ISM Tarptautinis verslas ir komunikacija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:00:49 | Nuoroda
_coliuke_ rašė:

 Gal sukuriam bendra grupe skype ar fb busimu ISM pirmakursiu?:)

 gera ideja ! :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:31:22 | Nuoroda

Galbut kas galetu placiau paaiskinti, kaip yra su ta finansuojama vieta. Tarkime, as istoju su 20+ KB, bet man ir universitete reikia ishsilaikyti rotacijose tarp tu 20+ istojusiu, ar mano vidurkis neturi nukristi kazkiek balu, ar reikia tiesiog ishsilaikyti tarp paprastu VF vietu. Siaip sunku ishsireikst, bet gal kas placiau apie visa sita finansavima, nes ism.lt neradau:?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:41:52 | Nuoroda
usect rašė:

Galbut kas galetu placiau paaiskinti, kaip yra su ta finansuojama vieta. Tarkime, as istoju su 20+ KB, bet man ir universitete reikia ishsilaikyti rotacijose tarp tu 20+ istojusiu, ar mano vidurkis neturi nukristi kazkiek balu, ar reikia tiesiog ishsilaikyti tarp paprastu VF vietu. Siaip sunku ishsireikst, bet gal kas placiau apie visa sita finansavima, nes ism.lt neradau:?

 nemokamos vietos yra perskaičiuojamos po 2 metų, kartu su krepšeliais. Jeigu prarandi valstybės krepšelį, prarandi ir nemokamą vietą. Taigi išlaikyti nemokamą vietą yra pakankamai nesunku :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:45:21 | Nuoroda

Aj tai labai super, nes tikrai nelabai galiu sau leisti mokamai mokytis:) Ir dar idomu, kiek kazin planuojama, tarkime i ekonomika, priimti zmoniu su 20+?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:01:28 | Nuoroda
usect rašė:

Aj tai labai super, nes tikrai nelabai galiu sau leisti mokamai mokytis:) Ir dar idomu, kiek kazin planuojama, tarkime i ekonomika, priimti zmoniu su 20+?

 na turėtų priimti visus kiek stos, nes pažadėjo, kad įstoję su 20 ir daugiau mokysis nemokamai :D šiaip rašo,kad nemokamų vietų per visas programas žada turėt apie 100. „Priimdami sprendimą didinti visiškai finansuojamų vietų skaičių siekiame mūsų studijas padaryti prieinamesnes kuo didesniam skaičiui pačių gabiausių jaunų žmonių. Mes tikimės, kad studijas mūsų universitete pasirinks apie šimtą studentų su nemokamoms studijoms reikalingu balu“, – sakė rektorius. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą