Informatika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-03 10:38:14 | Nuoroda

Kas zadate rinktis si egzamina? :) Kokiais tiksliais: del atsargos :D, ar zadate kazka panasaus studijuoti, o gal siaip norit programuoti pramokti? :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-08-03 18:56:58 | Nuoroda

As rinksiuos, nezinau dar kur tiksliai stosiu tai reikes laikyti :) be to informatikos ivairiapusiskumas mane traukia :)

Žinutė parašyta: 2010-10-02 13:31:29 | Nuoroda

Aš rinksiuosi šį egzaminą, todėl, kad noriu stoti į Informacines technologijas :)

Žinutė parašyta: 2010-10-20 13:26:02 | Nuoroda
x-boom rašė:

Aš rinksiuosi šį egzaminą, todėl, kad noriu stoti į Informacines technologijas :)

 Fiziniu ar technologiniu mokslu sriti? :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-10-20 13:26:02 | Nuoroda
x-boom rašė:

Aš rinksiuosi šį egzaminą, todėl, kad noriu stoti į Informacines technologijas :)

 Fiziniu ar technologiniu mokslu sriti? :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-10-23 10:50:41 | Nuoroda
SuperHP rašė:
x-boom rašė:

Aš rinksiuosi šį egzaminą, todėl, kad noriu stoti į Informacines technologijas :)

 Fiziniu ar technologiniu mokslu sriti? :)

Dar galutinai apsisprendusi nesu, bet mąstau apie fizinę ;)

Žinutė parašyta: 2010-10-24 19:38:03 | Nuoroda

Aš taip pat rinksiuos šį valstybini egzaminą, nes  planuoju studijuoti programavimo specialybę. 

Žinutė parašyta: 2010-10-31 13:37:13 | Nuoroda

 Aš irgi ruošiuosi laikyt VBE ;) Bet kolkas tai žiauriai bijau kad neišlaikysiu ;DD Visi gazdina, kad vos ne sunkiausias egzas iš visų.. ;DDD

  • Informacinės technologijos / VBE 76
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2010-10-31 16:49:42 | Nuoroda
[Karolina] rašė:

 Aš irgi ruošiuosi laikyt VBE ;) Bet kolkas tai žiauriai bijau kad neišlaikysiu ;DD Visi gazdina, kad vos ne sunkiausias egzas iš visų.. ;D

O, kaip smagu, kad atsirado bendramintė iš merginų tarpo, bent ne viena aš tokia :D Taip, girdėjau daug tokių pasisakymų, dar ir pati drebu, vis galvoju apie tą pascalį, kaip išmokt tas programėles parašyti ir pnš, nes aš asmeniškai tik dabar pradėjau jo mokytis, niekad iki šių metų niekas man mokykloj net puse žodžio apie jį nesakė :D Bet vat jau pradedu mokytis, skiriu laiko jam :D O kaip tau sekasi su programavimu? :)

Žinutė parašyta: 2010-11-01 13:47:02 | Nuoroda
x-boom rašė:
[Karolina] rašė:

 Aš irgi ruošiuosi laikyt VBE ;) Bet kolkas tai žiauriai bijau kad neišlaikysiu ;DD Visi gazdina, kad vos ne sunkiausias egzas iš visų.. ;D

O, kaip smagu, kad atsirado bendramintė iš merginų tarpo, bent ne viena aš tokia :D Taip, girdėjau daug tokių pasisakymų, dar ir pati drebu, vis galvoju apie tą pascalį, kaip išmokt tas programėles parašyti ir pnš, nes aš asmeniškai tik dabar pradėjau jo mokytis, niekad iki šių metų niekas man mokykloj net puse žodžio apie jį nesakė :D Bet vat jau pradedu mokytis, skiriu laiko jam :D O kaip tau sekasi su programavimu? :)

 Na mokausi mokausi... ;D Šeip pradėjau jau pernai mokytis pascalio, bet taip rimčiau tai tik šiemet vasarą. Na sekasi tai gan neblogai :) Tik vat niekaip nepavyksta įsiminti visų algoritmų ir pan. ;) 

  • Informacinės technologijos / VBE 76
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-01-07 21:03:09 | Nuoroda

paskali mokėmės kažkiek pagrindus 9klasėje, o dabar mokausi grynai programavimo ir nėra tas pascalis toks baisus. Net įdomu kaikurias programas rašyt, vos ne kaip matematikos galvosukiai, nėra taip ir sunku kai ramiai atsisėdi ir pamąstai :)
Siaip planuoju mokytis ir toliau programavima-informatiką.. Jaučiu kad informatikos egzaminą galiu tikrai gerai išlaikyti, ir šiaip ateitį sieju su kompiuteriais. Visdėlto technologijų amžius :)

Žinutė parašyta: 2011-01-09 00:22:28 | Nuoroda

Na, o kur zadi stoti? :) 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-01-09 19:40:11 | Nuoroda

Šiandien mastau apie VU MIF kryptis - informatika.
Įdomu būtų sužinoti su kokiais balais ten sustoja į valstybės finansuojamas.
 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-01-09 20:06:55 | Nuoroda

Na, tiksliau sakant mąstau apie informatiką, bet nesu užtikrintas tuo.
Jug yra informatika, programų sistemos ir dar informacinės sitemos.

Ką internete randu apie šias specialybes, tai susidariau nuomone, kad visdėlto programų sistemos yra universaliau, ir ten susirenka stipresnis jaunimas, negu informatikoje, tad visdėlto tai verčia persimąstyti ir pagalvoti apie pačias programų sistemas, kolkas manau kad turėtu užtekti to būsimo balo papulti į vf vieteles. Bet iš kitos pusės, inforamtikoje bent rašo kad yra daugiau silpnesnių, tad ir vf balas mažesnis.
Abiejų krypčių aprašymai visai panašūs ir sunku nuspresti kuriuo tuo keliu visdėlto geriau eiti. Būtu įdomu ir jūsų nuomonių išgirsti ką apie šias specialybes manot, taipogi gal net išgirsti ten besimokančių.

Žinutė parašyta: 2011-01-11 01:02:53 | Nuoroda

Programu sistemu (PS) specializacija skirta programuotojams ir projektuotojams. Taigi, jei nepatinka programavimas, si specializacija netinka. VU didziausias pliusas yra tas, kad daugiausiai ten susirenka protingiausiu ir motyvuotu zmoniu (tai faktas), bet tai dar nereiskia, kad studiju kokybe VU yra geriausia. Be to, baiges bet kuria informatikos specializacija vistiek gausi praktiskai toki pati informatikos diploma.

O is kur tu esi?

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-01-11 19:02:38 | Nuoroda

Na taip, informatika ir programų sistemos nedaug kuo ir skiraisi. Diplomas taipogi.
O kas dėl pačio programavimo. :) Man programavimas patinka. Jug dėl to ir renkuosi informacinių sistemų kryptį :) Dėl universiteto, būtu įdomu ką siūlai, spėju KTU? Nors studijų kokybė neturėtu labai skirtis. Įdomu išgirsti žmonių jau pažįstančių visą tą studijų reikalą bent kiek daugiau, nes bent šiandien visa kas laukia atrodo kiek bauginančiai. Naujas miestas, nauji žmonės, kitoks tikriausiai ir pats mokymasis kažkiek, savarankiškesnis gyvenimas. Iš vienos pusės visa tai domu, iš kitos nerimas, kaip visdėlto viskas bus..
Esu iš Šiaulių apskrities. Ne taip toli Latvijos gyvenu :)

Žinutė parašyta: 2011-01-12 14:56:32 | Nuoroda

As pats gyvenu Siauliuose, studijuoju SU informatika ir esu labai patenkintas studiju bei papildoma veikla :)

Privalumai: patikrinta ir tikrai gera studiju programa; puikios patalpos, geri kompiuteriai ir kita iranga; tikrai geri destytojai; norint rasti papildomos veiklos, tikrai tai galima padaryti - dalyvavimas ivairiuose renginiuose, konkursuose, studentu atstovybeje, AISEC, studentu verslo inkubatoriuje, Erasmus ir pan.

Trukumai: dauguma studentu yra nemotyvuoti ir neorganizuoti (mano asmenine nuomone); taip pat Siauliuose nera tiek daug pramogu (klubu, renginiu ir pan.), kiek, pvz., Vilniuje.

Daugiau apie informatikos studiju programas gali rasti tinklalapyje http://ik.su.lt/lt/studijos :)

 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-01-15 19:04:13 | Nuoroda

:) pati bandysiu stot, tai i verslo informatika. o ja apskritai Lietuvoj galima studijuot tik in VU KHF ir MRU ?

Žinutė parašyta: 2011-01-16 01:08:16 | Nuoroda
Diana :] rašė:

:) pati bandysiu stot, tai i verslo informatika. o ja apskritai Lietuvoj galima studijuot tik in VU KHF ir MRU ?

 Universitetuose tik siuo metu siuose. Taciau visos informatikos specializacijos yra labai panasios, nes jos sudaromos remiantis specialiu programu sudarymo reglamentu, kuriame nurodomos variacijos ribos. Baigusi bet kuria informatikos specializacija gausi praktiskai ta pati informatikos bakalauro laipsnio diploma :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-01-21 22:18:28 | Nuoroda
Laurynasg rašė:

Na, tiksliau sakant mąstau apie informatiką, bet nesu užtikrintas tuo.
Jug yra informatika, programų sistemos ir dar informacinės sitemos.

Ką internete randu apie šias specialybes, tai susidariau nuomone, kad visdėlto programų sistemos yra universaliau, ir ten susirenka stipresnis jaunimas, negu informatikoje, tad visdėlto tai verčia persimąstyti ir pagalvoti apie pačias programų sistemas, kolkas manau kad turėtu užtekti to būsimo balo papulti į vf vieteles. Bet iš kitos pusės, inforamtikoje bent rašo kad yra daugiau silpnesnių, tad ir vf balas mažesnis.
Abiejų krypčių aprašymai visai panašūs ir sunku nuspresti kuriuo tuo keliu visdėlto geriau eiti. Būtu įdomu ir jūsų nuomonių išgirsti ką apie šias specialybes manot, taipogi gal net išgirsti ten besimokančių.

 PS panašu į informatiką, bet paskaitos būna kartu su bioinformatikais. :D PS aišku man atrodo žymiai įdomiau ir linksmiau, nes būtent PS ir studijuoju.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą