2-asis etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:22:15 | Nuoroda
melynakoala rašė:

man o,30 balo pritrūko į vu nemokamą ir žiauriausia, kad vnf to neužrašius... 

 bus paskutinis 3 etapas...galima bus keisti viska..visus duomenis..tai jei liks vietu norimoje tavo vietoje,tai sveikintina bus :D nors zinai,nelb tiketina...nes liks tik tokios vietos,kurios nelb vertos demesio...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:23:12 | Nuoroda
minisss rašė:

na as skambinau i universiteta tai pasake kad tipo nieko negalime padaryti mes visus kvietimus jau issiuntime ir nezinome kiek sutiks o kiek ne tdl sako nu atvaziavus net ir su tokiu balu kuris yra daug didesnis uz minimalu nepriimsime

 pff idiotai...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:23:40 | Nuoroda

trciajame etape galesime daryti visiskai naujus prasymus kardinaliai viska keisti taciau labai maza tikimybe jog po antro rato dar bus laisvu vietu like net ir vnf universitetuose

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:24:50 | Nuoroda
blaaa rašė:

 

 

O ka galima bus daryt treciajame etape ? Bus galima vel pildyt stojimus i naujas kolegijas ar univerus ?

 Taip

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:25:06 | Nuoroda
minisss rašė:

trciajame etape galesime daryti visiskai naujus prasymus kardinaliai viska keisti taciau labai maza tikimybe jog po antro rato dar bus laisvu vietu like net ir vnf universitetuose

 vat butent ;/

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:25:45 | Nuoroda
minisss rašė:

trciajame etape galesime daryti visiskai naujus prasymus kardinaliai viska keisti taciau labai maza tikimybe jog po antro rato dar bus laisvu vietu like net ir vnf universitetuose

 O jei pirmame etape visur rasiau VF,ar man pasiulys antrame etape VNF? 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:26:13 | Nuoroda

o gal kas nors zino pavyzdziu jei as gavau pakvietima i vf ir nevarau pasirasyti sutarties bet vistiek atrame rate dar palieku ta dalyka is kurio gavau pakvietima ar yra galimybe jog mane ten ir vel pakvies??????

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:27:23 | Nuoroda

Klauskit,o kur rast informacija kiek kandidatu buvo planuojama priimti i konkrecias studiju kryptis???

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:27:34 | Nuoroda

ne nepasiulis vienintelis dalykas kas yra leidziama antajame etape tai prioritetu keitimas daugiau nieko nieko ir dar karta nieko

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:28:13 | Nuoroda
minisss rašė:

o gal kas nors zino pavyzdziu jei as gavau pakvietima i vf ir nevarau pasirasyti sutarties bet vistiek atrame rate dar palieku ta dalyka is kurio gavau pakvietima ar yra galimybe jog mane ten ir vel pakvies??????

 Maza tikimybe

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:29:18 | Nuoroda

o is kur gavai informacijos jog mes galime gauti pakvietima i vnf nors raseme vf tik??????

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:29:45 | Nuoroda
minisss rašė:

ne nepasiulis vienintelis dalykas kas yra leidziama antajame etape tai prioritetu keitimas daugiau nieko nieko ir dar karta nieko

 bet vel gi,mazai sansu,kad istosi i VF,jei pirmame etape neistojai...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:30:26 | Nuoroda

o kdl maza??? juk jei neatsiras zmoniu su didesniu balu nei mano tai pagal viska as tureciau istoti ten ir vel nemanote taip?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:30:52 | Nuoroda
SubaruImpreza rašė:
sauleeeee rašė:

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

 uzvesk pelyte ant vietos kur parasyta ,,sutarciu pasirasymo eiga programoje" po diagrama zemiau..

 rodo kiek pasirase man atrodo ten jau o ne kiek isviso gali priimti i programa..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:32:11 | Nuoroda
Karinyto rašė:
minisss rašė:

ne nepasiulis vienintelis dalykas kas yra leidziama antajame etape tai prioritetu keitimas daugiau nieko nieko ir dar karta nieko

 bet vel gi,mazai sansu,kad istosi i VF,jei pirmame etape neistojai...

 as kalbu apie tai jog istojau pirmame rate i vf taciau nevaziuoju pasirasyti sutarties ir vel juk rasau i ta pacia mokykla stoti tik zemesneje vietoje savo pildimuose

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:32:26 | Nuoroda
minisss rašė:

o kdl maza??? juk jei neatsiras zmoniu su didesniu balu nei mano tai pagal viska as tureciau istoti ten ir vel nemanote taip?

 Galbut  Butu daug geriau,jei galima butu keisti is VF i VNF...
Cia daug kas rase taip,tai del to ir klausiau kodel negalima keisti ir ar imanomas variantas,kad pasiulys VNF,nors busi parases visur VF.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:32:27 | Nuoroda
minisss rašė:

o kdl maza??? juk jei neatsiras zmoniu su didesniu balu nei mano tai pagal viska as tureciau istoti ten ir vel nemanote taip?

 Galbut  Butu daug geriau,jei galima butu keisti is VF i VNF...
Cia daug kas rase taip,tai del to ir klausiau kodel negalima keisti ir ar imanomas variantas,kad pasiulys VNF,nors busi parases visur VF.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:34:02 | Nuoroda
sauleeeee rašė:
SubaruImpreza rašė:
sauleeeee rašė:

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

 uzvesk pelyte ant vietos kur parasyta ,,sutarciu pasirasymo eiga programoje" po diagrama zemiau..

 rodo kiek pasirase man atrodo ten jau o ne kiek isviso gali priimti i programa..

 neskleiskit ereziju ten raso kiek pakvietimu jie issiunte

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:34:08 | Nuoroda
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:34:14 | Nuoroda

mane irgi kamuoja tas klausimas : / jei neistosiu ar neprarasiu vietos

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą