu, kad nebebus jau laisvu vietu

 Pas mane lygiai tokia pati situacija...As buvau shoke kai pamaciau, kad niekur neistojau :( Taip nesazininga...buvau rami, nes visi sake lengvai istosiu i nemokama, nes praeitais metais su tokiu balu butu lengva istot...o ciat mat visai netiketai-niekur. Lieka 3 turas, butu galima i kolegija istot...bet i kolegija nenoriu...

Žinutė parašyta: 2010-08-04 23:26:53 | Nuoroda

kada bus galima pildyt trecio turo pageidavimus?

Žinutė parašyta: 2010-08-04 23:32:56 | Nuoroda
berenys rašė:

kada bus galima pildyt trecio turo pageidavimus?

 Paskaitykit

www.alfa.lt/straipsnis/10398613/?Papildomame.priemime..830.finansuojamu.vietu.universitetuose.ir.1800.kolegijose=2010-08-04_20-14

Suteikia vilties;]

 

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 28
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą