Egzaminų perlaikymas.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:03:26 | Nuoroda

Sveiki. Taip susiklostė, kad šiemet laikytų egzaminų rezultatų nepakanka įstoti ten kur noriu, tad nusprendžiau perlaikyt juos kitais metais. Ka reikėtų daryti? Eiti į pabaigtą savo vidurinę? Beje įstojau ten kur nenorėjau, bet nemokamai, tai galvoju pasimokyt semstrą ir jei nepatiks - mest. Ar bus galima laikyti brandos egzaminus po metimo? Ar jiems registruotis jau dabar reikia būtinai?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:26:35 | Nuoroda
Nieko cia nera rašė:

Sveiki. Taip susiklostė, kad šiemet laikytų egzaminų rezultatų nepakanka įstoti ten kur noriu, tad nusprendžiau perlaikyt juos kitais metais. Ka reikėtų daryti? Eiti į pabaigtą savo vidurinę? Beje įstojau ten kur nenorėjau, bet nemokamai, tai galvoju pasimokyt semstrą ir jei nepatiks - mest. Ar bus galima laikyti brandos egzaminus po metimo? Ar jiems registruotis jau dabar reikia būtinai?

 Registruotis turėsi savo miesto paskirtoj bazinėj mokykloj, kuri bus paskelbta, kai tam ateis laikas. Registruotis reiks tik po Naujų metų. Studentas yra laisvas žmogus, todėl net ir studijuojant galėsi kreitis dėl VBE perlaikymo jei tik to nori.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:46:54 | Nuoroda

O kaip yra su tais perlaikymais? Pvz jei as turiu 60 proc siemet, o kitais blogiau netycia pavyktu netiketai, tai man ir sumazintu ta 60 iki tiek kiek gavau, ar palieka geresni rezultata?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 08:09:46 | Nuoroda

Visais atvejais imamas stojančiajam palankesnis rezultatas. Prašyme bus abu, bet balui skaičiuos didesnį.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:04:01 | Nuoroda

ir man rodoas jei mesi, turesi susimoketu uz tuos metus, nu sito tiksliai nzn :p

  • Biologija / VBE -
  • Geografija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:12:51 | Nuoroda

Ne, grazint pinigus uz studijas reikes tik tada, jei meti studijas. Pvz, pasimokai 1, 2, 3 kursus ir daugiau nesimokai. Tada grazinama pinigu suma priklausys nuo kurio kurso metei.

Kaip as supratau, tai tu nori pasimokyt metus arba puse metu ir tada perstoti, tai tau nieko nereiks grazint, nes studijas tu tesi, bet kitoj specialybej.

Linkiu sekmes su perlaikymais :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:52:08 | Nuoroda
iMiami rašė:

Ne, grazint pinigus uz studijas reikes tik tada, jei meti studijas. Pvz, pasimokai 1, 2, 3 kursus ir daugiau nesimokai. Tada grazinama pinigu suma priklausys nuo kurio kurso metei.

Kaip as supratau, tai tu nori pasimokyt metus arba puse metu ir tada perstoti, tai tau nieko nereiks grazint, nes studijas tu tesi, bet kitoj specialybej.

Linkiu sekmes su perlaikymais :)

 Ne visai taip. Jei semestrą baigi be akademinių skolų, išlaikytos visos įskaitos ir aukštajai mokyklai praneši apie studijų nutraukimą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas iki kito semestro pradžios, tada nereikės grąžinti pinigų valstybei. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-31 19:23:40 | Nuoroda

o kaip del pusmeciu, tarkim turiu is matematikos penketa ir noriuu turet 10tuka, ka man reiktu daryt?:)


  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-31 19:27:27 | Nuoroda
SOLID rašė:

o kaip del pusmeciu, tarkim turiu is matematikos penketa ir noriuu turet 10tuka, ka man reiktu daryt?:)

 mokytis

Žinutė parašyta: 2010-07-31 19:57:25 | Nuoroda
Smeterling rašė:
SOLID rašė:

o kaip del pusmeciu, tarkim turiu is matematikos penketa ir noriuu turet 10tuka, ka man reiktu daryt?:)

 mokytis

 mane ir tas domina. ar įmanoma gaut aukštesnį metinį?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-31 20:28:51 | Nuoroda
SOLID rašė:

o kaip del pusmeciu, tarkim turiu is matematikos penketa ir noriuu turet 10tuka, ka man reiktu daryt?:)

 Galima pagilinti pagilinti žinias ir turėti aukštesnį įvertinimą, reiktų užsirašyti į suaugusių vidurinę mokyklą ir ten mokytis tą dalyką, kurio pažymį norit pasikelti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-31 20:41:39 | Nuoroda
sanemis rašė:
SOLID rašė:

o kaip del pusmeciu, tarkim turiu is matematikos penketa ir noriuu turet 10tuka, ka man reiktu daryt?:)

 Galima pagilinti pagilinti žinias ir turėti aukštesnį įvertinimą, reiktų užsirašyti į suaugusių vidurinę mokyklą ir ten mokytis tą dalyką, kurio pažymį norit pasikelti. 

 Tai visus metus eiti į pamokas kasdien??? :(

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-31 20:51:18 | Nuoroda
moniss rašė:
sanemis rašė:
SOLID rašė:

o kaip del pusmeciu, tarkim turiu is matematikos penketa ir noriuu turet 10tuka, ka man reiktu daryt?:)

 Galima pagilinti pagilinti žinias ir turėti aukštesnį įvertinimą, reiktų užsirašyti į suaugusių vidurinę mokyklą ir ten mokytis tą dalyką, kurio pažymį norit pasikelti. 

 Tai visus metus eiti į pamokas kasdien??? :(

 manau galima ir eksternu mokytis, panašiai kaip ir neakivaizdžiai 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-08-01 11:33:42 | Nuoroda

Bet jau studijuojant turbūt negalima mokykloj mokytis neakivaizdžiai ? :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-08-01 13:28:28 | Nuoroda
moniss rašė:

Bet jau studijuojant turbūt negalima mokykloj mokytis neakivaizdžiai ? :D

 Manau, kad tikrai galima, kiti dirba ir mokosi neakivaizdžiai. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:36:56 | Nuoroda
sanemis rašė:
moniss rašė:
sanemis rašė:
SOLID rašė:

o kaip del pusmeciu, tarkim turiu is matematikos penketa ir noriuu turet 10tuka, ka man reiktu daryt?:)

 Galima pagilinti pagilinti žinias ir turėti aukštesnį įvertinimą, reiktų užsirašyti į suaugusių vidurinę mokyklą ir ten mokytis tą dalyką, kurio pažymį norit pasikelti. 

 Tai visus metus eiti į pamokas kasdien??? :(

 manau galima ir eksternu mokytis, panašiai kaip ir neakivaizdžiai 

 Tai gautumėm naują atestatą su tuo perrašytu nauju pažymiu, ar kaip?

  • Biologija / VBE 97
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:20:08 | Nuoroda

Aš taip pat noriu perlaikyt lietuvių egzaminą, tik nežinau, ar reikia vėl iš naujo visus egzus laikyt, ar galima tik vieną perlaikyt?

  • Biologija / VBE 80
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Matematika / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:30:44 | Nuoroda
uuustia rašė:

Aš taip pat noriu perlaikyt lietuvių egzaminą, tik nežinau, ar reikia vėl iš naujo visus egzus laikyt, ar galima tik vieną perlaikyt?

 Aišku, kad vieną:). Tiesiog 50 lt berods reikės už vieną egzaminą sumokėt čia mokykloje:)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:22:53 | Nuoroda
uuustia rašė:

Aš taip pat noriu perlaikyt lietuvių egzaminą, tik nežinau, ar reikia vėl iš naujo visus egzus laikyt, ar galima tik vieną perlaikyt?

 Šiemet įstojai kur nors ar ne? :) (aktualu,nes spėju,jog tu irgi į biomedicinos sritį )

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-08-03 16:22:15 | Nuoroda

neįstojau niekur, nors rašiau į VU ir KMU mediciną, o apsidraudimui į KU visuomenės sveikatą. bet niekur nepatekau

  • Biologija / VBE 80
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Matematika / VBE 91
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą