Sutarčių pasirašymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:07:56 | Nuoroda

Klausimas:

Pavzdžiui dabar rodo, kad mano grupėje nepasirašė dar niekas sutarties, o jei aš tik vienas pasirašyčiau ir likčiau vienas savo grupėje? Ar iš viso taip būna? Norėčiau paaiškinimų dėl tokių situacijų, nes nenoriu likti durnio vietoje sumokėjęs registracijos mokesčio, praradęs metus jeigu nors ir įstojau o esu tik vienas pavyzdžiui., Man tik įdomu ar taip būna:))) Ačiū.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:13:26 | Nuoroda
zygiskr rašė:

Klausimas:

Pavzdžiui dabar rodo, kad mano grupėje nepasirašė dar niekas sutarties, o jei aš tik vienas pasirašyčiau ir likčiau vienas savo grupėje? Ar iš viso taip būna? Norėčiau paaiškinimų dėl tokių situacijų, nes nenoriu likti durnio vietoje sumokėjęs registracijos mokesčio, praradęs metus jeigu nors ir įstojau o esu tik vienas pavyzdžiui., Man tik įdomu ar taip būna:))) Ačiū.

 pas mane dar irgi nera niekas pasirašes, ir tai reiškia kad antradieni trečiadieni bus dideles eiles

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:15:45 | Nuoroda

kur paziuret kiek pasirase? as tai rytoj einu. siandien eile pas notara tai belekokia buva:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:18:14 | Nuoroda

Nu bet jeigu nepasirašo žmonės :D gal jiems nepatinka:D nu nžn:D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:18:36 | Nuoroda

sakau eiles bus :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:22:25 | Nuoroda
zygiskr rašė:

Nu bet jeigu nepasirašo žmonės :D gal jiems nepatinka:D nu nžn:D

 nu tai dar tik pirmadienis, siandien visi tik normaliai eit pradejo. o kiti isvis rytojaus laukia, prie ko tas nepatinka:D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:49:42 | Nuoroda

Dar visur rodo, jog nėra niekas pasirašę sutarčių.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:33:05 | Nuoroda

labas, gal cia biskeli ne i tema, bet suglumino mane lama.lamabpo pradiniam puslapyje raso jei pasirasiau sutarti su universitetu del vnf galiu bandyt antraji tura del vf.jei bandysiu antraji tura ar nepasinaikins pasirasyta sutartis?gal reikes vel tvarkyti tuos dokus?ar ta vnf vieta nepasinaikins?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:27:58 | Nuoroda

 as snd pasirasiau ir maciau kad pazymeta buvo kad dar apie 7 zmones pasirase, taciau lamabpo rodo kad dar niekas nepasirase.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:12:49 | Nuoroda

Man išvis lama rodo, kad į mano studijų kryptį priimti tik 6 žmonės, trys iš jų pasirašė sutartį. O aš įstojau į mokamą vietą, 9 numeriu pagal diagramą..

Jūs man pasakykit, ar galima taip atlaidžiai dirbti? Jei pasakyta, kad diagramus bus, tai nors jos tvarkingos būtų, o daba nesąmonės, diagramos kinta, rodo nesąmones.  Čia šioks toks nukrypimas gavosi, bet jau nebegaliu, nervuoja. Pasirašiau tą peticiją, nors ji nekaip parengta, bet nors šioks toks judėjimas...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą