KAS PER VELNIAS?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:38:47 | Nuoroda

36000 jaunuolių tapo bandymo triušiais :) Taip neatsakingai pažvelgt į tokio masto minios likimus, siekius, ambicijas, bei norus - tam reikia turėti drąsos.

Pikta, kad lama nesusilauks užsitarnautų priekaištų, nes visi laimingi, kad jie GAVO pakvietimus, nors tai buvo lamos PAREIGA juos paskelbti laiku.. Įdomu kas ten per programos dirba.

Kreivės ir diagramos parodys dar didesnius stebuklus, kaip antai KB kyla 4 punktais. Ar kaip konkursas į kolegijas tampa "kietesnis" nei į univerus.

TO nesitikėjau.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:45:01 | Nuoroda
Thotu rašė:

Pavarė penitencinė, oi pavarė :D nesitikėjau

 Kiek kiek pakilo!? 3!? Pz...

 

O kaip kitos teises? Kiek jos mazdaug pakilo?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:46:42 | Nuoroda

Same shit. Iki kosmoso. Nuo 1,5 - 3 balų teisės kilo. Linksma

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:55:57 | Nuoroda

Kam čia egzai lengvi buvo?! šitam tūkstantėliui, kitam kur po forumą malas?!  Sorry bet kai ateini į istorijos egzą ir pamatai kad nei vieno sumauto karo nebuvo į kuriuos daugiausia laiko gilinausi tai nervai ūžia, o LT tai iš vis kažkokie fenomenai, užtikrintai parašiau ir gavau tortą į veidą

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:00:21 | Nuoroda

Diadri > Auksiniai žodžiai. Egzaminai TIKRAI šiais metais nebuvo lengvi. Tai kokio velnio dar užkelt konkursinius balus? Na atrenkant bent jau buvo galima labiau atsižvelgt į egzaminų rezultatus, o ne mest visus paeiliui. Žodžiu, perkaito lamos serverių ir kompų branduoliukai, o mes visi turėjom įstoti :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:09:03 | Nuoroda

Beje šiemet labai įdomus krepšelių skirstymas... vien todėl kad vsuomenės sveikata dalinasi krepšeliais su medicina odontologija farmacija ir kinezitertapija ir aišku tie žmonės susižėrė visus krepšelius, nebebuvo nei vieno kas gautų VF visuomenės sveikatą... nors KB žyyyyyyyyyymiai aukšstesnis už tų kurie stojo pvs į veterinarinę mediciną.... nesamonė jog taip skirsto, juk egzaminus visi laikė tuos pačius....

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:10:42 | Nuoroda

Ką jūs čia šnekat?..

Yra tik keli variantai kaip galėjo pakilti konkursinis balas:

A) Sumažėjo VF vietų (priėmimo planai yra rengiami prieš stojimus).

B) Stojo žmonės su didesniais balais nei praėjusiais metais.

 

Dėl A - priklauso nuo mokymo įstaigos, bet krepšelių kiekis, ypač į socialinius mokslus, remiantis vienu straipsniu, buvo sumažintas. Dėl B - taip pat galėjo įvykti, milžiniškas kiekis stoja į socialinius, o teisė ir ekonomika yra populiariausi.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:14:15 | Nuoroda

Egzaminai buvo zymiai lengvesni, nei praitais ar uzpraitais metais. Pirma reikejo rasyt prasyme specialybes kur tikrai zinai kad istosi (arba mazai balu truks), o ne kad parasysiu beleka, o ant galo jau ka noresiu. Antra nera ko noret, patys kvaili esat kad stojat i socialinius mokslu, juk jus ir uzkelet tuos balus. Reikejo mastyt apie inzinerinius/fizinius mokslus, nes tu teisininku, vadybininku, ekonomistu kaip prisikta. O dauguma stojat del to, kad reikia tik diplomo, o socialiniuose moksluose lengviau mokintis tai ir visi ten ir suejo

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:22:51 | Nuoroda

 Gal kažkas nematė praeitų metų egzaminų, ar kas čia yra? :) nebuvo nė velnio sunkiau. man buvo - žymiai lengvesni nei šių metų. bet ne tame čia esmė. 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:25:17 | Nuoroda

ir koks jum čia stebuklas atrodo, kad į kolegiją reikia aukštesnių balų nei į univierą? gi čia ne švietimas tai nustatė..priklauso nuo stojančiųjų. jeigu su aukštais balais jie stoja į kolegiją, o ne į univierą, tai ir užkelia tą balą ir nėr čia kuo stebėtis.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:27:05 | Nuoroda
korpusas rašė:

Egzaminai buvo zymiai lengvesni, nei praitais ar uzpraitais metais. Pirma reikejo rasyt prasyme specialybes kur tikrai zinai kad istosi (arba mazai balu truks), o ne kad parasysiu beleka, o ant galo jau ka noresiu. Antra nera ko noret, patys kvaili esat kad stojat i socialinius mokslu, juk jus ir uzkelet tuos balus. Reikejo mastyt apie inzinerinius/fizinius mokslus, nes tu teisininku, vadybininku, ekonomistu kaip prisikta. O dauguma stojat del to, kad reikia tik diplomo, o socialiniuose moksluose lengviau mokintis tai ir visi ten ir suejo

1. Kodėl nevertėjo pirmais numeriais rašyti ten, kur, vertinant pagal praėjusius metus, tikėtina, jog neįstosi?.. Įstoji - šaunu, ne - sekantis prioritetas...

2. Taikom kur gausim darbo vietą? Tipo nesvarbu, kad tas darbas "gerklę pjaus", svarbu, kad lengviau jį rasti?.. Absurdas. Be abejo reikia ieškoti geriausios pozicijos, tokios, kuri atitinktų tavo norus bei taip pat pasiūlytų galimybes. Žinoma, ekonomistų, vadybininkų, teisininkų yra ir bus "prispausdinama" per daug, tačiau tai nereiškia, jog šioje sferoje esi pražuves, turėdamas tikslą ir dirbdamas betkokiu atvėju surasi savo kelią. Taip, su šiomis specialybėmis yra "išpustas" reikalas, bet ne visi ten eina dėl skambėsio, populiarimo ar tiesiog diplomo.Tad totaliai prieštarauju tavo pasisakymui.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:31:23 | Nuoroda

Johny B > Nežinau, gal ir tavo tiesa. Bet faktai lieka faktais, vias daugiau žmonių praranda amą sužinoję, kad įstojo į kokią 9, 10, ar 11 vietas savo prašymuose. Natūralu, kad tokiu atvėju kažkas čia ne taip :)

Korpusas > Kažko debiliškesnio negalėjai sugalvot? Kas čia per teiginys apie egzaminus? Gal turi statistinius tyrimus, duomenis, diagramas, rezultatus? AR TURI BENT VIENĄ SVARŲ ARGUMENTĄ, KAD JIE BUVO LENGVESNI?

Ar sakiau, kad rašiau beleką? 3 vieta, tai prašymo galas? Aš buvau GARANTUOTAS, kad ten įstosiu. Bet ne, pala, ko gero reikėjo numatyt kad bals kils 4 punktais, AR NE TAIP?

O tolesnis tavo postas yra visiškas briedas. Tai man dabar dėl statistikos rašyt prašymus į tas specialybes, apie kurias gyvenime negalvojau? Kuriose niekada savęs nerealizuosiu? Jei noriu mokytis teisę, tai ir rašau prašymą ten.

Man reikia diplomo, tai aš va įstosiu, ir baigsiu aukštąją mokyklą - primeti, kad šių metų abiturientai remiasi tokia fraze, nors jetau, nė velnio neišmanai. Dar vienas ledinis tavo teiginys pabaigai - tuos ir tuos mokslus mokytis lengviau nei anuos.

Tokie wisemenai kaip tu, tikrai nereikalingi. Geriau spustelk mažą X naršyklės viršuje. Sekmės tau gyvenime.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:34:04 | Nuoroda

Lauryna > Na, stebuklas gana didelis. Turbūt nei vienais metais nebuvo tokių drastišku permainų kaip šiais, visame tame ką liečia švietimas, įskaitant ir stojimus.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:39:29 | Nuoroda

korpuse,

(viskas pasiutau)  Gerbiamasai, kiek šiemet pasiteisino tas tavo "kur tikrai zinai kad istosi"?!?! Man iš 7-tos vietos! (nuo kurios beleką rašyt pradėjau ir nežinau ką dabar daryt vat būtent su ta sumauta VADYBA! kuri tavo nuomone šiukšlių šlavėjams labiausiai pritinka) ir baigimas su pagyrimu pasirodo nieko vertas buvo... Ir gerai kad gudrus savo erezijas apie fizikas/technologijas kitur skleisk, nes savigrauža kad netęsiau šių mokslų man dabar įstot nepadės

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:41:38 | Nuoroda

Johny B as nesakau kad nerasi darbo budamas ekonomistu, bet daugumai atrodo, kad smegenys isplautos. Dauguma abiturientu galvoja tik apie socialinius mokslus ir daugiau apie nieka, mokytojai irgi nieko nesupranta. Kai mokinsites universitete ar kolegijoj suprasite, kad jus apgavo, tapote negailestingo marketingo aukomis, ir pabaige tada nezliumbkite, kad valstybe tokia politika vykdo, o jus su diplomu sedite maximos kasoj

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:58:55 | Nuoroda

mane tai juokina tas pasakymas, kad švietimo sistema kalta, kad neįstojau, nes per švietimo sistemą siaubingai pakilo stojamasis balas. nu nejuokinkit. kas čia per kaltinimas, kad 'jetus, kaip taip gali būt, kad žmonės įstoja tik į tokius dalykus kuriuos surašė devintu dešimtu nr'. nu gali. jei turi visai vidutinį balą, o surašai pirmais devyniais variantais tas studijas, kuriom reikia ne visai vidutinio o tikrai aukšto balo. tikrai neginu nei lamos nei šmm, nu bet negi ji galėjo/turėjo numatyti kad į tam tikras studijas balas stipriai kils, ir perspėti studentus 'va ten ir ten balas kils, būkit atsargūs ir pasiieškokit atsarginių variantų'. ir baikit jūs čia isterikuot.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:10:55 | Nuoroda

Korpusas > Iš tavo pasisakymų galima spęsti, kad save laikai Dievu :) Tas palyginimas su maximos kasa jau nusibodo, nieko naujo.

grytė > Manau pateikiau keletą argumentu už ką galima kaltinti tam tikras Lietuvos institucijas :) O jei manai, kad aš aklai kažką kaltinu, dėl to, kad neįstojau  - klysti. Kalbėjau apie stojimus su ne vienu, ir ne dviem žmonėm kuriuos gerai pažįstu, atestatai su pagyrimais, iš egzaminų šimtukai, olimpiadų dalyviai, jie žino ko nori, surašė prioritetus pagal savo norus ir egzaminų rezultatus, ir ką tu manai? Tos pačios 9, 10, 11 vietos. Jetau, vieną edukacinį straipsniuką galėjo parašyti kokia lama, nes tikrai daugelis liko nežinioje KB klausimais. Aš pats buvau informuotas, kad KB KRIS o ne KILS. Tai tokios tokelės mielieji :)

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:23:16 | Nuoroda

  šiaip galvojant logiškai tai į kolegijas balai ir turėjo stipriai pakilti, juk ankstesniais metais ten stodavo daug kas ir vien su mokykliniais, o šiais metais jų nebeliko... sakykim Šiaulių kolegija gamtotvarkos vadyba min į vf 7.4 Šiais metais visus egzaminus išlaikius po 1 % ir metin5 turint 4 jau gaunasi 11.28. TAigi pakyla 3.88. o čia tik pats prasčiausias variantas, tokių balu praktiškai niekas negauna, o turint daugiau ir kyla dar daugiau. Todėl tas "nerealus" pakilimas, pamąsčius logiškai nėra toks jau nerealus....

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 17
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:42:07 | Nuoroda

skaitykit cia, ir viskas bus aisku:

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/30044 

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/29923/1/

kad i soc. mokslus priims maziau - jau seniai buvo aisku, nuo kovo men:

www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=366857

palyginimui, 2009 m. vf rodikliai:

www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=345476

todel, kad teisininku, ekonomistu, vadybininku ir kitu soc. mokslu atstovu visur dabar kaip priskta, ir nei man, nei valstybei, nei jums asmeniskai - jie niekam nereikalingi, neranda darbo, sedi darbo birzoj. tokia yra realybe, blt.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:55:33 | Nuoroda

Ir man tas pats.Pernai i AVM teises studijas pereinamasis balas buvo 9.16.Siemet mano balas 14.10,beveik buvau tikra,kad priims,bet pasirodo,kad pereinamasis balas pakilo iki 17.34 ir likau nieko nepesus..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą