KMU vnf
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:39:30 | Nuoroda

Įstojau į vnf ir pasikartosiu, dabar investuoti pinigai ateityje atsipirks visokeriopai:D pinigai uzdirbami, svarbu turėti noro tobulėti, o KMU man kaip išganymas skamba, super universitetas, gausime aukstas kvalifikacijas, ir visam gyvenimui turesime amatus:D tai vat, o siaip mano studijos ne aukso luitus kainuos, tai paskolos tikrai neiimsiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:41:56 | Nuoroda

Dar norėčiau pasiteirauti, niekur tikrai niekur nerandu info kaip ten viskas su dokais mums kuriu nefinansuoja:D kada pinigus nesti, dalimi ar kaip? heeeelllllp:d

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:54:55 | Nuoroda
Koldunas rašė:

Nusunksiu tevus iki paskutinio cento o kai nebegales moketi uz mano moksla paimsiu paskola ^_______________^ 

 Sitas geras :D  nuosirdziai pasakyta :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:56:27 | Nuoroda

na ryt einu dokumentus tvarkyt galesiu parasyt ka suzinosiu. o seip kiek zinau tai pasirasai sutarti ir tik akd buna salyga kad lyg iki rugsejo vidurio turi sumoket uz semestra ar kaip ir viskas :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:32:38 | Nuoroda

Klausykit, labai neaišku man dėl paskolos. Gal kas žinot kur reikia kreiptis dėl tų paskolų gavimo?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:54:54 | Nuoroda

Na as nekauniete, o ryt važiuoju jau tai geriau būtu vienu kartu viską susitvarkyti. EI tai ar neatsiras žmonių kurie jau nunešė dokus ir buvo VNF. Pinigu kvita reikia jau nunešti ar po to viskas? išvis jei mokama už semestra įdomu ar negalima už visus metus

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:06:33 | Nuoroda

as taip pat kmu medicina vnf. Turbut neverta eiti i antra tura del vf.. mano kb buvo 19.08. keista bus isvaziuot is vilniaus :)

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:58:57 | Nuoroda
blackberry rašė:

as taip pat kmu medicina vnf. Turbut neverta eiti i antra tura del vf.. mano kb buvo 19.08. keista bus isvaziuot is vilniaus :)

 o as  paskutinius 4 metus galima sakyt kaune gyvenau tai  del rpasiblaskymo i vilniu norejau :D bet vat likau kaune :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:59:15 | Nuoroda

prasiblaskymo*

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:05:20 | Nuoroda

aš tai nieko kaune nežinau, kosmosas man tenai, gerai, kad ne viena įstojau bent ;D kaip reiktų viską rast. net žemėlapio neberandu, o turėjau, praverstų gatvėse

 

jei pamatysit rudenį apsiverkusią blondinę gatvėse besiblaškančią, tai ten aš, padėkit ;DDD

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:55:29 | Nuoroda
cacalele rašė:

Dar norėčiau pasiteirauti, niekur tikrai niekur nerandu info kaip ten viskas su dokais mums kuriu nefinansuoja:D kada pinigus nesti, dalimi ar kaip? heeeelllllp:d

 Pasirasysi sutarti taip kaip ir visi,tik ten bus nurodytos kainos (kiek reikes moketi kiekvienais metais). O pinigu is karto nesti nereikia,uz pirma semestra reikes susimoketi turbut iki lapkricio pradzios (bent jau siais metais taip buvo). Mokama kiekviena semestra,o ne is karto uz visus metus. Jei dar kils klausimu- klausk :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:43:22 | Nuoroda

istojau i vnf mf bet greiciausiai rizikuosiu ir eisiu i 2 etapa

beje, sveikinu, kolegos :)

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:56:53 | Nuoroda

as taip pat esu vnf. Ir man kilo didelis klausimas del antro tur, nes stai ka radau lamoj:

 

cituoju

'Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.'

gal kas nors galite man paaiskinti, jei as pasirasysiu sutarti su kmu del vnf vietos, tai vistiek GALIU dalyvauti antram ture del sakykim vf likusiu vietu ir nieko neprarasti?

Ar tada rizikuosiu, kad nebegausiu nei vf nei vnf?

 

Jei pasirasius sutarti as dalyvauju 2 ture, ir laimiu vf vieta, tai mano sutarti nutraukia? O jei nelaimiu tos vf vietos, palieka???

 

 

 

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 01:17:40 | Nuoroda

cia tj kazkokia chemija.. vis tiek ryt skambinsiu kazkokiam chuvakui is lamos, tai ir paklausiu...

"Jeigu pasirašėte valstybės finansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės nefinansuojamų vietų.

Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

Jeigu negavote ar nepriėmėte jokio kvietimo, antrajame priėmimo etape galite dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamų tiek dėl valstybės nefinansuojamų vietų."

tai gaunas jokios rizikos. blem, reikia patikslinti. geriausiai bus jei lamoj pasakys viena o kmu kita ;D

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-26 01:22:41 | Nuoroda
Veronica rašė:

cia tj kazkokia chemija.. vis tiek ryt skambinsiu kazkokiam chuvakui is lamos, tai ir paklausiu...

tai gaunas jokios rizikos. blem, reikia patikslinti. geriausiai bus jei lamoj pasakys viena o kmu kita ;D

 Kai jau kazka zinosi, parasyk ir mums

  • Biologija / VBE 83
  • Chemija / VBE 68
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 01:28:00 | Nuoroda

butinai :)

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:59:27 | Nuoroda

kur imsit paskolą?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:03:53 | Nuoroda
moniss rašė:

kur imsit paskolą?

 geriausia iseitis neimti paskolos, meginti  taip kaip nors pragyvent :)  nes galima sakyt ka paimsi turesi grazinti kone dvigubai :p

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:08:43 | Nuoroda

O ką daryt,kai nėra iš ko?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:29:17 | Nuoroda

Sveiki. Tokiu atveju aišku nieko kito nelieka, tik imti paskolą. Aš nžn turbūt neimsiu...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą