belaukiant 2 etapo rezultatu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:54:55 | Nuoroda

Na ka mieli kolegos vel laukimo metas. Kokios nuotaikos? kaip manote, ar vel tokia pati situacija bu su atsakymu skelbimais? Istoti bus lengviau ar sunkiau?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:59:52 | Nuoroda


Žinutė parašyta: Šiandien 18:57:14 | Nuoroda | Cituoti
Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

Tai jei aš pasirašiau sutartį dėl vnf odontologijos, dabar galiu bandyt patekt į vf?

O jei nepatenku,tada galiu studijuot vnf?
 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:14:43 | Nuoroda
moniss rašė:


Žinutė parašyta: Šiandien 18:57:14 | Nuoroda | Cituoti
Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

Tai jei aš pasirašiau sutartį dėl vnf odontologijos, dabar galiu bandyt patekt į vf?

O jei nepatenku,tada galiu studijuot vnf?
 

 na pagal lamos pasakyma, as taip suprantu kad galima, bet pries tai buvo pasakyta, kad antrame etape dalyvaus tie kurie nepasirase sutarties arba negavo pakvietimo studijuoti

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:21:13 | Nuoroda

antram etape neturetu dalyvaut kas jau istojo juk nelogiska butu dokus juk jau pridavet...

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:21:39 | Nuoroda

du teiginiai, prieštaraujantys vienas kitam :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:24:20 | Nuoroda

kaip galvojat, kiek kris konkurencinis studijų krypties balas? mane labiausiai domina kokia situacija buvo praeitais metais su menais

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:27:13 | Nuoroda
ontęė rašė:

kaip galvojat, kiek kris konkurencinis studijų krypties balas? mane labiausiai domina kokia situacija buvo praeitais metais su menais

 na as praitais metais taip pat stojau, bet i biomedicinos sriti, tai tais metais kas norejo moketi uz moksla kokia 90proc priieme nesvarbu su kokiu konkursiniu balu, nes univieram pinigu reikejo, o siemet taip tvarka pasikeite, valdzia pati nezino ko benori

Žinutė parašyta: 2012-08-03 08:31:32 | Nuoroda

 Žiauriai bijau rezultatų... Jau ima įgrysti, kai visi laimingi draugai aplink tik ir klausia,kur įstojau, o nė velnio nepasisekė.... 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą