Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:08:13 | Nuoroda

-

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:30:06 | Nuoroda
moniss rašė:

Gal galit patart? Ar verta studijuot odontologiją ir jos diplomui suplot 80 000?

 Nepyk, bet pasakysiu - neverta. Kaip suprantu, pinigų trūksta, o čia tokia žvėriška kaina. Ar tai tikrai tavo svajonė? Galbūt tu dar pati nejauti, kas iš tiesų yra tinkama tau, o kas ne. Juk balai tavo neprasti, pabandyk ką nors kitą vf susijusį su biomedicina ar kažkuo panašaus. Gal ateity turėsi galimybę stoti į odontologiją? Pavyzdžiui, dabar stok į kokią specialybę nemokamai, o jei nepatiks, kitais metais pabandyk perlaikyti egzaminus ir gal gausi dar geriau, o tada studijuok nemokamai odontologiją:)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:33:06 | Nuoroda

 Jo aš irgi pritariu,kad bandyk stoti į kitą specialybę :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:35:25 | Nuoroda

Nors balas 19.06,bet jokio vf pasiūlymo negavau :(
Abejoju ar ką išpeščiau iš antro etapo... Gal ir išpeščiau kolegiją... Bet ar aš to noriu?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:36:46 | Nuoroda
moniss rašė:

Gal galit patart? Ar verta studijuot odontologiją ir jos diplomui suplot 80 000?

 Odontologiją gal ir apsimoka. Jei numanai, kad gerai uždirbsi ir bus nesunku tą paskolą atiduoti.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:37:05 | Nuoroda

Girdėjau su odontologija užsienyj labai dideli atlyginimai. Bet jeigu pinigų trūksta bandyk kitais metais. 

  • Fizika / VBE 97
  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:39:31 | Nuoroda

čia tikrai žvėriška suma... :/ o jei ir ryšies aukoti tokius pinigus turi galvoti ar jie atsipirks ateity? Tavo vietoje aš badyčiau antrą turą, o jei niekas nesikeis, galbūt lauk metus? 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:43:17 | Nuoroda

idomu koks tikslas laukt tuos metus zmogui? atseit laukt ir tiketis kad kitais metais stos durnesni ir gausi nemoka gi nebuna taip... jei nera galimybiu tai kam ir galvot apie toki varianta ir tuo labiau internete patarimo prasyt 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:50:37 | Nuoroda

jei pinigu nera tuo viskas ir pasakyta, nebent rizikuosi imt paskola, jei tikrai tikrai to nori

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:58:30 | Nuoroda

Lietuvoje iš principo už pinigus nestudijuočiau. O temos autorei patarčiau stot užsienyje, jei tik su anglų kalba nėra problemų. Net jei ir reikėtų ten mokėti už mokslą, sąlygos paskolos grąžinimui yra nepalyginamai geresnės nei mūsų visų mylimoj šalelėj.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:20:08 | Nuoroda

Tėvai visom keturiom už paskolą :( o aš taip bijau.... taip bijau.... ašaros tvenkias,kai pagalvoji kokia didelė suma kabės virš mano gavos, bet kai pagalvoju kas būtų jei atsisakyčiau to apie ką svajoju jau šešerius metus :(:(:( aš gi užsigraužčiau negyvai ;( nežinau ką daryt....

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:21:39 | Nuoroda
moniss rašė:

Nors balas 19.06,bet jokio vf pasiūlymo negavau :(
Abejoju ar ką išpeščiau iš antro etapo... Gal ir išpeščiau kolegiją... Bet ar aš to noriu?

  Beabejo geriau atsisest tevams ant sprando ir moket milziniskus pinigus univere, nei perzengt savo ambicijas ir mokytis nemokamai kolegijoje arba kitoje specialybeje univere.

  • Istorija / VBE 69
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 41
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:23:59 | Nuoroda

Paskola studijoms, paskola namui, paskola mašinai... Sėkmės gyvenime.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:28:39 | Nuoroda
moniss rašė:

Nors balas 19.06,bet jokio vf pasiūlymo negavau :(
Abejoju ar ką išpeščiau iš antro etapo... Gal ir išpeščiau kolegiją... Bet ar aš to noriu?

 Pasakiau gryniausią nesamonę... Neišpeščiau kolegijos,todėl,kad mano sąraše jos nėra...
Trečiame etape patekčiau į kolegiją vnf nebent. Bet ar apsimoka mokėt pinigus už kolegijos diplomą?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:34:14 | Nuoroda

neisprotek del paskolos tokios, pasiskaityk del grazinimo jos, tai fantazija atsoks  ir tavo tevam, juk po mokslu jiem nesvarbu ar tu dirbsi ar ne, jie vistiek is taves reikalaus, o jei neturesi ka grazins eis per tavo turta, neturesi turto, eis per tevu turta.

ui mergyt. nezinau nezinau.. 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:41:05 | Nuoroda

Paskolą duodą tik 50 000,o kitus pinigėlius tektų sukrapštyti....

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:41:24 | Nuoroda

Imti paskolą studijoms Lietuvoje - grynų gryniausia nesamonė. Ypač tokioms sumoms. Odontologo diplomas, kaip ir joks kitas diplomas negarantuoja tau saugios ir turtingos ateities, tai nepasisekus susitvarkyti savo gyvenimo taip, kaip svajojai, tokio dydžio paskola tikrai gali tapti kilpa ant kaklo. Šiuo atveju siūlyčiau arba bandyti stoti į kolegiją per papildomą priėmimą (su tokiais balais manau yra daug galimybių gauti vf vietą) arba ruoštis kitais metais perlaikyti egzaminus (manau tau koją gerokai pakišo lietuvių kalba).

Užsienis irgi nebloga išeitis, bet grynai į odontologiją ten mažokai šansų įstoti, reiktų paieškoti kitokių medicinos, biomedicinos studijų krypčių.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:39:03 | Nuoroda
moniss rašė:

Paskolą duodą tik 50 000,o kitus pinigėlius tektų sukrapštyti....

 bijau pameluot bet man rodos ir tiek neduoda o tik metam 5k 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:41:23 | Nuoroda

Domėjausi tuo rimtai :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:49:40 | Nuoroda
moniss rašė:

Domėjausi tuo rimtai :)

 Mano situacija panaši, būčiau įstojęs į mediciną mokamą, tačiau priėmiau kvietimą į veterinarinę mediciną, kurios studijas man finansuos valstybė. Gal man patiks veterinarijoje, bet pabandysiu ten studijuodamas chemiją pasimokyti papildomai ir perlaikyti egzaminą (galbūt ir lietuvių, jei bus galimybių), norėčiau baigti veterinariją gerais balais, be skolų, kad gaučiau stipendiją ir jei nepavyktų, jau turėčiau vietą ir iš kart eičiau į antrą kursą, o jei pavyktų , tai nutraukčiau studijas LVA. Nors kaip sako, tu planuoji, o Dievas juokiasi, viskas gali dar pasikeisti, bet kol kas mąstau taip. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą